umocicu

aj Tab :mrgreen:.. ali sto mi sestro slatka...:zkez:

i da odgovorim na temu..priznajem samo cajne kolutice stark za umakanje, najbolji su :lol:

pro_v_0030075.jpg

Bas taj :heart:
 
uhvatim danas sebe kako pijem caj i kako cajni kolutic umacem u vrucu tecnost sa posebnom paznjom i ocekivanjem
kako procenjujem sa nestrpljenjem trenutak koliko kolutic da zadrzim u toploj tecnosti da bi se reakcija -e******, pretvorila u uzitak zbog rastapanja natopljenog komadica u ustima
taj ritual mi u toku dana pricinjava posebno zadovljstvo
nekako nebitna stvar mi svaki dan (kad umocim keks na pravi nacin i sa pravom merom) onako bas ulepsa
da li imate vi neke svoje na prvi pogled nebitne rituale, ali koji vas bas usrece :)

Imam i previse svojih rituala, a svaki radi protiv mene. Volim da zapalim cigaru, da popijem neku zestinu, da jedem slano, masno. Da razmisljam o totalno nebitnim glupostima. Skoro da sam siguran da nisam normalan.
Inace, tema umocicu me je podsetila na najtuzniji crtani film ikad, kad brat i sestra umacu hleb u vodu jer nemaju sta da jedu.
Jel neko gledao taj crtani?
 
Imam i previse svojih rituala, a svaki radi protiv mene. Volim da zapalim cigaru, da popijem neku zestinu, da jedem slano, masno. Da razmisljam o totalno nebitnim glupostima. Skoro da sam siguran da nisam normalan.
Inace, tema umocicu me je podsetila na najtuzniji crtani film ikad, kad brat i sestra umacu hleb u vodu jer nemaju sta da jedu.
Jel neko gledao taj crtani?

Јел то оно за Божић, кад им напуне трпезу на крају?
 
  • Podržavam
Reactions: DJ.
Da. Skoro sam gledao na you tube.
tuga..

Ја сам те старе цртаће стално гледала са ћерком...имала сам цео ДВД само са таквим цртаћима...

И на једном само Мики Маус :lol:
 
mene to umocicu asocira samo na crtani film


a volim rituale i rutine, narocito kad imam vremena za njih
a keks ili bilo sta drugo ne volim da umacem ni u caj ni u kafu
kao maloj su mi davali nekad za veceru onako udrobljen hleb u mleku, to je kao poslastica za nekog, ja sam to oduvek mrzela
volik hrskavo, volim ja keks sa kafom i cajem, ali baska keks, baska napitak

pa evo, ja jos na prvoj strani rekla da me na to asocira tema, jos i link dala...
 
Мене је асоцирало на нешто сасвим друго, али Дајв се љути кад кажемо :zcepanje:
 
Цртаћи...шта да ти кажем, живот је пред вама, научићете :lol:

narocito preda mnom....mlada kao rosa u podne...
ali stvarno, to umocicu nam je stalno zezanje porodicno kad (opet) zapadnemo u besparicu, pa ja improvizujem jeftin rucak ni od cega
i jedan od omiljenih crtaca mog sina
 

Back
Top