UMRLA JOVANKA BROZ

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Нека јој је лака земља...

- - - - - - - - - -

Ма нема шансе да је сахране поред Тита...
Najvjerojatnije ćemo donijeti odluku da ona bude sahranjena u Kući cvijeća, u susjednoj prostoriji pored one u kojoj je sahranjen njen suprug, nekadašnji predsjednik SFRJ Josip Broz Tito", kazao je dopredsjednik Vlade Rasim Ljajić za Tanjug.
Neka joj je vjecna slava.
 
Bolje izjavi saucesce velikoj Srpkinji i velikoj zeni velikog Predsednika. :rtfm:

Па изјавио сам. Ево овде:
http://forum.krstarica.com/showthre...VANKA-BROZ?p=26492765&viewfull=1#post26492765

Јер ја сам Хришћанинн и човек. И не сматрам да је Јованка толико крива. Ипак и она је била Титова жртва као и жртва Титовог антисрбског режима.
 
Покој души, преживела је деценије у патњи.

Да.... и за време бивше и за време садашње власти.... једино ми никада није било јасно зашто
се према њој људи на власти односе као да му није била супруга, стварно ми није јасно...
 
Да.... и за време бивше и за време садашње власти.... једино ми никада није било јасно зашто
се према њој људи на власти односе као да му није била супруга, стварно ми није јасно...

Zato sto Srbijom rukovodi jedna NEVIDLJIVA RUKA, a ne srpski politicari.
 
Najvjerojatnije ćemo donijeti odluku da ona bude sahranjena u Kući cvijeća, u susjednoj prostoriji pored one u kojoj je sahranjen njen suprug, nekadašnji predsjednik SFRJ Josip Broz Tito", kazao je dopredsjednik Vlade Rasim Ljajić za Tanjug.
Neka joj je vjecna slava.

Tamo joj nije mjesto, nju i njenog rahmetli vratiti tamo odakle su dosli.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top