Uhapšen Davidović

Ако Бог да, једног дана ће морати да одговара пред Судом за позивање на убиство. Сем у случају ако се покаје и повуче те речи.

То и ја кажем. Ако не одговара пред судом форума, нек одговара пред судом Србије.
 
Не, управо супротно: ВИ замењујете теузе и калкулишете бројем жртава.
Хитлер не би никад ударио на Русију да је Русија била Царска, православна, већ је ударио због јачања и ширења бољшевизма.
А бољшевици су отворена богоборна идеологија, која директно хули на Бога и сатире Православље.

Nemci su jos u toku prvog svetskog rata udarili na carsku, pravoslavnu Rusiju, kao sto su udarali vekovima ranije na slovenski zivalj u srednjoj, istocnoj i juznoj Evropi, ne zaboravi to. Ostavi se ideologije, probaj da provalis sustinu zlocina. Rasizam, taznja za dominacijom nad Slovenima, za njihovim zivotnim prostorom, to karakterise nacizam. Sloveni nisu ubijani zbog ideologije nego rasne mrznje, da je bila u pitanju ideoloska mrznja razmere zlocina prema njima ne bi bile tako stravicne.
 
Nemci su jos u toku prvog svetskog rata udarili na carsku, pravoslavnu Rusiju, kao sto su udarali vekovima ranije na slovenski zivalj u srednjoj, istocnoj i juznoj Evropi, ne zaboravi to. Ostavi se ideologije, probaj da provalis sustinu zlocina. Rasizam, taznja za dominacijom nad Slovenima, za njihovim zivotnim prostorom, to karakterise nacizam. Sloveni nisu ubijani zbog ideologije nego rasne mrznje, da je bila u pitanju ideoloska mrznja razmere zlocina prema njima ne bi bile tako stravicne.
Јесу ратовали са Царском Русијом, али овде се говори о узроцима Другог Светског Рата.
И ми смо ратовали са православном Византијом, ратови су разни били у историји.

Слажем се у вези тезе о доминацији над осталим расама. То је апсолутно тачно.
Али, сваки империјалистички владар има такав сличан став (велича своје над другим). Слично је радио и наш Цар Душан.
Међутим, то нема везе са узроцима овог Рата. Ми смо сами хтели да уђемо у тај Рат ради туђих интереса.

Твој проблем је следеће природе: ниси објективан. Јер, посматраш само нацизам као једино оваплоћење зла тог времена.
Да, величали су своју расу, али шта је радио комунизам? Комунизам је разарао национални идентитет народа (Словена и осталих) а демонократија разара државотворност.
Поента: требало је изабрати неутралност и тако не би постали жртва ни нацизма ни комунизма ни демонократије. А кад је већ закаснело са проглашењем неутралности, онда је требало испоштовати Тројни Пакт (јер је то за Југославију исто значило широк степен неутралности).
 
Није лепа ствар, али се то дешавало много пута у историји: да нека држава изгуби (или смањи) своје територије. У сваком случају то није био повод за Други Светски Рат.
to jeste povod, mozda formalniji nivo povoda. stvarni povod je, naravno, geopoliticka realna opasnost i namera hitlerovse nemacke da uspostavi dominaciju na kontinentu, a onda i dalje. i da onda, u takvoj hegemoniji obavlja i ono sto bi nazvao 'smrtna opasnost'.

Све си лепо срочио али си заборавио најбитнију ствар: први који је најавио да ће изазвати Други Светски Рат управо је био Лењин својом изјавом да је Совјетија "само база за светску револуцију која тек треба да се прошити по целом свету". А наш народ каже: "боље спречити него лечити", тако да је сваки нормалан државник који воли воју земљу морао да спречи ширење бољшевичког канцера у његовој близини.
ne drugi svetski rat, vec ocekivanje svetske revolucije kao cilja, koji je bio, vise normativan i ideoloski, jer sssr izmedju ratova je bio izolovana parija, i do kuvanja pred drugi svetski rat i nagodbe sa (gle chuda, hitlerom) nije ugrozavao nikog. a i nece biti da su jedna socijalna revolucija zitelja neke zemlje koji propagira komunisticka ideologija, i krv i tlo ideologija hitlerizma bas sasvim u istoj ravni.
kao sto i nije tacno da je samo boljsevizam i njegovo sprecavanje bilo povod za nacizam.

inace, cak i ako postoji nesto sto mislis da je zlo; resenje tog zla nije zamena zla vecim zlom.

Чехословачка је била бољшевизирана и наравно да тај канцер треба спречити да се прошири.
nope, nije tacno.
 
Јесу ратовали са Царском Русијом, али овде се говори о узроцима Другог Светског Рата.
И ми смо ратовали са православном Византијом, ратови су разни били у историји.

Слажем се у вези тезе о доминацији над осталим расама. То је апсолутно тачно.
Али, сваки империјалистички владар има такав сличан став (велича своје над другим). Слично је радио и наш Цар Душан.
Међутим, то нема везе са узроцима овог Рата. Ми смо сами хтели да уђемо у тај Рат ради туђих интереса.

Твој проблем је следеће природе: ниси објективан. Јер, посматраш само нацизам као једино оваплоћење зла тог времена.
Да, величали су своју расу, али шта је радио комунизам? Комунизам је разарао национални идентитет народа (Словена и осталих) а демонократија разара државотворност.
Поента: требало је изабрати неутралност и тако не би постали жртва ни нацизма ни комунизма ни демонократије. А кад је већ закаснело са проглашењем неутралности, онда је требало испоштовати Тројни Пакт (јер је то за Југославију исто значило широк степен неутралности).

Prijatelju sustina nesporazuma medju nama je sto ja kad posmatram neko zlo, ovde je to zlo nacizam posto se Davidovic i njemu slicni pronalaze u tim nekim idejama, posmatram samo to jedno zlo, na uporedjujem ga sa nekim drugim, a pogotovo mi ne pada na pamet da ga opravdavam postojanjem veceg zla od njega. Ne interesuje me komunizam kada pricam o nacizmu, to uvek isticem, kao sto me ne zanima inkvizicija, terorizam, sida itd. kada pricam o komunizmu ili nekom trecem zlu. Razdvajam zla, i svako od njih osudjujem.
Uzroke izbijanja drugog svetskog rata u globalnim, svetskim okvirima, smo vec razmatrali, a koliko vidim tebe tangira to u lokalnim razmerama. Tacno je, Srbi jesu usli u taj rat zarad tudjih interesa, nisu uspeli da ocuvaju svoju neutralnost u tom strasnom istorijskom periodu, ostaje nam samo da se kajemo zbog toga, ali kad smo vec stradali u tom ratu ne treba da slavimo nase dzelate i tolerisemo budale koji su danas njihovi obozavaoci, nego da se ponosimo nasim ratnicima koji su stali u odbranu nase zemlje i da postujemo nase zrtve. Te zrtve opominju, zbog njih mrzim nacizam.
 
@ Petar

Kada sam govorio o politickom zamahu mislio sam izmedju ostalog i na sledece. Naime nema sumnje da je sa celim ovim slucajem Davidovic naglo digao sebi paznju, neovisno od toga sta ljudi mislili o njemu. To mu otvara vrata sutra da se npr. sutra pojavi na nekom mediju i da prica svoju pricu, kao npr u onoj emisiji koja ima u nekoliko delova na jutjubu, gde se na prvi pogled ne moze zakljuciti da se radi o coveku neonacisti nego o nekom klasicnom nacionalisti koji kukumavci nad nesrecom Srba i slicno, a uspeva da izbegava skakljiva pitanja u vezi svog neonacistickog pedigrea. Tako da sutra moze sa grupom istomisljenika da se registruje pod imenom neke ultra-desnicarske partije (nebitno da li ce on voditi tu stranku) ili ne i izadje sutra na izbore. Kakav ce mu rezultat biti takodje nije bitno za celu pricu, ali prica tece svojim tokom.
Ja licno ne bi voleo da pored toliko desnicarskih partija raznih nijansi imamo i dodatno Gorana Davidovica na politickoj sceni, a u ovoj nenormalnoj drzavi sve je moguce.
 
to jeste povod, mozda formalniji nivo povoda. stvarni povod je, naravno, geopoliticka realna opasnost i namera hitlerovse nemacke da uspostavi dominaciju na kontinentu, a onda i dalje. i da onda, u takvoj hegemoniji obavlja i ono sto bi nazvao 'smrtna opasnost'.
Каква "геополитичка опасност"? Каква Хитлерова "доминација на континенту"? О чему говориш? Па управо је Енглеска тада окупирала пола човечанства (у колонијама) а то је била права геополитичка опасност: да једна земља (Енглеска) завлада и другом половином света.
Са друге стране постојао је бољшевизам СССР-а.




ne drugi svetski rat, vec ocekivanje svetske revolucije kao cilja, koji je bio, vise normativan i ideoloski, jer sssr izmedju ratova je bio izolovana parija, i do kuvanja pred drugi svetski rat i nagodbe sa (gle chuda, hitlerom) nije ugrozavao nikog. a i nece biti da su jedna socijalna revolucija zitelja neke zemlje koji propagira komunisticka ideologija, i krv i tlo ideologija hitlerizma bas sasvim u istoj ravni.
kao sto i nije tacno da je samo boljsevizam i njegovo sprecavanje bilo povod za nacizam.

inace, cak i ako postoji nesto sto mislis da je zlo; resenje tog zla nije zamena zla vecim zlom.
СССР (тј. бољшевици) су планирали да цео свет бољшевизирају. То је реална опасност за сваку земљу и на националном и на државотворном плану. То је факат.
Хитлер се нагодио са СССР тек кад је видео да му се са Запада (без икаквог повода) спрема ратна олуја. Тада је направио тај маневар, чисто тактичке природе.
Није бољшевизам био повод за нацизам већ је био повод да се удари на СССР.

И нико не каже да је потребно мењати мање зло већим или обратно, већ је право питање: шта ми тражимо у том рату између тих злих идеологија?
Могли смо бити неутрални и не улазити у Рат ради туђих интереса.
Одговори су црвеном бојом.
 
"Хитлер се нагодио са СССР тек кад је видео да му се са Запада (без икаквог повода) спрема ратна олуја."
Pitanje je ko je kome tu spremao ratnu oluju, Hitler zapadnim demokratijama ili one njemu. Da su zapadnjaci u tom periodu racunali na ratnu opciju ne bi bilo Minhenskog sporazuma, a ona teza o "boljseviziranoj Cehoslovackoj" je jednostavno netacna.
 
Prijatelju sustina nesporazuma medju nama je sto ja kad posmatram neko zlo, ovde je to zlo nacizam posto se Davidovic i njemu slicni pronalaze u tim nekim idejama, posmatram samo to jedno zlo, na uporedjujem ga sa nekim drugim, a pogotovo mi ne pada na pamet da ga opravdavam postojanjem veceg zla od njega. Ne interesuje me komunizam kada pricam o nacizmu, to uvek isticem, kao sto me ne zanima inkvizicija, terorizam, sida itd. kada pricam o komunizmu ili nekom trecem zlu. Razdvajam zla, i svako od njih osudjujem.
Uzroke izbijanja drugog svetskog rata u globalnim, svetskim okvirima, smo vec razmatrali, a koliko vidim tebe tangira to u lokalnim razmerama. Tacno je, Srbi jesu usli u taj rat zarad tudjih interesa, nisu uspeli da ocuvaju svoju neutralnost u tom strasnom istorijskom periodu, ostaje nam samo da se kajemo zbog toga, ali kad smo vec stradali u tom ratu ne treba da slavimo nase dzelate i tolerisemo budale koji su danas njihovi obozavaoci, nego da se ponosimo nasim ratnicima koji su stali u odbranu nase zemlje i da postujemo nase zrtve. Te zrtve opominju, zbog njih mrzim nacizam.
Пријатељу, видим да си искрен. Коначно да је неко признао да смо тада РАТОВАЛИ РАДИ ТУЂИХ ИНТЕРЕСА а не ради својих.
Драго ми је што то кажеш...

Ипак, не могу да се начудим како не не видиш очигледне ствари:
1. нико не оправдава (а поготово ја) злочине нациста нити желим да упоређујем то са другим злим идејама (комунизмом, демонократијом, итд.).
Само желим да дам објективну слику о том историјском тренутку, непристрасно и без предрасуда. И само због тога истичем да су и у име других идеологија чињени стравични злочини чак и већих размера него од стране нацизма.

2. Давидовић (и њеми слични) себе проналазе у тим идејама (или сличним идејама) али то нема везе за одговорношћу за све жртве из тог Светског Рата.
Ако би тако острашћено посматрали као ти ("Te zrtve opominju, zbog njih mrzim nacizam"), онда не би постојала ниједна идеологија на планети јер су све идеје у том смислу искомпромитоване.
Демократија је бацила атомску бомбу на Јапан. Демократија је уништавала Србију од стране НАТО 1999.године, итд.итд.
И шта сада? Јел треба ово да кажем: " Мрзим Тадића, Николића, Коштуницу и остале јер су они за демократију а самим тим су одговорни за све ове невине жртве демократије?".
Па наравно да нису одговорни за атомску бомбу на Јапан или за Вијетнам или за Сомалију или за геноцид над индијанцима, итд.
Злочини имају своје име и презиме људи који су их чинили и они треба да одговарају за то.
 
Poslednja izmena:
"Хитлер се нагодио са СССР тек кад је видео да му се са Запада (без икаквог повода) спрема ратна олуја."
Pitanje je ko je kome tu spremao ratnu oluju, Hitler zapadnim demokratijama ili one njemu. Da su zapadnjaci u tom periodu racunali na ratnu opciju ne bi bilo Minhenskog sporazuma, a ona teza o "boljseviziranoj Cehoslovackoj" je jednostavno netacna.
Западне демократије су спремале да ударе на Хитлера али су једно време тактизирали.
Хитлер није имао никакве аспирације према Западу, пре тих најава са Запада.

Чехословачка је била тада увелико бољшевизирана... (мислим на народ).
 
"Хитлер се нагодио са СССР тек кад је видео да му се са Запада (без икаквог повода) спрема ратна олуја."
Pitanje je ko je kome tu spremao ratnu oluju, Hitler zapadnim demokratijama ili one njemu. Da su zapadnjaci u tom periodu racunali na ratnu opciju ne bi bilo Minhenskog sporazuma, a ona teza o "boljseviziranoj Cehoslovackoj" je jednostavno netacna.

:hahaha:
Ма дај бре пусти га:)
Када је Хића потписао споразум са Стаљином у лондону су почели да сееру креч, јер су скапирали да су први на удару.

Хитлер је и створен од Ротшилда и банкара да уништи Русију.
Клада су видели да ће прво њих, онда су се упиишкили.
 
Западне демократије су спремале да ударе на Хитлера али су једно време тактизирали.
Хитлер није имао никакве аспирације према Западу, пре тих најава са Запада.

Чехословачка је била тада увелико бољшевизирана... (мислим на народ).

Хахахахахаа:hahaha::hahaha::hahaha:
Ко да удари Хтиекра?
Па французи су саградили Мажино линију ДА СЕ БРАНЕ од Хитлера, офанзивни капацитети су им били равни нули.
Једина војска у свету која је могла да му парира била је Црвена армиај која је имала исту блицкриг тактику, оклопне јединице и ваздухопловство.
 
Хахахахахаа
Ко да удари Хтиекра?
Па французи су саградили Мажино линију ДА СЕ БРАНЕ од Хитлера, офанзивни капацитети су им били равни нули.
Једина војска у свету која је могла да му парира била је Црвена армиај која је имала исту блицкриг тактику, оклопне јединице и ваздухопловство.
Енглеска и Америка су се спремале да уђу у тај рат.
У почетку се на Западу ништа није дешавало на терену осим најаве ратних акција.
Француска је увучена на сличан начин као и Југославија јер је то био интерес јудео-банкара.
Али, сви они су небитни за нас. Битна је Југославија, тј. Србија.
Шта је нама требало да улазимо у ратне комбинације које су осмислили јудео-масони?
То смо изабрали јер је народ послушао Луде Главе на власти који нису знали да државу воде правим путем.
 
:hahaha:
Ма дај бре пусти га:)
Када је Хића потписао споразум са Стаљином у лондону су почели да сееру креч, јер су скапирали да су први на удару.

Хитлер је и створен од Ротшилда и банкара да уништи Русију.
Клада су видели да ће прво њих, онда су се упиишкили.
Шта ће Ротшилду Хитлер кад је већ имао богоборне бољшевике који су систематски уништавали Русију? Није ти добра та логика...
 
Шта ће Ротшилду Хитлер кад је већ имао богоборне бољшевике који су систематски уништавали Русију? Није ти добра та логика...

Хахахахаха!
Па они су и комунизсам измислили!
Све са циљем да униште Русију. Када комунизам није уништио Русију, и запретио да извезе револуцију на запад онда су смислили Хителра да уништи СССР.
Када је и он пропао, онда су створили НАТО да сруши СССР.
Када је СССР пропао, НАТО је ркенуо да осваја свет како је планирано још 1939-е.

Русиај се понову пробудила и ојачала, па су сада измислили такве као што си ти да буду део кампање против Русије:)

Но, ево Trutzhain логор за "Подљуде", Совјетске и Српске ратне заробљенике. Умро у логору 600 људи а само су успели да идентификују 70-ак...

http://www.gedenkstaette-trutzhain....gedenkstaette-trutzhain.de/angebote/index.htm
 
Енглеска и Америка су се спремале да уђу у тај рат.
У почетку се на Западу ништа није дешавало на терену осим најаве ратних акција.
Француска је увучена на сличан начин као и Југославија јер је то био интерес јудео-банкара.
Али, сви они су небитни за нас. Битна је Југославија, тј. Србија.
Шта је нама требало да улазимо у ратне комбинације које су осмислили јудео-масони?
То смо изабрали јер је народ послушао Луде Главе на власти који нису знали да државу воде правим путем.

Када схватиш да је Адолф Хитлер био највећи пројекат "Јудео-Масона" биће ти лакше.
 
Хахахахаха!
Па они су и комунизсам измислили!
Све са циљем да униште Русију. Када комунизам није уништио Русију, и запретио да извезе револуцију на запад онда су смислили Хителра да уништи СССР.
Када је и он пропао, онда су створили НАТО да сруши СССР.
Када је СССР пропао, НАТО је ркенуо да осваја свет како је планирано још 1939-е.

Русиај се понову пробудила и ојачала, па су сада измислили такве као што си ти да буду део кампање против Русије:)

Но, ево Trutzhain логор за "Подљуде", Совјетске и Српске ратне заробљенике. Умро у логору 600 људи а само су успели да идентификују 70-ак...

http://www.gedenkstaette-trutzhain....gedenkstaette-trutzhain.de/angebote/index.htm
Па наравно да су они измислили комунизам!
Али, не да би само уништили православну Русију већ, по могућству, и остатак човечанства.
А твоја логика је смешна:"Када комунизам није уништио Русију, и запретио да извезе револуцију на запад"
Комунизам ЈЕСТЕ уништио Русију и то веома пуно али је Милошћу Божијом и даље постоји трачак наде за обнову православне Русије.
И није тачно да је претио да "извезе" револуцију већ је Лењин јасно рекао: "СССР ће бити БАЗА за Светску Револуцију!".

Русија се није обновила јер Русијом владају исти они који су је окупирали 1917.године, само су преобукли "дресове" и поделили заједничку улогу са НАТО Пактом (који јесте изум Сатане).

А тај логор за "надљуде"...Шта хоћеш тиме да докажеш? Па наравно да је то за сваку осуду али такви као ти су изазвали окупацију 1941.године да би ратовали за туђе интересе иако су могли да буду неутрални.
 
Када схватиш да је Адолф Хитлер био највећи пројекат "Јудео-Масона" биће ти лакше.
Свакако није био највећи пројекат јудео-масона али им је индиректно помогао својом погрешном политиком према јеврејском народу.
 
Протеривање јевреја је почело тек након пропасти плана о неутралности.
Нажалост, обичан јеврејски свет је платио цену сулуде политике својих вођа (који су изазвали Други Светски Рат). Љотић није био нациста, али никад.

Дража и није нешто посебно ратовао са партизанима, управо је Павле Ђуришић више ратовао против њих од Драже и његових равногораца.

А ја сам теби хтео да кажем ово: ако неко подржава сада идеју нацизма то не значи да је одговоран за раније злочине у име те идеје!
Исто као и данашње демократе нису одговорни за оно што је Труман урадио Јапану или Клинтон Србији и другим државама.

Ja nisam pomenuo Pavla Đurišića,već njegovo kraljevsko visočanstvo princa Pavla Karađoređevića(1893-1976).

Ja četnike opisujem kao kukavice koji su smatrali da će Fašizam pobediti,kako je to i izgledalo te kobne 1941.,ali svet se ujedinio i porazio zlo koje je htelo da uništi sve.Mislim da streljanje Četnika možda nije najbolje rešenje(snažno sam protiv bilo kog oblika ubijanja),ali mislim da su svi oni trebali da dobiju doživotan zatvor.

Truman možda jeste preterao sa bacanjem dve atomske bombe,ali nezaboravi činjenice:

-Njegov prethodnik Frenklin Delano Ruzvelt(koji je vladao 12 godina,što je rekord u SAD-u,zbog vandrednog ratnog stanja),smatrao je da samo on sme da zna državne tajne i niko drugi,pa ni potpredsednik,a uz to Truman je potpredsednik postao tek 1944.znači samo godinu dana pre Ruzveltove smrti,inače iste godine kada je nuklearka i nastala,znači on nije imao pojma šta je to.A svi mi znamo da se Japan snažno opirao i da je imao strašno naoružanje.Pošto je Truman shvatio kolika to može da bude opasnost,a čuo je da je nuklearka najača,ipak nije mogao da zna da je to tolika moć,bacio je bombu.
Ja opet ponavljam,to što se desilo u NATO agresiji 1999.ne može da se poredi sa zločinima Srba,Hrvata i Bosanaca u ratu od 1991.do 1995.
 
Ja nisam pomenuo Pavla Đurišića,već njegovo kraljevsko visočanstvo princa Pavla Karađoređevića(1893-1976).
У реду.

Ja četnike opisujem kao kukavice koji su smatrali da će Fašizam pobediti,kako je to i izgledalo te kobne 1941.,ali svet se ujedinio i porazio zlo koje je htelo da uništi sve.Mislim da streljanje Četnika možda nije najbolje rešenje(snažno sam protiv bilo kog oblika ubijanja),ali mislim da su svi oni trebali da dobiju doživotan zatvor.
То је твоје мишљење.

Truman možda jeste preterao sa bacanjem dve atomske bombe,ali nezaboravi činjenice:

-Njegov prethodnik Frenklin Delano Ruzvelt(koji je vladao 12 godina,što je rekord u SAD-u,zbog vandrednog ratnog stanja),smatrao je da samo on sme da zna državne tajne i niko drugi,pa ni potpredsednik,a uz to Truman je potpredsednik postao tek 1944.znači samo godinu dana pre Ruzveltove smrti,inače iste godine kada je nuklearka i nastala,znači on nije imao pojma šta je to.A svi mi znamo da se Japan snažno opirao i da je imao strašno naoružanje.Pošto je Truman shvatio kolika to može da bude opasnost,a čuo je da je nuklearka najača,ipak nije mogao da zna da je to tolika moć,bacio je bombu.
И шта кажеш: "Није знао шта је атомска бомба" па је хтео то да проба над недужним народом?!? Немам коментар.

Ja opet ponavljam,to što se desilo u NATO agresiji 1999.ne može da se poredi sa zločinima Srba,Hrvata i Bosanaca u ratu od 1991.do 1995.
Не разумем какве везе има ово са темом?

Одговори су црвеном бојом.
 
Свакако није био највећи пројекат јудео-масона али им је индиректно помогао својом погрешном политиком према јеврејском народу.

Циљ је био уништење Русије.
Створили су комунизам да уништи Русију, али ју је само ојачао а ниеј уништио. Онда су гурнули Пољаке у рат против Руса, па су и Пољаци пропали, па су онда измислили Хитлера да уништи Русију а и он пропаде, па су створили НАТО да уништи Русију, па остаје да се види шта ће бити:)

Твој Хитлер био је највећи "Јудеомасонски" пројекат за уништење Русије:)
 
Циљ је био уништење Русије.
Створили су комунизам да уништи Русију, али ју је само ојачао а ниеј уништио. Онда су гурнули Пољаке у рат против Руса, па су и Пољаци пропали, па су онда измислили Хитлера да уништи Русију а и он пропаде, па су створили НАТО да уништи Русију, па остаје да се види шта ће бити:)

Твој Хитлер био је највећи "Јудеомасонски" пројекат за уништење Русије:)
И тако Русија остаде "неуништива", али нема везе што је у комунизму страдало на десетине милиона православних Руса, битно је да си ти закључио да "није уништена". Кога брига за толике страдалнике....

Тек ће Русија да се обнови кад се успостави опет као самодржавна монархија.

Хитлер није мој, нити иједан Србин може да воли Хитлера али то не значи да не треба да се објективно суди о историјским моментима.
 
Па онда, будите праведни па испљујте много више оне који се залажу за демонократију и комунизам јер је у име тих идеја МНОГО ВИШЕ људи побијено него због нацизма.
.

Kako da budemo pravedni? Ovako kao ti?:mrgreen:
Pravda za Davidovića, jer je komunizam/demokratija/bilo šta puno gori?:dash:
Momak nije ti lako, al' valjda nećeš završiti kao tvoj branjenik i ti je ovo što pišeš ovde dovoljan ventil ..... da ne odeš dalje:think:
 

Back
Top