Utesna nagrada

Kiss_me

Aktivan član
Poruka
1.516
Sta mislite o onim situacijama kada ste samo "utesna nagrada"?

Grrr mene zna da izludi to, mada mi nekad dodje svejedno ako znam da sam ipak ja izbor nakon svega i da ce mi se uvek vratiti (ovde ne mislim na prevaru).
 
Hehe i uvek se setim onog posta od DBTO-a "i kad te svi ispale ja cu biti tu". :lol:

Ne prihvatam da sam utesna nagrada... ako nema dovoljno dobro misljenje o meni to znaci da ne treba ni da se petlja sa mnom.
 
Kiss_me:
Ma nije to stvar misljenja, vec osecanja, na to sam mislila, jednostavno nisi pr(a)vi izbor, razumes?
Ja razumeo... ja odgovorio... Jeste stvar osecaja...
Ne znam o kom konkretno slucaju ti pricas... i u kakvim odnosima... ako te ne poznaje dovoljno, onda mu pruzi priliku da te upozna... pa ako i dalje budes 5-a na listi... e onda tu nema sta da trazis... ali postoji ti uvek verovatnoca da kad te bolje upozna da ces mu skociti na lestvici...
 
Kiss_me:
Sta mislite o onim situacijama kada ste samo "utesna nagrada"?

Grrr mene zna da izludi to, mada mi nekad dodje svejedno ako znam da sam ipak ja izbor nakon svega i da ce mi se uvek vratiti (ovde ne mislim na prevaru).


hm kako utesna nagrada

ja to nisam nikada dozivela
svaku svoju ljubav gledam kao glavni dobitak na loto-u
 
Jednom sam bila sa jednim razvedenim tipom...ali nije, kao, da je volio tu svoju bivsu...Mozda sam nekom i bila utjeha ali nisam bila svjesna toga inace nikad ne bih pristala na takvu ulogu!
 
Meni se jednom (jos u osmom razredu) desilo da mi je drugarica rekla da ce jedan decko koji mi se svidjao jos od obdanista te veceri mozda da me muva, tj. rekao je da ce mene (koja nisam znala ni kako se stavlja maskara, (labello od dinje mi je bilo sva nazovi "sminka"), nosim patike, farke i top) da smuva ako ga jedna druga devojka (koja je vec tad nosila dvanaestice, full make up i minice velicine razvucene trake za kosu) odbije.

Naravno, to nije dolazilo u obzir, pobegla sam kuci placuci i izbacila ga iz glave.
 
svaki ljubavnik-ca, su utešne nagrade. Uvek drugi, nikad prvi, pa se ipak vascela civilizacija sa svim svojim poezijama i muzikama vrti oko ljubavnika.

Negde si prvi, negde si drugi i to je to.
Srećni su oni koji su u ljubavi negde čak i treći..
 
Sta mislite o onim situacijama kada ste samo "utesna nagrada"?

Grrr mene zna da izludi to, mada mi nekad dodje svejedno ako znam da sam ipak ja izbor nakon svega i da ce mi se uvek vratiti (ovde ne mislim na prevaru).

Jadno je što sebi to dopuštaš....a i ništa tu ne bi trebalo da te teši...očigledno je da si sa osobom koja ne može dobiti ono što želi i samo iz tih razloga ti se vraća...kad bi jednom dobio onda bi bilo sasvim drugačije...što nije ni malo pohvalno....ponižavaš se tako iz dva razloga...prvi što si utešna nagrada, drugi je taj što si sa osobom koja ne može dobiti ništa do utešne nagrade...
 

Back
Top