UJEDINJENE

ovaj mi iskrivljuje reci i poredi muslimane sa jevrejima a srbe sa muslimanima. eh budalo , vasi cetnici su hteli da pobiju muslimane i osnuju srpsku drzavu , veliku srbiju , bez muslimana, i kako to mislis vi ste muslimanima dalji parce zemlje? zar smo mi dosli iz svih krajeva sveta , pa sad vam okupiramo srbiju? to sto kazes za ta sela srpska , pogledaj malo srebrenicu , pogledajmalo masovnu grobnicu muslimana na crnom vrhu pa razmisli.

a sto se tice onih slika , to nema veze sa vezom . onde se neka zena raduje za ko zna sta , i oni kao napisali da se raduje zbog 11 septembra. pa to je i za malu decu glupo. one odsecene ruke su od lopova koji izvrse pljacke. znas li da se u arabiji izvede jedna ili nijedna pljacka u 2 godine? a vidi ameriku i vidi koliko samo neduznih ljudi strada tokom onih pljacki. samo procitaj statistiku ako negde nadjes. a sve se to moze spreciti samo odsecanjem desne ruke onih koji su izvrsili pljacku. znaci na hiljade mrtvih , koji su posledica raznih pljacaka po zapadu , se moze spreciti samo odsecanjem desne ruke onih koji su u pljacku pocinili. sto se tice onih vesanja zena , nisam siguran da islam to dozvoljava tako da ne mogu trenutno dati odgovor. sto se tice onih siita sto krvave svoje glave, to je njihov obicaj i nema nikakve potpore u Kur'anu niti praksi Muhammeda a.s. Zabranjeno je sebi nanositi bol i povredjivati svoje telo , koje nam je Allah dao na cuvanje.

a ovaj kastor hoce mene da uci sta islam propisuje. ko kada bi profesor srpskog jezika ucio hemiju profesora hemije.
sta mislite , kolika li je ta muka koja je onaj narod naterala da sebi okace bombu i krenu u napad?

ne opravdavam siije jer za ono samopovredjivanje nemaju potpore u Islamu .

sto imam da kazem jeste sto je rekao CAT STEVENS (sada Yusuf Islam): Britanac, bivši kršćanin i svjetski poznat pop pjevač. Prihvatio islam 1977. (6)

"Bilo bi pogrešno suditi o islamu u svjetlu ponašanja pojedinih loših muslimana koji su uvijek pokazivani u medijima. To je isto kao suditi automobil lošim ako je vozač auta pijan i slupa ga o zid. "
 
ovaj mi iskrivljuje reci i poredi muslimane sa jevrejima a srbe sa muslimanima. eh budalo , vasi cetnici su hteli da pobiju muslimane i osnuju srpsku drzavu , veliku srbiju , bez muslimana, i kako to mislis vi ste muslimanima dalji parce zemlje? zar smo mi dosli iz svih krajeva sveta , pa sad vam okupiramo srbiju? to sto kazes za ta sela srpska , pogledaj malo srebrenicu , pogledajmalo masovnu grobnicu muslimana na crnom vrhu pa razmisli.


Vidiš majmune, kako si osetljiv kada se pomenu tvoji usromani i kako to može da se na isti način intrepetira a za Srebrenicu ste se uhvatili k'o pijan plota, jer ste tu najbolju propagandu napravili, samo i ja sam dobro čuo šta je bilo pa je i onaj Holanđanin čestitao Mladiću na strategiji osvajanja Srebrenice. Pre toga su bili naši junaci (Srbi) bombardovani (mislim da su bili Francuzi) dok im nije Mladić zapretio da će pobiti te Holanđane, ne bi prestajali. Predsedniku opštine je lepo rekao: "neko je pucao odavde, predajte mi te i svi ste slobodni". Taj se pravio pametan, jer zna da su mnogi imali puške i pucali na izabrane od samoga Boga, pa po dolasku sile nebeske pobacali i to su, navodno, sada civili. Šta je bilo dalje to je propaganda i o tome neću da tupim, kao što imaš ti običaj to da radiš. Samo znam da je pre drugog svetskog rata Srebrenica imala pretežno Srpsko stanovništvo (to pitaj nekog ko zna za handžar divizije).

Kako ste navukli Amerikance da za vas prave propagandu, to vam se čovek može diviti, ali te nerazumem neandertalcu, kako tu istu Ameriku optužuješ kada su u pitanju Palestinci? To je opet rat između Arapa i Jevreja. Ko da više?!

Ne prodaj meni, ko Boga te molim, muda za bubrege.
 
LJudi, molim Vas, ne dozvolite da Vašim srcima zavlada tama, dozvolite da Božanska svetlost bude u Vašem srcu. Božanska ljubav, znači ljubav bez uslova, potpomognuta bezuslovnom verom, neće dozvoliti tamu, već će u srcu biti samo: ljubav, mir i sreća.
 
_Ivana_:
LJudi, molim Vas, ne dozvolite da Vašim srcima zavlada tama, dozvolite da Božanska svetlost bude u Vašem srcu. Božanska ljubav, znači ljubav bez uslova, potpomognuta bezuslovnom verom, neće dozvoliti tamu, već će u srcu biti samo: ljubav, mir i sreća.
Kaze Sv.Vladika Nikolaj u "Ratu i Bibliji" da pored svkog Hriscanskog naroda je Gospod postavio drugi narod kao opomenu (moja slobodna interpretacija), pa tako su Srbi dobili Turke. Kad god se Srbi iskvare i duhovno padnu, po Bozjem dopustenju, Turci krenu na njih, kao bic Bozji...A evo i ovde se to lepo vidi.Krenuli Turci, a Srbi se slozise. Fala Bogu, Srbi sa ovog Foruma se slozise makar oko jednog. Jeste vulgarno, jeste da nije na nivou hriscanskom, ali je makar slozno...Za pocetak, nije lose.
 
Ne, trebalo bi da im još i persiram, da se možda ne uvredi ili ne daj Bože, naljuti?!

Sa svinjama mora svinjski, jer tako oni najbolje razumeju.

Uostalom zar nije Hrist rekao: ne vredi bacati bisere pred svinjama!

Niko ne primećuje kako se Turci nenametljivo nameću, prilaze slatkorečivo, pišu o miru, slozi, ljubavi, Bogu... dok to naivni ne shvataju, oni im se podsmevaju, pa zato posle imaju neke poglede o nama sa visine (ej, oni, odrod Srpski). Tako nam se podsmevaju Tupiqurčine.

Opet ću citirati Njegoša: Proklet bio svaki 'rišćanin, koji ima vjere u Turčina!
 
Није овде реч о Турцима, него о Потурицама, тј. ПОТУРЧЕНИМ Србима. Наравно, они себе називају другачије, али од историјских чињеница и гена се не може побећи. :wink:
 
Kazanova:
Ne, trebalo bi da im još i persiram, da se možda ne uvredi ili ne daj Bože, naljuti?!

Sa svinjama mora svinjski, jer tako oni najbolje razumeju.

Uostalom zar nije Hrist rekao: ne vredi bacati bisere pred svinjama!

Niko ne primećuje kako se Turci nenametljivo nameću, prilaze slatkorečivo, pišu o miru, slozi, ljubavi, Bogu... dok to naivni ne shvataju, oni im se podsmevaju, pa zato posle imaju neke poglede o nama sa visine (ej, oni, odrod Srpski). Tako nam se podsmevaju Tupiqurčine.

Opet ću citirati Njegoša: Proklet bio svaki 'rišćanin, koji ima vjere u Turčina!

pa sto si bre ti kulturan odmah se vidi, sve vise i vise postajes pametniji tako da ces kroz jedno 100 godina stici do stupnja praistoriskog coveka.
kako nekog mozes nazvati svinjom,ja cu ti reci da si ti govedo jer mi se svinje gadimo i nejedemo je kao vi.
pa sto si se uhvatio da smo mi srbi,mozda i jesmo "BILI" proslo vreme,a mozda si ti recimo na primer neki mongol ili hun.
ti ces uvek mislim biti na zadnjoj lestvici,onoj koja je za primitivce, jer ti samo zelis da se dokazes na ovom forumu sto bi se reklo da budes dasa. steta je samo sto za gluposti nedaju medalje mislim da bi ti tu bio neprevazidjen.
kako te nije sramota da otvaras usata za Srebrenicu, pucali ste na nenauruzane ljude i sada kao nije bilo nista,pa koko boga ti vi ste uvek zrtve zavere sto bre nisu neki drugi a ne samo vi
 
Хајде потурчени Срби... причајте мало и о упаду кољача мухамеданаца у српска села око Сребренице у време Православног Божића... ово није да оправдавам "око за око" које се после десило, него да будемо мало реални, ако је могуће. :wink:

ПС: Немојте да их зовете "свињама". Они више воле назив - КРМЕ. :roll:
 
MaranAta:
Хајде потурчени Срби... причајте мало и о упаду кољача мухамеданаца у српска села око Сребренице у време Православног Божића... ово није да оправдавам "око за око" које се после десило, него да будемо мало реални, ако је могуће. :wink:

ПС: Немојте да их зовете "свињама". Они више воле назив - КРМЕ. :roll:

tebi bi vise pristajao taj naziv jer smrdis na njih
 
albi:
Kastor:
albi:
Kazanova:
Pa gde si video Talibana da priča iz glave. Oni svi pričaju iz dupeta, Kastore. Zato ga stalno peru jer im je to najvažniji misleći organ u organizmu.

A i bolje da se spremaju i da budu čisti. Kad ih karamo da nam ne smrdi.

A znaš li što oni vole Turski i Arapski jezik (znaš ono prevrtanje jezika) to je zato, da bi nam bolje pušili. Trude se da nam udovolje.
A zašto im je kosa onako ko češagija? Pa da bi počešali dlanove dok nam puše!

A što ovi naši Talibani bi voleli da su crni ko Arapi?
Pa da bi više izgledali na minđu!

A tek ono njihovo klanjanje. Šta misliš, kome se oni onako guze? Pa nama valjda! Mi Srbi smo dobri yebači, oni to najbolje znaju!


ti ces da mi pricas o bontonu pa gore se vidi kako si ti lepo ponasas, pa ni barabe se tako ne ponasaju.
reko sam ti nmoj vise da se javljas,jer kao sto ja vidim ti se samo oglasavas samo da bi nekoga izazvao pa bi tako mogo da dokazes sve svoje prostote.
razmisli malo

Prijatelju,procitaj ko ti je to napisao,mislim da pogresnoj osobi dajes odgovor!
Da ja,KASTOR,ja cu da ti pricam o lepom ponasanju!
Ti stvarno moras puno da radis na sebi,pises a ne citas,koliko vidim i pravopis ti nije jaca strana,
verovatno nisi puno puta bio na casu Srpskog!?
Pozdrav.

na tebe sam i mislio a to za pravopis nisi u pravu jer dok kucam promasim neko slovo ili pritisnem do njega, sto neznaci da nepoznajem pravopis,uostalom i to je dovoljno jer ovo nije moj maternji jezik.

Misliti i brati kupus,nije isto! Pozdrav.
 
albi:
Kazanova:
Ne, trebalo bi da im još i persiram, da se možda ne uvredi ili ne daj Bože, naljuti?!

Sa svinjama mora svinjski, jer tako oni najbolje razumeju.

Uostalom zar nije Hrist rekao: ne vredi bacati bisere pred svinjama!

Niko ne primećuje kako se Turci nenametljivo nameću, prilaze slatkorečivo, pišu o miru, slozi, ljubavi, Bogu... dok to naivni ne shvataju, oni im se podsmevaju, pa zato posle imaju neke poglede o nama sa visine (ej, oni, odrod Srpski). Tako nam se podsmevaju Tupiqurčine.

Opet ću citirati Njegoša: Proklet bio svaki 'rišćanin, koji ima vjere u Turčina!

pa sto si bre ti kulturan odmah se vidi, sve vise i vise postajes pametniji tako da ces kroz jedno 100 godina stici do stupnja praistoriskog coveka.
kako nekog mozes nazvati svinjom,ja cu ti reci da si ti govedo jer mi se svinje gadimo i nejedemo je kao vi.
pa sto si se uhvatio da smo mi srbi,mozda i jesmo "BILI" proslo vreme,a mozda si ti recimo na primer neki mongol ili hun.
ti ces uvek mislim biti na zadnjoj lestvici,onoj koja je za primitivce, jer ti samo zelis da se dokazes na ovom forumu sto bi se reklo da budes dasa. steta je samo sto za gluposti nedaju medalje mislim da bi ti tu bio neprevazidjen.
kako te nije sramota da otvaras usata za Srebrenicu, pucali ste na nenauruzane ljude i sada kao nije bilo nista,pa koko boga ti vi ste uvek zrtve zavere sto bre nisu neki drugi a ne samo vi

Mala ispravka,sto se svinja tice,poznajem mnoge muslimane koji uzivaju u svinjetini kao svaki normalan covek! :wink:
Sto se Srebrenice tice,potpuno si u pravu,ali razmisli malo,mozda je to osveta koja vas je jednom morala stici! Pozdrav.
 
Tako nam i treba kad u Srbiji Srbi imaju najmanja prava! Kome se ovde nesviđa nek ide tamo odakle je ili u zemlju koju više voli od Srbije.
Samo da se zna da sam tolerantan al imam granice! :)
Pozdrav
 
albi:
Kazanova:
Ne, trebalo bi da im još i persiram, da se možda ne uvredi ili ne daj Bože, naljuti?!

Sa svinjama mora svinjski, jer tako oni najbolje razumeju.

Uostalom zar nije Hrist rekao: ne vredi bacati bisere pred svinjama!

Niko ne primećuje kako se Turci nenametljivo nameću, prilaze slatkorečivo, pišu o miru, slozi, ljubavi, Bogu... dok to naivni ne shvataju, oni im se podsmevaju, pa zato posle imaju neke poglede o nama sa visine (ej, oni, odrod Srpski). Tako nam se podsmevaju Tupiqurčine.

Opet ću citirati Njegoša: Proklet bio svaki 'rišćanin, koji ima vjere u Turčina!

pa sto si bre ti kulturan odmah se vidi, sve vise i vise postajes pametniji tako da ces kroz jedno 100 godina stici do stupnja praistoriskog coveka.
kako nekog mozes nazvati svinjom,ja cu ti reci da si ti govedo jer mi se svinje gadimo i nejedemo je kao vi.
pa sto si se uhvatio da smo mi srbi,mozda i jesmo "BILI" proslo vreme,a mozda si ti recimo na primer neki mongol ili hun.
ti ces uvek mislim biti na zadnjoj lestvici,onoj koja je za primitivce, jer ti samo zelis da se dokazes na ovom forumu sto bi se reklo da budes dasa. steta je samo sto za gluposti nedaju medalje mislim da bi ti tu bio neprevazidjen.
kako te nije sramota da otvaras usata za Srebrenicu, pucali ste na nenauruzane ljude i sada kao nije bilo nista,pa koko boga ti vi ste uvek zrtve zavere sto bre nisu neki drugi a ne samo vi

Ne poturice, ti ćeš uvek biti Srbin!

Poturice, nije General Mladić pucao na nenaoružane, nego ste vi svom svojom strategijom, svom pomoći iz celog sveta... ipak izgubili. Pa priznajte, jedan je Ratko! Ko bi se setio i smislio tako nešto? A ne tupi tu krme jedno, znaš ti dobro šta je bilo?! Je li bre govedo, je l' ti hoćeš da ti ja ukazujem čast to što pričam s tobom ili te je milo što si Srpskog roda pa pričaš ovde sa svojima?

Kaži šta te muči pomoći ćemo ti, pa ti si bre naš, znamo mi kad je neko bolestan, pa mu treba lek. To što se sad zoveš nekim Arapskim imenom... pa to ti je privremeno. Zadojen si Arapizmom, znamo mi da te to muči, ali ima leka, ispravićeš ti tu grešku. Vrati se svojoj kolevci!

Šta bi najednom ovim poturicama kad videše svoje dojučerašnje "jedno telo", prijatelje? Ajde bre, pa svi su islamisti takvi, znamo mi da vi mislite drugačije od njih, ali Arapi i njihov islam to je nešto divlje, koje ni vi ne želite. Kažite sebi i svojoj porodici da vi niste ljudožderi i neandertalci, kao vaši savernici.

Vi ste Srbi! Shvatite to već jednom! Šta vam je?

Ja sam poreklom Aboridžin!
 
Hiljadu francuskih jevreja osudjuju Saronove zlocine

U srijedu, 15.10.03. u Parizu su odrzane prvi put jevrejske demonstracije te vrste. Naime, oko hiljadu jevreja na demonstracijama u Parizu je ostro osudilo “zlocinacku politiku” koju sprovodi izraelski premijer Arijel Saron protiv palestinskog naroda, kao sto su izrazili svoju podrsku uspostavi palestinske drzave pored Izrael, a da El-Kuds bude glavni grad obiju drzava.

U vrlo ostrom saopstenju ove ugledne licnosti su osudile cjelokupnu politiku ultadesnicarske vladajuce partije, odbijajuci da ta partija uopste govori u njihovo ime, a kamoli cini takva zlodjela protiv palestinskog naroda. U saopstenju koje nosi naslov:”Drukciji jevrejski glas”, se kaze:”Nema mira ni buducnosti za izraelski narod, osim u okviru sporazuma sa palestinskim narodom i mi podrzavamo sve napore u Izraelu ili Palestini, koji se ulazu u pravcu uspostave mira, pravednosti i jednakosti protiv zlocinacke politike koju sprovodi vlada Arijela Scharona”.

U saopstenju se zahtijeva takodje, da se pocinioci genocida nad palestinskim narodom izvedu pred medjunarodni sud i odgovaraju za genocid, kao sto se takodje osudjuju samoubilacke akcije koje izvode palestinci protiv naduznih jevreja.

U saopstenju se jos navode 4 temeljna principa, i to:

1. Palestinski narod ima apsolutno pravo na povratak svojih okupiranih teritorija od strane najnaoruzanije vojske u Regionu.

2. Palestinski narod ima pravo uzivati sva ljudska prava shodno odlukama UN-a, sto podrazumijeva i pravo na uspostavu drzave po svome izboru.

3. Pravo palestinskog naroda je da od el-Kudsa napravi glavni grad i u njemu zivi zajedno sa izraelskim narodom.

4. Jedno od legitimnih prava palestinskog naroda je povratak protjeranih na svoja ognjista, kao i pravo na obestecenje i materijalnu naknadu.

Medju licnostima potpisnicima ovog saopstenja su lijecnici, pravnici, univerzitetski profesori, medijske licnosti, te istrazivaci iz raznih oblasti. Na desetine njih je uzvikivalo parole kako pripadaju porodicama ciji su ocevi ili blizi clanovi bili “zrtve fasistickog terora”.

 
20 hiljada amerikanaca godisnje prijedje na islam !

Posebna americka studija o muslimanima u Americi, konstatuje kako je prisustvo muslimana u Americi u zadnjih nekoliko godina zabrinjavajuce uocljivo! Studija navodi kako je broj muslimana u SAD-u porastao na 9 miliona, a broj dzamija i mesdzida porastao za 25% u odnosu na zadnjih sest godina, da bi dostigao cifru od 1209 mesdzida. Medjutim, ono sto najvise zabrinjava jeste podatak da oko 20 hiljada amerikanaca godisnje prijedje na islam, sto je blizu statistickih podataka sa kojima raspolazu i muslimanske statisticke studije. Naime, u tim studijama stoji podatak da godisnje na islam prelazi 19.700 amerikanaca, od cega 14 hiljada crnaca!

U tom pogledu Dzon Esposito, direktor Centra za krscansko islamski dijalog na univerzitetu Dzordz Tawn, kaze:”Islam je postao druga vjera u Americi, tako da je broj njegovih pristalica nadmasio broj jevrejske manjine koja broji oko sest miliona.
 
Unknown sais:
20 hiljada amerikanaca godisnje prijedje na islam !

Posebna americka studija o muslimanima u Americi, konstatuje kako je prisustvo muslimana u Americi u zadnjih nekoliko godina zabrinjavajuce uocljivo! Studija navodi kako je broj muslimana u SAD-u porastao na 9 miliona, a broj dzamija i mesdzida porastao za 25% u odnosu na zadnjih sest godina, da bi dostigao cifru od 1209 mesdzida. Medjutim, ono sto najvise zabrinjava jeste podatak da oko 20 hiljada amerikanaca godisnje prijedje na islam, sto je blizu statistickih podataka sa kojima raspolazu i muslimanske statisticke studije. Naime, u tim studijama stoji podatak da godisnje na islam prelazi 19.700 amerikanaca, od cega 14 hiljada crnaca!

U tom pogledu Dzon Esposito, direktor Centra za krscansko islamski dijalog na univerzitetu Dzordz Tawn, kaze:”Islam je postao druga vjera u Americi, tako da je broj njegovih pristalica nadmasio broj jevrejske manjine koja broji oko sest miliona.

pa videli ljudi da su ziveli u zabludi i konacno otvorili oci, najlepse je bit pripadnik najjace i najcistije svetske vere svi ce jednog dana bit´ muslimani vecina ce da predje u islam a ostatak ce izumre :lol: :lol: :lol: :lol:
 
neka bre , ispeci pa reci.

Da je Allah htio , sve bi nas ucinio pripadnicima iste vjere, ali Allah hoce da nas iskusava , i time ukaze na one koji istinu govore i na one koji lazu ( koji su licemjeri)
 
unknown sais:
neka bre , ispeci pa reci.

Da je Allah htio , sve bi nas ucinio pripadnicima iste vjere, ali Allah hoce da nas iskusava , i time ukaze na one koji istinu govore i na one koji lazu ( koji su licemjeri)

Da ja tebe nesto pitam brate...

Jesi li ti ucestvovao u Bsansko-Hercegovackom ratu?
 

Back
Top