ujedinjenje srba i njihovih zemalja

sta mislite?

  • ja sam za ujedinjenje srba (pripoji se deo kosova, a deo opadne, i cela rs se pridoda)

  • da ostane celo kosovo u sastavu srbije, al nista od rs

  • nek ide i kosovo celo i rs


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

gost 8170

Veoma poznat
Poruka
10.963
zvuci logicno da bi svaki narod mogao da bira u kojoj ce drzavi ziveti. tako je delom nastala i RS, i krajina itd.. posto danas Kosovo biva skoro liseno srba i srbije da li onda treba dopustiti novonaseljenom stanovnistvu da bira svoju drzavu? ako ne, onda je to dokaz da postoje UN pravila za svaku naciju posebno:-( , a ako da, onda bi oteli dobar deo drzave. i u jednom i u drugom ima istine i argumenata.

1. Ako bi se kosovo podelilo izmedju srba i albanaca, tako da srpski deo ide srbiji, kosovo kao celina nestaje. da li biste se onda zalagali za pripajanje republike srpske? jer ako se kosovo ocepi na osnovu izjasnjavanja gradjana, direktno po tom receptu se rs pripaja srbiji i ujedinjuje se narod.
2. ili ste za to da kosovo ostaje u sastavu srbije, al onda nista od republike srpske
3. ili smatrate "ma nek se svi nose u 3... i kosovo i rs"
 
Srbija + RS + deo Kosova = Srpski Pijemont
smil42e96734be30e.gif


27.gif
 
cini mi se da ako bude bilo podele kosmeta nema nista od nezavisnosti rs, posto je verovatnije da ce da otcepe ceo kosmet po administrativnim granicama,pritom ce se pozivati na samoopredeljenje naroda kosova,nasi politicari moraju da traze isto pravo za rs...

realne opcije za anketu su

-kosmet ostaje u srbiji
-severno kosovo ostaje u srbiji
-kosmet dobija nezavisnost,rs takodje
 
fale ti opcije brate...

ako narod na tim prostorima odluchi... a nece :(
srbija bi trebala da bude
srbija
deo kosova
rs
rsk
cg
kao unitarna republika/monarhija
(to je ono shto se tiche genetike)

al tu ima mnogo problema. i od toga u dogledno vreme nece biti nishta.

a danas je to shto jeste, i ne valja uopshte :( i treba da se sredi!
a jednog dana... ko zna.
 
Ne smemo se odreci nicega evo pocelo je sa francuskom prosirice se na ostatak evrope pa mi samo trebamo strpljivo cekati svoju sansu
Granice:Grcka,Bugarska,Rumunija,Madjarska,Austrija,Italija,Jadransko more
oko tih granica veliki zid od 5 metra da se jednom za svagda zna gde je Srbija pa mozemo i u
evropu i u ameriku i u rusiju nezanima me ali prvo te granice
 
Vašdrug:
Ja gledao i vidih velikog licemera Micunovica. Ostali su bili super, ali mi bilo kratko. Puno je toga jos nedoreceno. A kod glasanja sam za tvoju opciju. I da vam kazem da nece Srbi biti mirni dok ne stanu srpske zemlje pod jedan srbski barjak.
Дај Боже, али ако се ко сећа када су покојни Ђинђић, Мићуновић и Драшковић за време рата позивали на уједињење СРБА и рат усташама
 
Vagrant:
Ne smemo se odreci nicega evo pocelo je sa francuskom prosirice se na ostatak evrope pa mi samo trebamo strpljivo cekati svoju sansu
Granice:Grcka,Bugarska,Rumunija,Madjarska,Austrija,Italija,Jadransko more
oko tih granica veliki zid od 5 metra da se jednom za svagda zna gde je Srbija pa mozemo i u
evropu i u ameriku i u rusiju nezanima me ali prvo te granice
to je nemoguce i gluposti su. kako ces ti naterati pola hrvatske i celu bosnu da zive u srbiji. dobio bi jos jedno veliko kosovo, sa 10ak miliona neprijateljskih ideja. a u hercegovini su najvece ustase. objasni mi sta ce ti oni?
 
pa ako ces da onu zemlju na kojoj oni zive proglasis svojom, onda si zapeo sa njima. oces ih proterivati mozda? onda nis nista bolji odnjih. ako ih i proteras sve, sta ces sa tom pustinjom sto ti ostane? nemoj lupati gluposti i pricati svasta... nemozes ti nekog terati da ne zivi u bosni nego u srbiji ako on to nece
 

Back
Top