Uhapšen monstrum sa VMA

Cesto se to desava "neko čuo da ga neko vara"!!!
Pitanje da li je to i istina.Moguće da neko hteo napakostiti njihovom braku pa rekao njemu da ga zena vara!Dosta tih slučajeva ima.On naseo i haos. To verovatno od nekog bolesnika iz bolnice čuo ljubomorna stoka verovatno puste crva.A mozda je i istina ko to zna.Svakako nemas pravo nikoga tuci i izivljavati se.Razvode se ljudi sve je to život.Ljudi žele pod svaku cenu sacuvati brak tu su deca pa su policiji oboje pričali da se nisu sukobili.Svak sebi jamu kopa jbg.Zaista komšijama svaka cast.Top komšije.Da se nisu pojavili ovaj bi je prebio na mrtvo.
 
Evo svežih vesti o ovom slučaju...

Bogu hvala, pa imamo prijatelje...

Evo šta prijateljica nesretne žene govori za medije:

Screenshot_48.png

Screenshot_49.png
Screenshot_50.png


Baš mi je žao cele te porodice koja se raspala...
Užasnuta sam činjenicom kako se lako sklizne u haos, u ludilo...
 
Nisu oni jedini,ima ih još mnogo koji se tuku,ćute niko se ne žali policiji...niti ih ko prijavljuje....teška vremena.Neće tu ni država da se petlja uskoro će ovog demona osloboditi....i sve po starom će biti.Da postoje ozbiljnija robijanja za ovo nasilje razmislili bi mnogi da li da tuku žene ..ovako bit ce u muriji mesec i nikom nista neka uslovna kazna...
 
Zavezo se kapuljačom...Ma šta god da je uradila ne zasluzuje niko 27 dana terora...Prevari te?Ima se razić brate ili on nju!Svak na svoju stranu....Ali interesantno je da ona ćuti 27 dana i komšija je spašava...spomenik da mu digne.Ubio bi je.
 

Prilozi

  • IMG_20230205_161829.jpg
    IMG_20230205_161829.jpg
    97,3 KB · Pregleda: 5
Cesto se to desava "neko čuo da ga neko vara"!!!
Pitanje da li je to i istina.Moguće da neko hteo napakostiti njihovom braku pa rekao njemu da ga zena vara!Dosta tih slučajeva ima.On naseo i haos. To verovatno od nekog bolesnika iz bolnice čuo ljubomorna stoka verovatno puste crva.A mozda je i istina ko to zna.Svakako nemas pravo nikoga tuci i izivljavati se.Razvode se ljudi sve je to život.Ljudi žele pod svaku cenu sacuvati brak tu su deca pa su policiji oboje pričali da se nisu sukobili.Svak sebi jamu kopa jbg.Zaista komšijama svaka cast.Top komšije.Da se nisu pojavili ovaj bi je prebio na mrtvo.
prvo se razvedes pa varas. a ako si u braku i varas delija te nalupa ko kantu
 
prvo se razvedes pa varas. a ako si u braku i varas delija te nalupa ko kantu
Ako je varala ta zena....nikad se to nece znati .nezgodno je pretpostavljati bez čvrstih dokaza.Ne kazem ni ovo ni ono ali jeste nezgodno ako je provalio a varala ga...ne reaguje svak isto na te prevare...svašta je moguće.Čim je trpela 27 dana lom a sama ga nije prijavljivala muriji.A čoveku pao mrak na oči...nisu lake te stvari ako je provalio
 
Ako je varala ta zena....nikad se to nece znati .nezgodno je pretpostavljati bez čvrstih dokaza.Ne kazem ni ovo ni ono ali jeste nezgodno ako je provalio a varala ga...ne reaguje svak isto na te prevare...svašta je moguće.Čim je trpela 27 dana lom a sama ga nije prijavljivala muriji.A čoveku pao mrak na oči...nisu lake te stvari ako je provalio
Možemo biti maštoviti i izfantazirati najluđu verziju ...
A možemo i da se spustimo na zemlju i da pomislimo da ga ona uopšte nije varala,
već da je on izmaštao noćnu moru za sve njih...Patološki ljubomorni tipovi imaju svoju bubu u glavi,
da ne kažem demona koji urniše i njega i sve oko njega... Takvom tipu nije potreban izazov za ljubomoru
koji dolazi van njega... On ga ima u sebi i ta bomba samo čeka njegovo ludilo pa da eksplodira...

Lično ne verujem da ga je ova žena varala...
Ženi koja ima troje dece na pamet ne pada da se švrćka okolo.
 
Пре ће бити да је варао он.
Svašta je moguće tu...ali odakle takav nalet besa "čuo sam da me žena vara"i na osnovu toga bes i mučenje žene?Čuo sam i čuo sam.Moguće da mu je netko i podmetnuo.Izuzev ako nekog nije nahvatao na delu u živo.Čudan monstrum šta god da je nemaš pravo drugom suditi.Da ga sad rebnu na robiju(a morali bi )ali ne verujem drugi bi dobro razmislili šta i kako rade u životu.Strožiji zakon,više zatvora napraviti....pa neće niko olako kršit iste
.Ja par puta platio kaznu za minimalno brzu vožnju i sad laganica 50 km na sat po gradu.

Tako i ovde uvesti kazne i sprovoditi ih.
 
Najveća istina je da je po pisanju mnogih ovde opet žena kriva. I kako onda da se odupre odmah kad se ženama stvara osjećaj krivice umjesto osjećaja da će neko stati iza (ispred) nje. Ide se dotle da joj se grudi br. 5 uzimaju kao dokaz da je imala razlog da trpi. I onda se pitamo šta se ovo dešava sa ljudima?
Da, ali da se zapitaš kolika je to glupača?
Šta se piše?
1. On je nju lagao...
2. On je manipulisao njome (čekajte, ljudi- emotivne ucene i manipulacije su kod mene palile kad sam imao 3 godine pa me lagali za Deda Mraza- koliko žena treba da ima godina da počne da misli a ne da uzima sve zdravo za gotovo?)
Itd.
Ne razumem ni te muškarce koji su se poženili takvim ograničenim ženama pa posle kad više ne mogu da trpe sopstveni izbor, iživljavanje na slabijem?

Kriv ili ne, doktor ili ne, sise petice ili ne- očigledno je da ovde nijedno nije ok.

A hirurzi su poznati po tome što su uglavnom psihopate i sadisti. Hajde ti pogledaj samo snimke operacija, kako bezosećajno kasape tela, to normalan čovek ne može, ali eto takvi i baš takvi i trebaju ovoj profesiji, ne emotivni kojima će da se tresu ruke na operacionom stolu.
 
Kakve veze ima to sto je lekar na VMA, sa time da je nasilnik?
Ne razumem, zasto novinar potencira to da je covek lekar? Osim ako je cilj da se dodatno omalovazi lekarska struka, jer to je sada u modi, i plebs svrshava kada vidi da neko na nekom polozaju ispadne gori u necemu od njih.

Od kada je nasilnistvo vezano za profesiju?
doktorska struka, samu sebe omalovazava i diskredituje...stalno neki lopovluk, bahatost, nemar, trazenje para za operacije...a sve to prolazi bez ikakvih kazni
 
Evo novih vesti koje izgleda da isključuju priču da ga je žena varala...

Screenshot_66.png

Screenshot_67.png

Screenshot_68.png
Screenshot_69.png

Screenshot_70.png


Ko zna šta će od svega ovog na kraju biti istina i razlog za onako nečovečno
ponašanje ovog čoveka u krugu svoje porodice...
I da li uopšte razlog treba tražiti u svetu normalnih ljudi?
 
Pa evo te nove info povrede ruku imao,pa dugovi nije mogao raditi...ako je istina onda je to teska frustracija ali moze se sve u dogovoru,a ne izivljavati se....kao uzeo kredit,e jbg gadno je to(ako je istina).I juka bi mecku vozao i mogu uzet kredit nije problem ali valja to odplatit.
Pa laganica vozam 13 godina star auto bez luks zivota,protegnes se koliko je u djepu.Vecinu ljudi znam uzmu velike kredite pa nervoza.Razumem ljude koji su bolesni,povredjeni itd.Ali sad uzmes kredit pola miliona eura i nervozan si!Zajebi radnju.
 
Ne obazirem se na pompezne naslove i olake kvalifikacije.
Pogledao sam fotografije porodične kuće hirurga. Vrlo svedenih linija, jednostavna, praktična, uređenog dvorišta bogatog zelenilom, otvoreni parking bez ograde, retko viđen ravan krov, vrlo precizno i domaćinski urađeno.
Pogledao sam i fotografije njenih povreda, zapalo mi je za oko jedan detalj. Njena ruka u gipsu sa prstenom na ruci! Gips i prsten ne idu zajedno. Zanima me nastavak suđenja, ovih nekoliko detalja me tera da mislim da se nešto valja iza brega? On je u vrhu estetskih plastičnih hirurga, tako sam čuo. A nema klinike koja ga nije angažovala. Nezgodna profesija. Pri tome hteo je da otvori svoju kliniku, kome to (ne) odgovara? Još ako je kojim slućajem bio protiv vakcinacije opet nezgodno. Može biti slojevita priča a ne puko nasilje. Ko je smestio zeki Rodžeru?
 
Do juce bio ugledni gradjanin, a sada se odricu takvog strucnjaka, bas cudni neki ljudi.
Da je neko slucajno napisao da monstrumi sprovode svoj cef svi bi skocili na njega, a takvi setaju medju nama i sprovode svoj cef i naravno medjusobno opravdanu politiku protiv naroda.
 

Back
Top