umocicu

dive

Legenda
Poruka
61.140
uhvatim danas sebe kako pijem caj i kako cajni kolutic umacem u vrucu tecnost sa posebnom paznjom i ocekivanjem
kako procenjujem sa nestrpljenjem trenutak koliko kolutic da zadrzim u toploj tecnosti da bi se reakcija -e******, pretvorila u uzitak zbog rastapanja natopljenog komadica u ustima
taj ritual mi u toku dana pricinjava posebno zadovljstvo
nekako nebitna stvar mi svaki dan (kad umocim keks na pravi nacin i sa pravom merom) onako bas ulepsa
da li imate vi neke svoje na prvi pogled nebitne rituale, ali koji vas bas usrece :)
 
Poslednja izmena:
uhvatim danas sebe kako pijem caj i kako cajni kolutic umacem u vrucu tecnost sa posebnom paznjom i ocekivanjem
kako procenjujem sa nestrpljenjem trenutak koliko kolutic da zadrzim u toploj tecnosti da bi se reakcija -e******, pretvorila u uzitak zbog rastapanja natopljenog komadica u ustima
taj ritual mi u toku dana pricinjava posebno zadovljstvo
nekako nebitna stvar mi svaki dan (kad umocim keks na pravi nacin i sa pravom merom) onako bas ulepsa
da li imate vi neke svoje na prvi pogled nebitne rituale, ali koji vas bas usrece :)

Moje omiljeno zadovoljstvo.
Još je lepše ako ga umačeš u toplo mleko.

Ponekad ga i u kafu umočim
 
eeeee..
ja volim da umačem plazmu u sok od naranĐe ili multivitamin

i kad se otopljen ispadne u sok onda piiiiiiip

e to :)
kad pogodis taj trenutak, da li umocis jednom ili dvaput, da li da zadrzis ili odmah izvadis keks, pa ako je tecnost malo toplija ti podignes ruku a umocena polovina samo upadne u solju :lol:
trenutak razocaranja
ili izvuces keks, ubacis zalogaj i osetis kako se rastapa pritiskom nepca - rajski osecaj :)
 
uhvatim danas sebe kako pijem caj i kako cajni kolutic umacem u vrucu tecnost sa posebnom paznjom i ocekivanjem
kako procenjujem sa nestrpljenjem trenutak koliko kolutic da zadrzim u toploj tecnosti da bi se reakcija -e******, pretvorila u uzitak zbog rastapanja natopljenog komadica u ustima
taj ritual mi u toku dana pricinjava posebno zadovljstvo
nekako nebitna stvar mi svaki dan (kad umocim keks na pravi nacin i sa pravom merom) onako bas ulepsa
da li imate vi neke svoje na prvi pogled nebitne rituale, ali koji vas bas usrece :)
Jbg dive... ili ti pises neke erotske tekstove ili ja citam previse erotskih knjiga... ali umakanje koje mi pricinjava zadovoljstvo se jedino na to moze odnositi...
Za ova ostala prehrambena umakanja nemam ni vremena ni zivaca :malav:
 
Pazi, ja volim da umocim vrh mog spolovila kroz sam ulaz zenskog spolovila,takoreci stojim na portirnici i tu se ukopam.
Cekam da dama sama krene u dubinu mojih 8 incha,ali cim se to desi,ja se lukavo izmicem prema vratima dnevne sobe.
Ona me prati pogledom,a ja je ostavljam u ceznji.Bukvalno je dovodim do ludila i upale misica...
 
Zar nisi ti vec imala temu o ritualima?

- - - - - - - - - -

Nemam neke posebne rituale, generalno zivim turbuletno pa tu ne moze mnogo rituala da se ima

Volim da se rasanjujem uz cajic
Volim posle rucka da srknem kafu sa necim slatkim
Da pogledam film pred spavanje
Svira mi muzika skoro non stop uz sve sto radim pa pevusim po vasceli dan :lol:
I tako...nista spec kazem ti...
 
mene to umocicu asocira samo na crtani film


a volim rituale i rutine, narocito kad imam vremena za njih
a keks ili bilo sta drugo ne volim da umacem ni u caj ni u kafu
kao maloj su mi davali nekad za veceru onako udrobljen hleb u mleku, to je kao poslastica za nekog, ja sam to oduvek mrzela
volik hrskavo, volim ja keks sa kafom i cajem, ali baska keks, baska napitak
 
Моја вечерња кафа, око пола осам :heart:

До тад завршим све обавезе, мала је од почетка истренирана да се у то време мама не дира, и то је само мојих пола сата.

Иначе, прошле зиме сам се упропастила са тим умакањем плазме у кафу, свако вече као само један кексић, па оде цело паковање :rumenko:

Од тада више, да простите, не умачем...
 
Sad retko jedem hleb, al ranije sam voleo da s njim umočim u onu mast koju meso ispusti posle prženja.

I kad napravim paradajz-krastavac-luk salatu, pa da umočim u onaj paradajz sok na dnu činije.

Mnogo volim i kad uzmem kutiju frikomovog "kvatro" porodičnog sladoleda, zavalim se i upalim seriju.
 
Е, мајку му, не може човек поштено од вас ни да умочи.

Кекс у млеко.
 
Sad retko jedem hleb, al ranije sam voleo da s njim umočim u onu mast koju meso ispusti posle prženja.

I kad napravim paradajz-krastavac-luk salatu, pa da umočim u onaj paradajz sok na dnu šerpe.

Mnogo volim i kad uzmem kutiju frikomovog "kvatro" porodičnog sladoleda, zavalim se i upalim seriju.

Јао, моча :heart:

И тај сок од парадајза у салати, ту се мала и ја увек побијемо :zcepanje:
 

Back
Top