Urologija

Rajko bio si u pravu, danas je cika pisholog konstatovo prostatitis. :rida: Radio mi je ultrazvuk svega, a dao mi je lek sa shoranje, antibiotik i poroxanu.
Ne smem kiselo, alkohol i ljuto. :(

- - - - - - - - - -

Zna li neko gde mogu da narucim ili kupim proxanu?

Ima li neko da je pio ovu levoxu? Oduzeo sam se kad sam video nezeljena dejstva. Od srcanog udara, slepila, trajnog ostecenja sluha do zabrane izlaganja suncu. Da li je normalno da ovakav lek uopste iko normalan koristi i da je ovom sranju dozvoljena distribucija?

Poslednja izmena:
Moj ti je savet da ne bacaš uzalud novac. I ne paničiš što je najvažnije.

Pogledaj temu o prostati na ovom podforumu, tamo sam dosta toga napisao o lečenju prostatitisa. Mislim da negde stoji i adresa na kojoj možeš potražiti ruski čaj.

I kao što rekoh: Dobro došao u klub!

Ne hvala, ne zelim da budem deo vaseg kluba.
Od takvih foruma mogu samo sebi da naskodim i svom oporavku. Ne vidim sta dobro moze da mi donese da citam more postova u kojima ljudi pisu da se nikad nisu izlecili i da boluju x godina.
****** se rodjaci, ja nisam takav.

Ima li neko da je pio ovu levoxu? Oduzeo sam se kad sam video nezeljena dejstva. Od srcanog udara, slepila, trajnog ostecenja sluha do zabrane izlaganja suncu. Da li je normalno da ovakav lek uopste iko normalan koristi i da je ovom sranju dozvoljena distribucija?
To je običan antibiotik i ta neželjena dejstva koja si naveo su jako, jako, jako retka :) (izuzev saveta o izlaganja UV zračenju, toga se treba pridržavati, i nije zabrana izlaganja suncu nego izbegavanje)

Poslednja izmena:
To je običan antibiotik i ta neželjena dejstva koja si naveo su jako, jako, jako retka :) (izuzev saveta o izlaganja UV zračenju, toga se treba pridržavati, i nije zabrana izlaganja suncu nego izbegavanje)

tako ljudi uniste zdravlje, a da nisu svesni
jedno poprave, dva pokvare

Jos sutra i gotovo, popio sam celu kutiju. Dobio sam 1001 indikaciju, ali se da preziveti kad ne panicis.
tako ljudi uniste zdravlje, a da nisu svesni
jedno poprave, dva pokvare
Jbga, moras da pijes u ovom slucaju. Rizik je preveliki.

@radovan, sad citam ovu proxanu sadrzaj jer mi je mokraca zelenkasta i vidim da je lek ekstrat zelenog caja. To je to sto si pricao.

Ne razumem zašto mi brišeš postove i otkud toliko visok stepen cenzure.

Ništa i nikoga ne reklamiram !

User je pomenuo lekovitu biljku "zeleni čaj" (Camelia sinensis) i postavio lično meni "@radovan" pitanje "To je to sto si pricao ? "

Kako čoveku da odgovorim da se ne radi o istoj biljci o kojoj sam ja pisao ?

Ne razumem zašto mi brišeš postove i otkud toliko visok stepen cenzure.

Ništa i nikoga ne reklamiram !

User je pomenuo lekovitu biljku "zeleni čaj" (Camelia sinensis) i postavio lično meni "@radovan" pitanje "To je to sto si pricao ? "

Kako čoveku da odgovorim da se ne radi o istoj biljci o kojoj sam ja pisao ?

Posto sam obrisao komentar na koji si replicirao, logicno je da cu da obrisem i tvoj, jer tada postaje besmislen. O tome vise necemo diskutovati.

Radio sam spermokulturu, ovo je rezultat.

1. kultura stafilokokus koagualaza negativan, mali broj.
Kandida negativna
Dir. preparat, bakterije nisu vidjene.

Da li ovo znaci da mi upalu prostate izazivaju streptokokoske ili sam ja to zajebao prilikom davanja uzorka? ili je to normalno?

Radio sam spermokulturu, ovo je rezultat.

1. kultura stafilokokus koagualaza negativan, mali broj.
Kandida negativna
Dir. preparat, bakterije nisu vidjene.

Da li ovo znaci da mi upalu prostate izazivaju streptokokoske ili sam ja to zajebao prilikom davanja uzorka? ili je to normalno?

Nisu te bakterije... Nesto drugo..
Prostatitis moze biti i nebakterijski iako su mom ocu rekli drugacije..

Pozdrav! Pre neki dan sam poceo da osecam neke cudnovate simptome. Prvo kao neki blag bol u desnom testisu, koji se prosirio malo I na prepone I nogu. Dva dana posle se taj bol povukao I javila se kao neka vrucina u zadnjici, I u medjupredelu anusa I testisa. Sta bi moglo da bude?

То је врло непрецизна дијагноза/констатација. Требао је др да дефинише који од слојева је задебљао. Док то не знамо, не можемо ништа прецизније да закључимо.

То је врло непрецизна дијагноза/констатација. Требао је др да дефинише који од слојева је задебљао. Док то не знамо, не можемо ништа прецизније да закључимо. ;)
Cao,moze pomoć oko pojasnjenja zadebljanja zida mokraćne bešike

Back