"Uhapsili me jer sam na Tviteru napisao da je predsednik kriminalac": Predsednik pokreta "Ćale, ovo ja za tebe" priveden, pa pušten iz SBPOK

ja ne znam dal Krstarica spada pod organizovan kriminal pošto sam primetio jednu dosadnu političku grupu koja ovde ispisuje svašta pa ako bi mogao neki telefon da mi to lepo prijavimo gde treba....

jel bili izbori?
bili
jel se zna ko je pobedio?
zna se
jel se zna ko je puko ko bas?
zna se i to
e pa onda - molim
Imas govornicu valjda,prijavi,i ja sam isto primetio.
 
Ок, сад гос'н 'херој опозиције' има идеалну шансу да поднесе све доказе које је сакупио у корист своје тврдње.
To se ne posmatra tako kod javnih ličnosti

Recimo ti ovde napišeš: "Joj kakva je ova Lepa Brena ko da je peglu ljubila."

I onda sutra te 3 🐶 u civilu teraju da pevaš koji su to tvoji dokazi da je ona ljubila peglu
 
ja ne znam dal Krstarica spada pod organizovan kriminal pošto sam primetio jednu dosadnu političku grupu koja ovde ispisuje svašta pa ako bi mogao neki telefon da mi to lepo prijavimo gde treba....

jel bili izbori?
bili
jel se zna ko je pobedio?
zna se
jel se zna ko je puko ko bas?
zna se i to
e pa onda - molim
Brzo se to preokrene, preko noći.

A onda... xyxyxyxyxy
 
Imas govornicu valjda,prijavi,i ja sam isto primetio.
ma ne treba meni govornica imam one besplatne minute i kaspersky premium zaštitu, nego broj telefona nekog _______ ko se bavi fb i twitterima da pitam zašto se ne bavi Krstaricom?
 
Ок, сад гос'н 'херој опозиције' има идеалну шансу да поднесе све доказе које је сакупио у корист своје тврдње.
А то што користећи га блати име свога оца, то је тек посебна прича.
Mislim da ga vise zulja sto mu je otac pokojni,nego sto neko misli da blati ime pokojnog oca.
 
To se ne posmatra tako kod javnih ličnosti

Recimo ti ovde napišeš: "Joj kakva je ova Lepa Brena ko da je peglu ljubila."

I onda sutra te 3 🐶 u civilu teraju da pevaš koji su to tvoji dokazi da je ona ljubila peglu

Није исто. Једно је (добронамерна :mrgreen: ) критика, а сасвим друго клевета.
 
ma ne treba meni govornica imam one besplatne minute i kaspersky premium zaštitu, nego broj telefona nekog _______ ko se bavi fb i twitterima da pitam zašto se ne bavi Krstaricom?
Ne razumem te crtice?Neka cenzura,sta li?Recite i meni da ne nagrabusim.---------------
 
Mislim da ga vise zulja sto mu je otac pokojni,nego sto neko misli da blati ime pokojnog oca.
To si baš lepo rekao

Nego kako napreduje prinova-ćerkica od Adolpha iz Bugojna?

Leonardo Dicaprio Lol GIF
 
E ...pa vratili se...opet hapse za takve stvari.Ili bi boleli fa to narod pomisli.
Najbolje ajde da svi budemo budale ko ovi sto trideset godina podrzavaju iste na vlasti.Necu pa makar me obesili ko Filipa Filipovica.

_112405514_stevica2.jpg
 
То није вербални деликт већ клевета.
Да и за мене неко јавно каже или напише да сам криминалац, попио би правну дандару.

Докле ћеш да не пратиш фабулу радње?

Поп80 је позивао да се адвокат уштроји и да му се набију ексери под нокте, јер не прича оно што се њему свиђа, а ја сматрам да свако треба да прича шта жели јер постоји слобода говора,

а адвокат није предио, већ је то радио његов клијент, и ти мислиш на клијента, а причамо о адвокату.
 
Докле ћеш да не пратиш фабулу радње?

Поп80 је позивао да се адвокат уштроји и да му се набију ексери под нокте, јер не прича оно што се њему свиђа, а ја сматрам да свако треба да прича шта жели јер постоји слобода говора,

а адвокат није предио, већ је то радио његов клијент, и ти мислиш на клијента, а причамо о адвокату.

Да, мислим на клијента.
Ок, ајмо онда поново. :mrgreen:
Адвокат није претио, 'само' је оптужио Србију да је стала на страну фашиста.
По мени је и ово клевета, и то озбиљнија него она његовог клијента.
Нашла крпа закрпу.
 
Да, мислим на клијента.
Ок, ајмо онда поново. :mrgreen:
Адвокат није претио, 'само' је оптужио Србију да је стала на страну фашиста.
По мени је и ово клевета, и то озбиљнија него она његовог клијента.
Нашла крпа закрпу.
Tuzi ga u postu
 

Back
Top