Umoran sam!!!

ma ne.... ja sam s njim bila pre nego da se ozheniJo....
a nisam ga nikad prosila.... nit je on mene.... biJo je veren
vecj 5 godina kad sam ga ja upoznala..... na njega je lina mislila... ne znam zahsto je pomeshla... ima druga pricha o ovome.... tj druga tema....
e nashla sam na netu neq seljachq muziq.... al sam zaboravila... .a ostala mi j muzika u glavi i samo se smejem.... kakvih seljaka ima... a i text je neshto.... uf... seticju se :lol:
 
joj... sramota me kad drugi vide da gledam.... inache bash i nije.... nije me sramota ni da pipam, a ne da gledam.... al tako.... vraticje mi se....
posebno oni srecjno tudji.... oni imaju poseban shmek
 
Swako ima svoju aromu, mene pale lepe i nesretjne.
Ljudska agonija me privlachi.
Znam za onu temu, nabasao sam na nju par puta.
A sada mi je vreme da operem zubitje i legnem da pajkim, kao svaki dobar ovisnik o netu.
a010.gif
 
ti to vise nemas 5 god. pa svatio da su ljudi zli ;) ma znam ja da je to tesko...onda se zavalis pred komp pustis bananaramu i uzivas :)

Her weapons were her crystal eyes
Making every man a man
Black as the dark night she was
Got what no-one else had
Wa!

She's got it
Yeah, baby, she's got it
I'm your Venus, I'm your fire
At your desire
Well, I'm your Venus, I'm your fire
At your desire
 
I stand alone:
Iskreno smucile su mi se te price kako su zene bolje od muskaraca ali to jednostavno nije istina. Mozda zene nise tako agresivne kao muskarci ali su mnogo opasnije, deluju suptilnije, zena voli kada dvojica muskaraca kidaju jedan drugom glave radi nje to mnogo prija njenom egu. Cak i u bibliji se to pominje, pa majku mu nisu to majmuni izmislili? :) Jedan ortak mi se zalio kako ga je devojka ostavila. Koja budala, zar je ocekivao nesto bolje.?Mislio je da je princeza. Postavio je na pijedstal, mislio je da su ljudi dobri. Ali ljudi nisu dobri, u sustini ljudi su losi kao vi ili ja, svi gledaju svoju guzicu. Zvuci strasno ali tako stoje stvari, lakse se zivi bez iluzija. Sad sam mnogo poceo da pominjem bibliju ali cak Isus je jednom rekao da ga ne nazivaju "dobrim" covekom jer niko nije dobar do Bog sam. Svi smo mi isti, sva govna su ista.Nisam imao iskustvo da me je neka riba otkacila u vezi, pokusavao sam da nahvatam malo pice ali jednostavno nisam otvoren tip i ne mogu da budem nesto sto nisam. A izgledam stvarno dobro bez zajebavanja, a mnogo ruzniji tipovi zbare dobru ribu! E pa vise mi je svega dosta, mnogo sam se puta opekao ali ne vise. Ako mi uleti nesto, to je dobro a ako ne i to je dobro

dete sam... nezno i malo ... i da... raduje se cokoladicama, uvek ostane na prsticima nesto za polizati ;)
 
I stand alone:
Iskreno smucile su mi se te price kako su zene bolje od muskaraca ali to jednostavno nije istina. Mozda zene nise tako agresivne kao muskarci ali su mnogo opasnije, deluju suptilnije, zena voli kada dvojica muskaraca kidaju jedan drugom glave radi nje to mnogo prija njenom egu. Cak i u bibliji se to pominje, pa majku mu nisu to majmuni izmislili? :) Jedan ortak mi se zalio kako ga je devojka ostavila. Koja budala, zar je ocekivao nesto bolje.?Mislio je da je princeza. Postavio je na pijedstal, mislio je da su ljudi dobri. Ali ljudi nisu dobri, u sustini ljudi su losi kao vi ili ja, svi gledaju svoju guzicu. Zvuci strasno ali tako stoje stvari, lakse se zivi bez iluzija. Sad sam mnogo poceo da pominjem bibliju ali cak Isus je jednom rekao da ga ne nazivaju "dobrim" covekom jer niko nije dobar do Bog sam. Svi smo mi isti, sva govna su ista.Nisam imao iskustvo da me je neka riba otkacila u vezi, pokusavao sam da nahvatam malo pice ali jednostavno nisam otvoren tip i ne mogu da budem nesto sto nisam. A izgledam stvarno dobro bez zajebavanja, a mnogo ruzniji tipovi zbare dobru ribu! E pa vise mi je svega dosta, mnogo sam se puta opekao ali ne vise. Ako mi uleti nesto, to je dobro a ako ne i to je dobro

Da li je ovo Acin klon sa religioznim tendencijama? :roll:
 
Goddess of the far east:
Da li je ovo Acin klon sa religioznim tendencijama? :roll:
Hmm...mislim da je klon klona koji je klon klona...
hej, kako patak reche 'ispod maske nosim masku, kako me maska ne bi zuljala' ili tako shto...
Ima 7-10 ljudi na forumu, to su niki, psd, ja, divlja,esperanca, peta,devilish, hmm.. nekoga zaboravljam sa svashtare, a da KLL, i josh neko...sve ostalo su klonovi :p
ili klonovi klonova...koji su opet nechiji klonovi
 
Breaking:
Hmm...mislim da je klon klona koji je klon klona...
hej, kako patak reche 'ispod maske nosim masku, kako me maska ne bi zuljala' ili tako shto...
Ima 7-10 ljudi na forumu, to su niki, psd, ja, divlja,esperanca, peta,devilish, hmm.. nekoga zaboravljam sa svashtare, a da KLL, i josh neko...sve ostalo su klonovi :p
ili klonovi klonova...koji su opet nechiji klonovi

Hm ne pričaj tako razapećete na krst-aricu klonovi kloniranih klonova. :)
 
livija:
joj... sramota me kad drugi vide da gledam.... inache bash i nije.... nije me sramota ni da pipam, a ne da gledam.... al tako.... vraticje mi se....
posebno oni srecjno tudji.... oni imaju poseban shmek

-------meni....ustanovljeno zasto volim ovu rechenicu...:"NINJAs banished!!!!!!!! ....."

....lepo mo ocko govorio da se u zene ne uzdam....<<<>>nebih imao nista protiv pipanja....
ozbiljno!!....aa h da,pa kao ovan...to znam.....(((axxaxaxa)))...

------imaju poseban smek...",sta ce @silent B...da kaze na ovo....
zane .zane.......zene,zene.....kako da vas razumem......osim da vas ostavim zauvek,a onda ja sam gej...pravim se vazan,..,,,poznat mi scenario.... :arrow: ........... :roll: ....zttztz...ccc
 
Mannibals:
-------meni....ustanovljeno zasto volim ovu rechenicu...:"NINJAs banished!!!!!!!! ....."

....lepo mo ocko govorio da se u zene ne uzdam....<<<>>nebih imao nista protiv pipanja....
ozbiljno!!....aa h da,pa kao ovan...to znam.....(((axxaxaxa)))...

------imaju poseban smek...",sta ce @silent B...da kaze na ovo....
zane .zane.......zene,zene.....kako da vas razumem......osim da vas ostavim zauvek,a onda ja sam gej...pravim se vazan,..,,,poznat mi scenario.... :arrow: ........... :roll: ....zttztz...ccc

ma ko kazhe da morash da razumesh??? :roll: znash kako svetozar reche... nije tvoje da razumesh... tvoje je da se povinujesh i poslushash :lol:
 

Back
Top