Ukrajinska PVO ne može da se izbori sa ruskim udarima, Kijev pred tačkom pucanja: "Razaranje je zastrašujuće"

Rusofili se prave ludi.
Ukrajina nikada nista nije uradila protiv ruskih interesa.Rusi govorili da su im Ukrajinci braca i mucki ih napadose u februaru 2022.
Ukrajinci se suzdrzavaju da gadjaju ruske ciljeve koji nisu vojni,a Rusi gadjaju sve sto mogu da dobace.
Da nije bilo hrabrog Nato-a Rusi bi jos divljali po Donbasu i Krimu.

i sad dolazimo do kljucnog pitanja svakog rata.

koliko ratna propaganda uopste ima uticaj kad stanje na terenu demantuje receno i samo se gubi kredibilitet izjava.

Ja sam gledao i čitao 90% objava na Krstarici i samo se smejao.

I Krstarica je bila prepuna propagande.

Ja sam gledao i čitao 90% objava na Krstarici i samo se smejao.

I Krstarica je bila prepuna propagande.
I eto, jedno viđenje sveta se sudarilo sa strašnom stvarnošću.

Šta misliš, da li bi Rusi trebali da budu obzirniji prema Ukrima nego katolici tokom tridesetogodišnjeg rata ili npr Nemačka po svojoj tradiciji? :kafa:

Jako je skaradno stavljajući reč sveta uz nešto kao tako nesveto i antipravoslavno kao osveta.
Ko se nije osvetio taj se nije posvetio, as simple as that.

Hint: Pogledaj Izrael, svete se za sve, i za ono od pre 2500 godina, pa uporedi kako ide njima a kako nama.

Inace, dokle ce vise srpski antikomunisti da brane vekovnu komunisticku/KGB/FSB okupaciju Ukrajine kao neko moralno dobro? :dontunderstand:

Mislim da je to cak i veci nonsens nego ono kada se loze na KGB agenta Putina, ili komunisticki Ustav.

U sustini, jako je tesko imati jos besmisleniji stav od tog, ali eto, sve je moguce.

Inace, dokle ce vise srpski antikomunisti da brane vekovnu komunisticku/KGB/FSB okupaciju Ukrajine kao neko moralno dobro? :dontunderstand:

Mislim da je to cak i veci nonsens nego ono kada se loze na KGB agenta Putina, ili komunisticki Ustav.

U sustini, jako je tesko imati jos besmisleniji stav od tog, ali eto, sve je moguce.
Verglas uvijek isto.**** komuniste.
Putin je potrosan materijal.Rusija je velika i bitna.

Verglas uvijek isto.**** komuniste.
Putin je potrosan materijal.Rusija je velika i bitna.
Pa sta mislis koji raspad ceka Rusiju kada diktator ode u vecna lovista npr.?

Kakva velicina, napravio je bolestan sistem koji se zasniva na mitu jednog coveka. Svi koji su rodjeni i koji zive u Srbiji dobro poznaju taj sistem, sta on nosi sa sobom, koliko ga npr. najvise mrze bas bliski saradnici, oni bi ga prvi ubili kada bi smeli.

Svaki drustveni atom tog sistema je obojen patologijom. Mi to moramo da znamo, jer je to ta folirantska mitomanska kultura koja je karakteristicna i za ove prostore.

Sta, mi ne znamo kako funkcionise kada taj jedan covek ode, pa cemo da se foliramo da ne znamo kako je bolestan taj sistem?

Ma kako da ne.

Bolje je užasan kraj,
nego uzas bez kraja.

Kako u ratu, tako u braku.

Ukr luđaci dužnosnici su krenuli se baviti terorizmom, te ih RF sada razvaljuje.

RF se dosta troši, rat ih iscrpljuje.

Pričuvne postrojbe su napravljeni
Lehi, Čehi, Rumunji.

И Хрвати су одувек били терористи, па шта са тим?

Pa sta mislis koji raspad ceka Rusiju kada diktator ode u vecna lovista npr.?

Kakva velicina, napravio je bolestan sistem koji se zasniva na mitu jednog coveka. Svi koji su rodjeni i koji zive u Srbiji dobro poznaju taj sistem, sta on nosi sa sobom, koliko ga npr. najvise mrze bas bliski saradnici, oni bi ga prvi ubili kada bi smeli.

Svaki drustveni atom tog sistema je obojen patologijom. Mi to moramo da znamo, jer je to ta folirantska mitomanska kultura koja je karakteristicna i za ove prostore.

Sta, mi ne znamo kako funkcionise kada taj jedan covek ode, pa cemo da se foliramo da ne znamo kako je bolestan taj sistem?

Ma kako da ne.
A sta tebe briga sta ce biti sa Rusijom?
Brini o svojim pulenima.Nesta su zapjenili.

Back