Uhapšen Sergej Trifunović

Kako onda objašnjavaš da Sergej svako malo zbog napušene glave zaradi prijavu?
Prošle godine je u istom danu u Splitu zaradio dvije.
Njemu je završiti u stanici kao meni otići na pijacu.
Težak narkomanski hašoman, pitam se što bi bio u stanju napraviti da marihuane nestane pa padne u apstinencijsku krizu.
Objasnjavam tim da je covek svojeglav, da je malo "brzeg" mentaliteta nego obicni ljudi odnosno da je ono sto kazu "ku.r.ce.vit". Kazne ga jednom zbog psa bez povodca a on pobesni "ko vas y.e.be, necete vi meni popovati" pa uradi isto, ko zna koliko takvijh ljudi sreces svakodnevno ali njih nisu ukebali, Trifunovica jesu. Takav je bio i dok je jos studirao na FDU, k.u.r.cevit, svojeglav i neko ko se bas ne drzi normi. OK, ima kod njega i fazona "vidote me, ja sam ONAJ glumac, ja sam poznat" ali toga ima kod skoro svih ljudi sa medija.

Jos, jednom, nemas pojma o marihuani i hasisu pa nemoj da ispadas neznalica.
 
Objasnjavam tim da je covek svojeglav, da je malo "brzeg" mentaliteta nego obicni ljudi odnosno da je ono sto kazu "ku.r.ce.vit". Kazne ga jednom zbog psa bez povodca a on pobesni "ko vas y.e.be, necete vi meni popovati" pa uradi isto, ko zna koliko takvijh ljudi sreces svakodnevno ali njih nisu ukebali, Trifunovica jesu. Takav je bio i dok je jos studirao na FDU, k.u.r.cevit, svojeglav i neko ko se bas ne drzi normi. OK, ima kod njega i fazona "vidote me, ja sam ONAJ glumac, ja sam poznat" ali toga ima kod skoro svih ljudi sa medija.

Jos, jednom, nemas pojma o marihuani i hasisu pa nemoj da ispadas neznalica.
Što se tu ima znati osim da je teška droga pod čijim utjecajem agresivnim ljudima dodatno popuste inhibicije?
 
nije vutra za svakoga kao ni alkohol ili bilo šta drugo svako drugačije reaguje na sve to u principu ništa od toga nije za mlade a ovi stariji koji se pronađu u tome a da ne prave očiglednu štetu pre svega drugima pa i sebi na kraju molim lepo treba vutra da bude dostupna i legalna za punoletne na način kao što je to i alkohol i to je to
 
:per:

„Sergeja želim slobodnog“: Čedomir Jovanović od Vučića zatražio puštanje Trifunovića iz pritvora​

1713600060-collage-750x420.jpg
 

Čedomir Jovanović
@Jelena_Jovanovic
prejadna je hladnoca sa kojom nase drustvo odgovara na “zlocin i kaznu” Sergeja Trifunovica. Ta tupa tisina koja prati njegov marihuana greh i zadrzavanje u pritvoru nije izraz nase cistote nego mera nase neljudskosti i gluposti. Dugo mi nije vazno zasto smo postali hulje.Vazno mi je da ja na takvo drustvo ne pristajem. I da do kraja sveta "pisa po mom grobu" Sergeja zelim slobodnog da srcem misli, govori i radi. Samo tako i on i ja ali i svi koji su nocas za razliku od nas dvojice gutali, duvali i smrkali mozemo opet pronaci svoj mir i mir medju svima nama. Zato molim tuzilastvo ali i AV-a koji u ovoj zemlji "pusta kisu" da me razumeju dok javno trazim slobodu za Sergeja Trifunovica. I tako odbrane nasu ljudskost #moradrugacije
Image

U prvoj izjavi nakon puštanja na slobodu Trifunović se zahvalio Jovanoviću:
„Zahvalio bih se Čedomiru Jovanoviću, od srca. Njegova izjava ima još veću težinu jer nismo u dobrim odnosima. Svaka čast, zaista“, rekao je glumac.

 
Samo "vidjao? :D
Slazem se, zicer za spin sa ozbiljnjih problema za vlast i samu drzavu. Narkomacina, dilercina koja se krece medju nevinim Srbljem. Kako bi ga razvukli po medijima da, puj-pujj, nekoga zgazi u saobracaju, mogu misliti. Da je bio na mestu Mitrovicevog sina kada je ubio onu devojku na pesackom mislim da bi robijao 25 godina i da bi se svakih 2-3 dana provucicevski mediji pozivali na to da je jedan od vodja opozicije bio taj ubica.

Ovako, na Trifunovicu se slomi medijski linch za sve one koji su su imali bili kakvog dodira sa narkoticima a nisu smeli da se prozivaju zbog toga sto su blisku sa pic.hk.oustim.

Jesam probao, naravno, ali nikad nisam kupio komad, niti sam se kretao među takvima i nikad nisam probao ništa drugo.

Ne zato što sam visoko moralan i normalan, već me prosto ne privlači tako nešto, ne sviđaju mi se ljudi pod dejstvom opijata, izgledaju mi glupo. Ali ne pljujem ni ljude koji konzumiraju, njihov život. :D

Upravo tako, npr Bjelogrlić se razvlačio po medijima jer je njegov sin skuterom udario u auto, tipa tako nešto, Mitrović to čak plasirao u medije... A znamo svi šta je napravio njegov sin. Ali to nema veze.

Užas.
 
A mozda je te pandure u policiju primio neki prethodni preCednik, Tadic ili cak Kostunica? U sustini koliko ostrascen moras da budes da smatras da neki kriminalisticki istrazni inspektori u Boru ili Zajecaru rade za Vucica, pa po toj logici kad pic.hko.usti uzgubi izbore treba zameniti sve pandure u Srbiji jer su po tebi svi oni njegovi, vrlo verovatno bi Srbija ostala bez pandura, vojnih lica, lekara, opstinskih sluzbenika, radnika u javnim preduzecima, nastavnika - ako primenimo tvoju logiku da svi oni rade za pic.hko.ustog. Jednostavno, to je samo policijska brutalnost i tako treba biti sankcionisana, nije ovo nikakav politicki problem kako to pokusavaju da predstave politicki protivnici vaseg preCednika.

Uzgred, ako je ovo istina ( posto je to objavljeno na 021.rs) onda je sigurno da su brat i otac pomagali ubici da sakriju telo male Danke. Policajci ga ne bi umlatili od batina da nisu sigurni da je to stvarno uradio i da ih za.y.b.ava sa laznim lokacijama. Jedina pametna stvar koju su mogli da urade je da su tog nesrecnika ostavili na sat vremena nasamo sa ocem male Danke i njegovim prijateljima.
 
Poslednja izmena:
A mozda je te pandure u policiju primio neki prethodni preCednik, Tadic ili cak Kostunica? U sustini koliko ostrascen moras da budes da smatras da neki kriminalisticki istrazni inspektori u Boru ili Zajecaru rade za Vucica, pa po toj logici kad pic.hko.usti uzgubi izbore treba zameniti sve pandure u Srbiji jer su po tebi svi oni njegovi, vrlo verovatno bi Srbija ostala bez pandura, vojnih lica, lekara, opstinskih sluzbenika, radnika u javnim preduzecima, nastavnika - ako primenimo tvoju logiku da svi oni rade za pic.hko.ustog. Jednostavno, to je samo policijska brutalnost i tako treba biti sankcionisana, nije ovo nikakav politicki problem kako to pokusavaju da predstave politicki protivnici vaseg preCednika.

Uzgred, ako je ovo istina ( posto je to objavljeno na 021.rs) onda je sigurno da su brat i otac pomagali ubici da sakriju telo male Danke. Policajci ga ne bi umlatili od batina da nisu sigurni da je to stvarno uradio i da ih za.y.b.ava sa laznim lokacijama. Jedina pametna stvar koju su mogli da urade je da su tog nesrecnika ostavili na sat vremena nasamo sa ocem male Danke i njegovim prijateljima.
Њега борски инспектори нису ни видели,
од београдских бија,кобри и ових и оних....
Једино ће дежурни ту ноћ, локалац, бити суспендован,јер јавност тражи одговорност...тако то иде у напредној србији
 

Back
Top