US Open 2009!

Vas favorit za osvajanje US Open-a...

  • Serena Vilijams

  • Venus Vilijams

  • Dinara Safina

  • Marija Sarapova

  • Jelena Jankovic

  • Ana Ivanovic

  • Svetlana Kuznjecova

  • Neko drugi...


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sam izabrao Dinaru jer mislim da ce igrati barem polufinale...a onda se nista ne zna...

Moze ovo da bude veliki povratak Ane Ivanovic a moze i JJ do prve titule...

A postoji i mogucnost...koja je najvjerovatnija...da ce neka od sestara Vilijams da osvoji...

Vidjecemo...:D
 
Ja volim Jecu i Anu ali sam malo nesiguran u njih dve u poslednje vrijeme.
Jeca se trgnula i pocela da pravi prvi posao.
Videjcemo da li ce potvrditi svoju dobru igru ili ce da opet padne na moju zalost.

Idemo Jeco i Ana.
 
Glasao sam za Anu, jer bih najviše voleo da ga ona osvoji i napravi time veliku prekretnicu nabolje ponovo, u svojoj karijeri. US open je grand slam na kojem je Ana najlosije igrala od sva četiri, Ana na US openu nikada nije stigle dalje od osmine finala. Upravo zato, može da igra rasterećeno, i verujem u nju. Mislim da njoj samo treba jedan momenat koji će uhvatiti i biti nova-stara Ana koja osvaja turnire i koja je uvek pretendent za pehar. Moram naglasiti i to da je moj veliki favorit ove godine na US openu Maria Sharapova! ;D
 
Dinara, po mojoj nekoj proceni nece u finale..bar se nadam.A Serena ima trenutno najvece sanse, a tik do nje je i Jelena.A ako Ana ne ispadne vec u drugom-trecem kolu ja secem vene..Verujem da i ona sama to zna.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top