Umoran sam!!!

Aleksej_BASO:
Kako?

Ne dize se meni k..a na njenu diplomu sa faxa nego na sise i na dupe...
Aleksa nisam mislio na veze od jedne noći,za to si u pravu,ali osim sexa u vezi postoje i ostale stvari jbg, i nema to veze sa diplomom i faksom kad sam rekao "najbolje" mislio sam na kompletnu ličnost ne samo na sise i dupe,jer sex traje pola sata, sat ,dva jbg koliko a ostalo vreme kad provodiš sa njom šta vredi ako je kao boginja a totalna kučka :roll:
 
sinmbad:
Aleksa nisam mislio na veze od jedne noći,za to si u pravu,ali osim sexa u vezi postoje i ostale stvari jbg, i nema to veze sa diplomom i faksom kad sam rekao "najbolje" mislio sam na kompletnu ličnost ne samo na sise i dupe,jer sex traje pola sata, sat ,dva jbg koliko a ostalo vreme kad provodiš sa njom šta vredi ako je kao boginja a totalna kučka :roll:


Ma sve to stoji, ali sve je dzaba ako ne izgleda dobro?

Mada ... Tesko mogu da kazem da sm upoznao zene ili devojke cija je "licnost" vredna pomena... Mozda samo jednu jedinu.
 
Aleksej_BASO:
Ma sve to stoji, ali sve je dzaba ako ne izgleda dobro?

Mada ... Tesko mogu da kazem da sm upoznao zene ili devojke cija je "licnost" vredna pomena... Mozda samo jednu jedinu.
Da znas da si u pravu(nazalost) al sta da se radi ipak su one totalno druga zivotinjska vrsta. a ona fora sto si gori to su bolje ima tu dosta istine samo sto to ni jedna nece priznati ni da je kriger saslusava LICNO !
 
frank zappa:
Da znas da si u pravu(nazalost) al sta da se radi ipak su one totalno druga zivotinjska vrsta. a ona fora sto si gori to su bolje ima tu dosta istine samo sto to ni jedna nece priznati ni da je kriger saslusava LICNO !


MA da...

Ja bih vole da se paznja nagradjue i neznost i iskrenost, ali nije tako.

Muskarac MORA da bude los prema zenama ako hoce nesto da postigne...

A naravno zene to nece da priznaju nikad!
 
eh na blic... ja se oslanjam na gloriju... josh me nije izneverila :lol:
benjamine! zheni me! :lol:
(jel ovo dovoljno direktno il da mu shaljem pp il da ga muvam onako na neobaveznu prichu pa s ledja...?? :lol:
 
iznogud:
brate na koju foru si naprasno poceo ispravno da pises engleski pitam se vec nekoliko dana

ako mene pitash........mora da je zbog @Livijine blizine,prosto LUDIM.....pa ljubav na daljini je nemoguca..."tralalal...ide pesma mojih predaka ustanite Dark elfovi i pobijmo ljude ,kako bi restuirali Age of Wonders bez njihovog prisustva...........
 
livija:
je li??? :lol: idi bestraga..... :lol:

Onda kada smo nas trojica vracali sa TEHNO zurke sa Zdravljka...sreli neke iz .."Rambueja"...koje su cerke...(Bivsheg gradonachelnika..VA,pandura koji je skinuo bombu decku-bilo na TVu,...i Direktora VA distribucije),....onako mortys,,,,nesto valjda izletela noga umalo se nije slomila...mana klupi..."ja se svidjam onoj a meni ova....pa ja i ortak zajedno ty crnku...onda ja odstypim on voli vishe a ja ne bih da se lozim...tad je nosio rajf,ona uzme baci ga ....jednom me izbacio iz kuce,a zamolio ga da me ostavi na balkonu da cy se skriti-NIJE hteo...kad se dosetim necheg ..ja odem ranije,se smrzo ko ****!....yebes videcemo se drygi dan...... :arrow: :roll: :roll:
 
znam i meni jednom isto tako.... onomad kad sam ishla kod qmice da gazimo grozhdje za vino....
isto se tako neki nakachili i izbacili nekog alkosa iz qcje.... a ti su bili poznati po tom.....
imali su bash dobru vishnju... probala ja jednom.... na groblju.... znash ono kad malo popijesh a malo shljusnesh na mrtvaca... kao... da ga dezinfiqjesh shta li....
al bila je ta vishnja dobra.... nisam nikad vishe pila takvu.....
qma kazhe da oni imaju ruzhne lampe u qcji al ja nisam bila..... :|
 
nego.... gde je tebi kravata??? :shock: kako si to doshao? tz jeee..... :roll: :-?
shto ste se raspustili... :roll: nemam rechi...... :lol:

e da.... danas sam pravila kore za pitu :lol:
poshto su one qpovne k'o papir..... joj... ove moje shuplje :lol:
 
livija:
lina benjamin je forumash :lol:
a mi smo prichale o angel-u.... al necjemo sad.... :D
qq , kolko si ti to momaka isprosila devojche :lol:
ima li josh nekoga?
qq ne zelim da znam
(mashe rukama terajuci zamisljene ideje, krivi kapche sluchajnim udarcem shake)
Hmm... spamujemo temu choveku....
netju da me optuze da sam spammer dzo..
(penje se na kravu i odvozi je vuchuci plast sena na kolicima)
 

Back
Top