Усвојена срамна резолуција о Сребреници; У збиру више гласова против и уздржаних него "за"

Da li je Srbija učesnik rata u BiH i u genocidu u Srebrenici?

• Da.

glasova: 4 33,3%
  • Ne.

glasova: 8 66,7%

• Ukupno glasova
    12
Kako bolan nije bila?
Ah da, tada se zvala drugačije? :D u pravu si

Бона, како је била?

Објасни ми.

Имали сте грађански рат у некадашњој БиХ.

Из Србије јесу долазили добровољци, држава није била учесник рата. ЈНА се повлачила из БиХ ка СРЈ (оно кад сте их стрељали у колонама).

Једно време је чак Србија држала санкције Републици Српској.

А то што је ишла хуманитарна помоћ, платни промет и сл. то је хиљадити део онога што западне земље од помоћи дају Украјини, па опет учесник рата није ни Немачка, ни Пољска ни Британија ни УСА, већ само Русија и Украјина.

Бона, како је била?

Објасни ми.

Имали сте грађански рат у некадашњој БиХ.

Из Србије јесу долазили добровољци, држава није била учесник рата. ЈНА се повлачила из БиХ ка СРЈ (оно кад сте их стрељали у колонама).

Једно време је чак Србија држала санкције Републици Српској.

А то што је ишла хуманитарна помоћ, платни промет и сл. то је хиљадити део онога што западне земље од помоћи дају Украјини, па опет учесник рата није ни Немачка, ни Пољска ни Британија ни УСА, већ само Русија и Украјина.
Dobrovoljci?
Imam ja prijatelje stvarne u Srbiji. Natenane su mi prepričali godine gladi, godine straha za živote očev koji su MORALI ići na ratište u Bosnu.
De, ne pravi mene budalom, nađi nešto prilagodljivije, ne fali bar toga ovdje..

Dobrovoljci?
Imam ja prijatelje stvarne u Srbiji. Natenane su mi prepričali godine gladi, godine straha za živote očev koji su MORALI ići na ratište u Bosnu.

Нико после повлачења ЈНА није морао да иде на ратиште. Не измишљај.

Džabe se trudiš.
Ona da zna da računa, završila bi makar OŠ.
Pita mali Perica tatu: “Tata, koja je razlika između besplatno i džaba?”

Na to otac odgovara: “Vidiš sine, ti ideš u školu besplatno, ali džaba!”

Dobrovoljci?
још једна у мору лажи које просипаш

Srpski paravojnici
у р српској није било паравојски. покушај са арканом је завршио гепековањем и правац србија.

у р српској је ратовала војска рс , те ваше исламистичке мантре не пролазе ни код баба...

лично сам био припадник војске рс , пријавио се из србије тако што сам сам отишао до добоја... до три хиљаде добровољаца из србије је који су отишли у и пријавили се у војску р српске.

добровољно.

HV je išla u BiH.
то јесте тачно.
још у трећем мјесецу 1992 ХВ бојна из ријеке и осијека су ушле у бос брод. постоје и видео материјали о томе . почели погром по посавини. у дервенти су поготово били крволочни, познат је пример азре башић азре два ножа из хв бојне ријека. упали су сами у посавину још почетком трећег мјесеца, то није агресија ? утврдил исе у дервенти као и у вуковару. а потом су се бранили као пацови укопани у граду , и на крају су у јулу доживјели дебакл и шут карту...

то се не назива агресијом, клање срба је нормалан ствар јел ...

100% istina, jedina u koju vjerujem ;)
A ti pitaj svoje izmisljene prijatelje u kom periodu su mobilisani.

Bili su tamo do 1992. Dok je JNA bila tamo i dok je to bila jedna drzava.

Nakon povlacenja JNA i prevarnog streljanja kolone u povlacenju niko odavde nije poslat, osim dobrovoljaca koji su tamo isli svojom voljom.

Ne guslaj. Dobrovoljci nisu aktivno učešće.

Uostalom, da te podsjetim da je komandant muslimanske vojske bio Srbijanac Sefer Halilović, koji je 1991. godine došao u BiH da ubija bosanske Srbe.

Ne bas, Skorpijoni, Tigrovi, Beli Medjedi i ostali su bili iz Serbije

Nakon povlacenja JNA i prevarnog streljanja kolone u povlacenju niko odavde nije poslat, osim dobrovoljaca koji su tamo isli svojom voljom.
Majke ti jel ti misliš da sam ja tinte pila?
Jel moguće da ti u to što meni pišeš vjeruješ?

Pa kako te nije stid, ebote, pa sam predsjednik vam je djelovao,vojno u Sarajevu.

Back