Uhapšen monstrum sa VMA

Mediji kod nas imaju moć da osude i pre kraja procesa. Mogu da pisu sta hoce samo. Dobijaju velike pare iz budžeta da su kazne i izgubljene tuzbe za njih sitna lova 100 , 200 000 dinara.
ovo uopšte ne liči da je naduvana tema i izmišljena stvar... ne liči da je lažna povika na nevinog doktora...
On je već sebi upropastio karijeru za ceo život, pisali mediji o tome, ili ne. Vidiš da su ga izbacili iz svih privatnih
klinika gde je honorarno radio? Ni njegove kolege neće da imaju veze sa takvim monstrumom...

Ne treba njega žaliti... Valjda treba žaliti jadnu decu i izlomljenu ženu?
 
ovo uopšte ne liči da je naduvana tema i izmišljena stvar... ne liči da je lažna povika na nevinog doktora...
On je već sebi upropastio karijeru za ceo život, pisali mediji o tome, ili ne. Vidiš da su ga izbacili iz svih privatnih
klinika gde je honorarno radio? Ni njegove kolege neće da imaju veze sa takvim monstrumom...

Ne treba njega žaliti... Valjda treba žaliti jadnu decu i izlomljenu ženu?
Ne zalim ga. Ne kazem da je naduvano. Boze sacuvaj da neko moze ovako da naduva neku pricu. Nego samo mediji nekad sebi daju previse za pravo da osudjuju bez presude. Nevezano za ovaj slučaj.
 
Ne zalim ga. Ne kazem da je naduvano. Boze sacuvaj da neko moze ovako da naduva neku pricu. Nego samo mediji nekad sebi daju previse za pravo da osudjuju bez presude. Nevezano za ovaj slučaj.
Ne zaboravi da su ovi mediji kojecitiramo - cenzurisani mediji.
Ti isti mediji umeju i da zaćute kad ne treba...
Nikada nisu pisali ponovo o slučaju kada su onom jadnom pacijentu naši vrli lekari probušili creva i pluća,
pa je preminuo od posledica... Mediji su zaćutali, ne piše se - zaboravlja se...
Ni o Miri Karanović koja je gurnula onu baku niz stepenice, pa je ova slomila kuk i otišla u bolnicu - ni o tome
se više ne piše... ja tebi, ti meni, ne piše se više o tome i legla stvar...

Ne znamo šta će da se desi sa ovom temom, ali je ipak važno da ljudi ne idu na hirurške zahvate kod
monstruma kakav je ovaj doktor... zato je i dobro da se kaže i profesija i bolnice gde je radio...
Doktor monstrum ima i privatnu bolnicu koja nosi njegovo ime...

Odlično je da su mediji i to napisali, da ne bismo išli na tu adresu...
Nemaju.

Imaju ako zaduze po licnom zahtevu ali ni tada ne smeju da ga nose van kasarne osim ako nije po potrebi zadatka.

Kako mozes da tvrdis tako nesto sto je laz?
Budi pristojniji, molim te...
lakše ćemo komunicirati.

Ti si rekao isto što i ja samo malo drugačije...
 
Budi pristojniji, molim te...
lakše ćemo komunicirati.

Ti si rekao isto što i ja samo malo drugačije...

Ne, nismo rekli isto, nismo rekli ni priblizno isto.

"Svi imaju" i "Velika vecina nema", nikako nije isto.

A nema nista nepristojnije nego poistovecivati celu jednu profesiju sa jednim zlim covekom koji je, eto, pripadnik te profesije.

Kao sto rekoh, "svi belci su isti".
 
Zena mu radi u Ministarstvu odbrane. Eto odakle mu.

Neka zena pita malo kolege ko ima licno naoruzanje, i zaprepastice se koliko je mali procenat.

Velikoj vecini oficira se smucilo oruzje jos tokom vojne akademije, a posto svi vrlo dobro znamo koliko je oruzje opasno, niti ga zaduzujemo (jer nam ne treba) niti smo ludi da ga iznosimo iz kasarne/objekta (jer znamo sta sve moze da krene po zlu).
 
Neka zena pita malo kolege ko ima licno naoruzanje, i zaprepastice se koliko je mali procenat.

Velikoj vecini oficira se smucilo oruzje jos tokom vojne akademije, a posto svi vrlo dobro znamo koliko je oruzje opasno, niti ga zaduzujemo (jer nam ne treba) niti smo ludi da ga iznosimo iz kasarne/objekta (jer znamo sta sve moze da krene po zlu).
Jel isto vazi i za policijce i vojnike?
 
prvo to uopste ne mora biti istina
odakle mi znamo da to sve nije neko izmislio

drugo mozda ta zena laze

trece i da je istina
kako da znamo da nije nesto preuvelicano i iskarikirano


da ne pominjem da se mozda covek malo zaneo
popio pa malo ga poneo alkohol i slicno


dokle ce vise muskarci biti osudjivani pod pretpostavkama

znam da ce me se napasti ali cu reci jer osecam moralnu obligaciju da reagujem

dakle solidarno svim srcem uz gospodina hirurga potpukovnika sa VMA
odanog supruga i oca i hranitelja troje maloletne dece
 
Ni jedna žena ne ode kada se prvi put desi... pa ni posle...
Tabadžije su uglavnom doktori manipulanti... mole za oproštaj, stavljaju
sebi cev u usta ako mu žena ne oprosi.. kunu se u majku božiju da nikada
više ti neće učiniti, ne zna šta mu je bilo, verovatno je čašica rakije bila okidač
ludila, on sigurno nije kriv, jer je on obožava, gde bi on nju, etc, etc...

Tako se završava prvi i svaki naredni put...
To su kopci koji čim žena reši da nekako pređe preko toga, smišljaju sledeću torturu...

Žena je u zamci "toplo-hladno" u zamci porodice, dece i palanačkom mentaliteta...
ma ne sviraj u svirajku radosti sa rumenim piskom
 
prvo to uopste ne mora biti istina
odakle mi znamo da to sve nije neko izmislio

drugo mozda ta zena laze

trece i da je istina
kako da znamo da nije nesto preuvelicano i iskarikirano


da ne pominjem da se mozda covek malo zaneo
popio pa malo ga poneo alkohol i slicno


dokle ce vise muskarci biti osudjivani pod pretpostavkama

znam da ce me se napasti ali cu reci jer osecam moralnu obligaciju da reagujem

dakle solidarno svim srcem uz gospodina hirurga potpukovnika sa VMA
odanog supruga i oca i hranitelja troje maloletne dece
A da je tvoja sestra u ovakvoj situaciji gde je njenog muza alkohol poneo kako bi rezonovao?
 
U brakovima se svasta desava.Bilo koja strana misli da trpi u braku,da nema ljubavi ili bilo sta drugo treba pravovremeno napustiti brak.Ali komplkovano je zbog dece,tesko im imovinu podeliti pa nekako i ostaju u brakovima.Ali kada se dese ovakve strasne stvari je vec kasno.Ako se ova vrati u brak ovaj ce je i ubiti.

ja mislim da je ova zhena svakako nosila glavu u vretji
od takvih "oficira" se ne razvodi vec prolazish torturu prezhivish ili neko nazove muriju i na taj nachin obelodanish
 

Back
Top