Upravnik zgrade preti i progoni stanare

mario80

Legenda
Banovan
Poruka
61.695
U kneza miloša 21 stoji upozorenje stanarima od upravnika, vidljiva i ijekavica. Kome da se obrate stanari kojoj inspekciji?!??

IMG-e40940f589079a5022c6bbab97a713ef-V.jpg
 
Nepoznate osobe koje tu borave prave dodatne troškove Infostana koji je inače preskup, povećavaju troškove zajednickog svetla i svašta nešto. Onaj ko nasilno ulazi u zgradu koja je zaključana trebao bi da snosi troškove popravke, a ne svi stanari koji uredno nose ključ i ulaze normalno. Sve to treba i mora da se sankcionise, jer što bi recimo ja sama plaćala 7 kubika vode mesečno kad ne mogu toliko da potrošim ni da imam bazen, zato što tetke dovedu svoje rođake na studije ali neće da plaćaju nikakve troškove za njih. Pa ne ide to tako, mora da se poštuje život u zajednici, i nije mi jasno sta je problem sto covek piše ijekavicu?
 
Nepoznate osobe koje tu borave prave dodatne troškove Infostana koji je inače preskup, povećavaju troškove zajednickog svetla i svašta nešto. Onaj ko nasilno ulazi u zgradu koja je zaključana trebao bi da snosi troškove popravke, a ne svi stanari koji uredno nose ključ i ulaze normalno. Sve to treba i mora da se sankcionise, jer što bi recimo ja sama plaćala 7 kubika vode mesečno kad ne mogu toliko da potrošim ni da imam bazen, zato što tetke dovedu svoje rođake na studije ali neće da plaćaju nikakve troškove za njih. Pa ne ide to tako, mora da se poštuje život u zajednici, i nije mi jasno sta je problem sto covek piše ijekavicu?
Svi u beogradu plaćaju 5-10 kubika vode po stanu, obrati pažnju uvek je ista cifra a šaht obrastao u travu.

Problem je što hoće da ulazi u stanove i malteetira stanare. Meni ovo liči na upravnika nekog konc logora?
 
Nepoznate osobe koje tu borave prave dodatne troškove Infostana koji je inače preskup, povećavaju troškove zajednickog svetla i svašta nešto. Onaj ko nasilno ulazi u zgradu koja je zaključana trebao bi da snosi troškove popravke, a ne svi stanari koji uredno nose ključ i ulaze normalno. Sve to treba i mora da se sankcionise, jer što bi recimo ja sama plaćala 7 kubika vode mesečno kad ne mogu toliko da potrošim ni da imam bazen, zato što tetke dovedu svoje rođake na studije ali neće da plaćaju nikakve troškove za njih. Pa ne ide to tako, mora da se poštuje život u zajednici, i nije mi jasno sta je problem sto covek piše ijekavicu?
Odakle ti ideja da neki upravnik zgrade sme da kontroliše ko i kada boravi u mom stanu? I otkud ti ideja da neko ne sme da prespava u mom stanu? 🤔
 
Informisanje se malo bolje. Može svako da ti dodje na dan ili dva, Može i na mesec, ali ne može tu da živi godinu i vise a da ne snosi nikakve troškove za boravak tog nekog.
To je ok. Ali da mi upravnik proverava ko mi živi u stanu, to teško. Ako sumnja neka pozove policiju. Nakon što se utvrdi da je sve ok tužio bih ga za uznemiravanje.
 
Tačno bih ga sačekao da proba da mi uđe u stan, snimao, zvao policiju i tužio.

pa podjebava vas! ovo nije istina, razbiraš?!

I nama u centru grada razvaljuju bravu interfona, to su uglavnom skitnice i alkoholičari ali ove pretnje komšijama prevazilaze svaku meru! Kanalisanje besa prema poznatima pošto je počinioc nepoznat!

Bajdvej ta brava košta 1000 din. Bude i jeftinija na kp sajtu.

ili si ti naseo na prevaru ili je svesno širiš
jel shvataš da se neko zaebava, da ovo nije istina jednostavno*??
razbiraš*?

To je ok. Ali da mi upravnik proverava ko mi živi u stanu, to teško. Ako sumnja neka pozove policiju. Nakon što se utvrdi da je sve ok tužio bih ga za uznemiravanje.

ona fotka gore je spam mario je poverovao da je istina...

FOTKA JE IZ CG
još iz 2017

https://www.cdm.me/zabava/zanimljiv...kacio-obavjestenje-postao-internet-senzacija/

pa da ovakva nadrkanost i jeste svojstvena malisorima i keljmendima i šaljama...
 
Можда сумња на не пријављени хостел и мигранте.
Мени тако звучи, као упозорење.
Лепе се паре узму, али станари испаштају.
Мада, шта има да пискара и прети...
Ако сумња нека позове анонимно комуналну полицију, као због галаме...
 

Back
Top