umocicu

Da. I testo za picu. I kada se seku torte/kolaci da je parce sto tanje, bolje tri tanusna nego 1 debelo da izgubim zelju. I svasta nesto. Takva hrana mi je mnogo ukusnija. :)

То јесте, али све могу да преживим дебље исечено, чак и хлеб...
Али кад ми мортаделу исеку дебље падне ми мрак на очи...

Лепо сваки пут кажем танано, прозирно, да се кида :evil:
 
То јесте, али све могу да преживим дебље исечено, чак и хлеб...
Али кад ми мортаделу исеку дебље падне ми мрак на очи...

Лепо сваки пут кажем танано, прозирно, да се кида :evil:

I ja, na delikatesima uvek kazem da ne smeta ni ako se raspada, samo da nije debelo.
 
Meni je kolutic predebeo :lol:
Volim sto tanji keks. I cokoladu. Zato mi je spekulas i po ukusu i po obliku najsavrseniji. I Zivotinjsko carstvo cokolada po obliku, onako savrseno tanka.

Ja keks uopste ne jedem, meni je to suvo
A cokoladu volim tanku, najbolje najlepse zelje, sa rumom

- - - - - - - - - -

Meni je kolutic predebeo :lol:
Volim sto tanji keks. I cokoladu. Zato mi je spekulas i po ukusu i po obliku najsavrseniji. I Zivotinjsko carstvo cokolada po obliku, onako savrseno tanka.

То јесте, али све могу да преживим дебље исечено, чак и хлеб...
Али кад ми мортаделу исеку дебље падне ми мрак на очи...

Лепо сваки пут кажем танано, прозирно, да се кида :evil:
Nista lepse od vrelog hleba iz pekare, domaceg, pa ga seces onako debelo dva prsta mmmm ... :zaljubljena:

- - - - - - - - - -

Meni meso ni sunka ne smeta debelo
Ja ustvari volim debelo :malav:
 
Па, добро, ко како воли, али замисли дебело насечен пршут?

Сво то сухомеснато губи на шмеку кад је дебело исечено, барем мени.
 
Па, добро, ко како воли, али замисли дебело насечен пршут?

Сво то сухомеснато губи на шмеку кад је дебело исечено, барем мени.
Meni ne smeta, odsecem malo parce i uzmem krckav hleb i mmmm...
bitan je ukus ;)
 
#ebovasseks vas koji niste izasli iz puberteta :)
seks se podrazumeva, ali nema veze sa ovim ritualima
ovo su oni mali trenuci koji daju sjaj danu :)

bas tako..ja sam zgranut asocijacijma nasih dragih prijatelja sa foruma.

cim sam video temu odmah sam pomislio na keksic i njegovu penetraciju u topao vlazan prostor i kako se posle rasprsava u svojoj mekoci prilikom oralne upotrebe..

stvarno mi nije jasno odakle im neke druge asocijacije. :smajli koji se bas bas pita:
 
naslov teme provokativan a ono o keksovima : (

:D:zcepanje:

- - - - - - - - - -

bas tako..ja sam zgranut asocijacijma nasih dragih prijatelja sa foruma.

cim sam video temu odmah sam pomislio na keksic i njegovu penetraciju u topao vlazan prostor i kako se posle rasprsava u svojoj mekoci prilikom oralne upotrebe..

stvarno mi nije jasno odakle im neke druge asocijacije. :smajli koji se bas bas pita:
:mrgreen:
 
Па, добро, ко како воли, али замисли дебело насечен пршут?

Сво то сухомеснато губи на шмеку кад је дебело исечено, барем мени.

prsutu nije moguce jesti debelo naseceno jer je zilav..slicna stvar je sa svim suvim proizvodima..dimnjeni proizvodi mogu da idu debelo seceno .. kao i sunke i slicne stvari..cak cesto i trazim od dame sa delikatesa da malo deblje to nasece :) ne podnosim onaj "flis" papir .. ali susene stvari ne mogu da idu debelo naseckano.
 
prsut nije moguce jesti debelo naseceno jer je zilav..slicna stvar je sa svim suvim proizvodima..dimnjeni proizvodi mogu da idu debelo seceno .. kao i sunke i slicne stvari..cak cesto i trazim od dame sa delikatesa da malo deblje to nasece :) ne podnosim onaj "flis" papir .. ali susene stvari ne mogu da idu debelo naseckano.

Мени дебело насечена шунка има укус месног нареска...ствар укуса.
 
Ударио врбопуц, умакање, свилени неглижеи, трошење :zcepanje:
 
bas tako..ja sam zgranut asocijacijma nasih dragih prijatelja sa foruma.

cim sam video temu odmah sam pomislio na keksic i njegovu penetraciju u topao vlazan prostor i kako se posle rasprsava u svojoj mekoci prilikom oralne upotrebe..

stvarno mi nije jasno odakle im neke druge asocijacije. :smajli koji se bas bas pita:

erotske price da pises :mrgreen:
 
#yebovaspatak perverzne sa sve adminom :)

aj Tab :mrgreen:.. ali sto mi sestro slatka...:zkez:

i da odgovorim na temu..priznajem samo cajne kolutice stark za umakanje, najbolji su :lol:

pro_v_0030075.jpg
 
Poslednja izmena:

Back
Top