Uhapšen srpski nacista

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Vaaltazar

Zainteresovan član
Poruka
458
U Pragu je uhapšen šef srpske filijale međunarodne neonacističke organizacije "Krv i čast" Dragan Petrovića-Bajba, saopštila češka policija

Pripadnici specijalne jedinice češke policije za suzbijanje organizovanog kriminala uhapsili su tokom istovremene racije na više mesta u Češkoj desetak neonacističkih aktivista, među kojima je Dragan Petrović-Bajda, šef ogranka organizacije "Blad end Anr" ("Krv i čast") za Srbiju i BiH sa adresom stalnog boravka u Jagodini.

Dragan Petrović-Bajbaje (35) na sajtu organizacije "Blad end Anr" označen kao aktivista srpske organizacije Nacionalni stroj. Oženjen je Čehinjom i živi u Pragu već nekoliko godina.

Više puta je pominjan u ovdašnjim medijima po raznim aktivnostima među neonacistima. Organizovao je u Češkoj pre dve godine akcije solidarnosti sa uhapšenim holandskim pripadnicima "Blad end Anr", a redovno se pojavljuje na koncertima i drugim skupovima i neonacističkim akcijama u Češkoj i Slovačkoj.

Advokat neonacista Kolja Kubiček tvrdi, međutim, da je uhapšeno najmanje 28 lica i da je ova racija u vezi s nedavnim koncertom, koji je osuđen u javnosti jer su na njemu otvoreno izražavane i širene rasističke i neonacističke ideje.

http://www.e-novine.com/srbija/vesti/31306-Uhapen-srpski-nacista.html
 
U Pragu je uhapšen šef srpske filijale međunarodne neonacističke organizacije "Krv i čast" Dragan Petrovića-Bajba, saopštila češka policija

Pripadnici specijalne jedinice češke policije za suzbijanje organizovanog kriminala uhapsili su tokom istovremene racije na više mesta u Češkoj desetak neonacističkih aktivista, među kojima je Dragan Petrović-Bajda, šef ogranka organizacije "Blad end Anr" ("Krv i čast") za Srbiju i BiH sa adresom stalnog boravka u Jagodini.

Dragan Petrović-Bajbaje (35) na sajtu organizacije "Blad end Anr" označen kao aktivista srpske organizacije Nacionalni stroj. Oženjen je Čehinjom i živi u Pragu već nekoliko godina.

Više puta je pominjan u ovdašnjim medijima po raznim aktivnostima među neonacistima. Organizovao je u Češkoj pre dve godine akcije solidarnosti sa uhapšenim holandskim pripadnicima "Blad end Anr", a redovno se pojavljuje na koncertima i drugim skupovima i neonacističkim akcijama u Češkoj i Slovačkoj.

Advokat neonacista Kolja Kubiček tvrdi, međutim, da je uhapšeno najmanje 28 lica i da je ova racija u vezi s nedavnim koncertom, koji je osuđen u javnosti jer su na njemu otvoreno izražavane i širene rasističke i neonacističke ideje.

http://www.e-novine.com/srbija/vesti/31306-Uhapen-srpski-nacista.html

Ширење нацизма међу српском омладином је последица извртања историје коју воде многи политичари.Систем вредности је уништен а партизани приказани као злочиници.Србија која је била главно упориште антифашизма сада се деградише.

Изгубљене вредности !
:dash:
 
Ширење нацизма међу српском омладином је последица извртања историје коју воде многи политичари.Систем вредности је уништен а партизани приказани као злочиници.Србија која је била главно упориште антифашизма сада се деградише.

Изгубљене вредности !
:dash:

Tu se slažem.
Ali to je maslo CIA
 
U Pragu je uhapšen šef srpske filijale međunarodne neonacističke organizacije "Krv i čast" Dragan Petrovića-Bajba, saopštila češka policija

Pripadnici specijalne jedinice češke policije za suzbijanje organizovanog kriminala uhapsili su tokom istovremene racije na više mesta u Češkoj desetak neonacističkih aktivista, među kojima je Dragan Petrović-Bajda, šef ogranka organizacije "Blad end Anr" ("Krv i čast") za Srbiju i BiH sa adresom stalnog boravka u Jagodini.

Dragan Petrović-Bajbaje (35) na sajtu organizacije "Blad end Anr" označen kao aktivista srpske organizacije Nacionalni stroj. Oženjen je Čehinjom i živi u Pragu već nekoliko godina.

Više puta je pominjan u ovdašnjim medijima po raznim aktivnostima među neonacistima. Organizovao je u Češkoj pre dve godine akcije solidarnosti sa uhapšenim holandskim pripadnicima "Blad end Anr", a redovno se pojavljuje na koncertima i drugim skupovima i neonacističkim akcijama u Češkoj i Slovačkoj.

Advokat neonacista Kolja Kubiček tvrdi, međutim, da je uhapšeno najmanje 28 lica i da je ova racija u vezi s nedavnim koncertom, koji je osuđen u javnosti jer su na njemu otvoreno izražavane i širene rasističke i neonacističke ideje.

http://www.e-novine.com/srbija/vesti/31306-Uhapen-srpski-nacista.html

Sve pise u mom potpisu...
 
CIA vlada svijetom, tako da ima tu istine, ali da ima manje maloumnika, manje bi CIA bila efikasna.

kgb.jpg


Каква ЦИА :hahaha:
 
koji je zakon doticni prekrsio?
ukrao nesto, napao nekog?

ako nije, po tom principu mogu i komunisti da se hapse s obzirom da im je nacelo da se vlast osvaja oruzanom borbom a to su i pokazali na delu.

niti sam nacista niti komunista fala bogu, sto se toga tice, vise sam principijalista.
 
Ljudi, nacisti su onomad porobili ovu zemlju, a komunisti (naši i ruski) oslobodili. Tu ne može biti izjednačavanja.

nasi komunisti nisu oslobodili zemlju, to je cista laz.
oni su iskoristili rat da se silom uzmu vlast a sovjetski komunisti su im to obezbedili.
oslobodili su je pak rusi, ruski seljak svojim oruzijem i svojom krvlju koji nije imao blage veze sta je komunizam.

zlocini komunizma su slicni zlocinima nacizma, i po broju a i po svireposti.
fakat ko planina velik, nema o tome diskusije.

eto moja dva centa o tome.

sto se tice ovog slucaja, teme topika, evo da odem malo detaljnije - podrzavam pravo govora, i to svako, bez razlike. drzava nema tu sta da se mesa.

ali ako se vec mesa, nek se drzi principa bez obzira na ideologiju.

ko poziva na nasilje prema jednoj drustvenoj grupi, ko je za nasilno preuzimanje vlasti i rusenje demokratskog poretka, ko je za to da uvede diktaturu oruzijem - neka se kazni po zakonu, isti arsin za sve.

evo ti komunistkinje, jesi li ti za oruzano borbu radnicke klase? da li je to za tebe jedini nacin da se radnicka klasa popne na vlast kao sto marks vrlo jasno precizira?

e vidis, zbog toga bi po ovim gore arsinima trebala da lezis u zatvoru.
 
nasi komunisti nisu oslobodili zemlju, to je cista laz.
oni su iskoristili rat da se silom uzmu vlast a sovjetski komunisti su im to obezbedili.
oslobodili su je pak rusi, ruski seljak svojim oruzijem i svojom krvlju koji nije imao blage veze sta je komunizam.

zlocini komunizma su slicni zlocinima nacizma, i po broju a i po svireposti.
fakat ko planina velik, nema o tome diskusije.

eto moja dva centa o tome.

sto se tice ovog slucaja, teme topika, evo da odem malo detaljnije - podrzavam pravo govora, i to svako, bez razlike. drzava nema tu sta da se mesa.

ali ako se vec mesa, nek se drzi principa bez obzira na ideologiju.

ko poziva na nasilje prema jednoj drustvenoj grupi, ko je za nasilno preuzimanje vlasti i rusenje demokratskog poretka, ko je za to da uvede diktaturu oruzijem - neka se kazni po zakonu, isti arsin za sve.

evo ti komunistkinje, jesi li ti za oruzano borbu radnicke klase? da li je to za tebe jedini nacin da se radnicka klasa popne na vlast kao sto marks vrlo jasno precizira?

e vidis, zbog toga bi po ovim gore arsinima trebala da lezis u zatvoru.

Uzmi natrag lovu.
Ni približno nije istini što si pričao.
 
Ne verujem ti da mislis to sto si napisao.Nisu nas porobili nego su nam pokazali sta bude kad se ne postuje dogovor.A porobili su nas *nasi* komunisti.Revolucijom,nasilno.Prvo zajedno sa Rusima a posle par godina su sami nastavili kad su ispekli zanat.
Ali,slazem se u jednom.Ne moze nikako biti izjednacavanja.

E sad si me razočarao! :sad2:

Opravdavaš okupaciju od strana Njemaca u WW2?

A partizani su bili porobljivači?
A valjda su onda četnici bili oslobodioci! :eek::eek:
 
E sad si me razočarao! :sad2:

Opravdavaš okupaciju od strana Njemaca u WW2?

A partizani su bili porobljivači?
A valjda su onda četnici bili oslobodioci! :eek::eek:

zanimljiv je podatak, da kad su rusi usli u srbiju, docekali su ih cetnici a ne partizani, kojih je bilo u tragovima po srbiju u to doba.

primer je krusevac.

ravnogorski pokret je bio legalna vojska drzave jugoslavije, komunisti su bili revolucionari pre svega.
sto ce reci, iskoristili su veliku narodnu nesrecu da se nelegalno dokopaju vlasti i uspostave tiraniju cije rezultate smo videli 90-ih
 
E sad si me razočarao! :sad2:

Opravdavaš okupaciju od strana Njemaca u WW2?

A partizani su bili porobljivači?
A valjda su onda četnici bili oslobodioci! :eek::eek:

Jel su nam nudili sporazum o nenapadanju?
Jel smo potpisali?
Jel smo prekrsili?
A zar nisu bili porobljivaci?
Cetnici su bili regularna vojska.
Koliko ljudi je pobijeno u Srbiji posle zavrsetka rata?
Izvini sto sam te razocarao,nije mi bila namera.Cinjenice su surove.
 
Jel su nam nudili sporazum o nenapadanju?
Ne
Jel smo potpisali?
Da
Jel smo prekrsili?
Ne
A zar nisu bili porobljivaci?
Partizani i Rusi, nisu
Cetnici su bili regularna vojska.
Ne. regularna je kapitulirala, bili su NEregularna, gerilci
Koliko ljudi je pobijeno u Srbiji posle zavrsetka rata?
Nemaca, Mađara, Srbia ili posebno?
Izvini sto sam te razocarao,nije mi bila namera.Cinjenice su surove.
Koje činjenice?
:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
Jel su nam nudili sporazum o nenapadanju?
Jel smo potpisali?
Jel smo prekrsili?
A zar nisu bili porobljivaci?
Cetnici su bili regularna vojska.
Koliko ljudi je pobijeno u Srbiji posle zavrsetka rata?
Izvini sto sam te razocarao,nije mi bila namera.Cinjenice su surove.

Ma Hitler je i sa Staljinom potpisao ugovor o nenapadanju, pa ga je napao, a gdje neće neku malu Jugoslaviju!
Do toga bi došlo svakako!
Četnici su se borili jedino protiv partizana. Ne znam za neke značajnije akcije protiv Njemaca ili Italijana.
Možda griješim, pa me ispravi.
Partizani su pobili puno ljudi po cijeloj Jugoslaviji.
Dosta ljudi je stradalo nepotrebno, ali većina je zbog suradnje s okupatorima zaslužilo to što je dobilo. Metak u čelo!
 
Ma Hitler je i sa Staljinom potpisao ugovor o nenapadanju, pa ga je napao, a gdje neće neku malu Jugoslaviju!
Do toga bi došlo svakako!
Četnici su se borili jedino protiv partizana. Ne znam za neke značajnije akcije protiv Njemaca ili Italijana.
Možda griješim, pa me ispravi.
Partizani su pobili puno ljudi po cijeloj Jugoslaviji.
Dosta ljudi je stradalo nepotrebno, ali većina je zbog suradnje s okupatorima zaslužilo to što je dobilo. Metak u čelo!

Opste poznato je da istoriju pisu pobednici.A da li je zaista sve tako bilo?Mislis da ja volim nemce sto su ubijali NAS?! NE!
Smeta mi sto su oni sinonim za zlo.Sta je Staljin,Nikson,Napoleon,Cezar,Bus,Klinton,bilo ko od njih bolji ili gori od Hitlera?Nije li isto ubiti na jednom mestu 10.000 ljudi(nemci) i ubiti isto toliko na sto mesta(amerikanci,rusi)
Smeta mi hipokrizija.Eto.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top