Uhapsen Darko Saric

Ne bih rekao da zavisi od SNS-a, oni su prolazni, ali tu su policijske i bezbednosne strukture koje ne nameravaju da se promene

- - - - - - - - - -

A ovaj general Papaja ima veze sa Sabljom, da nije to slucajno otac nase proslavljene estradne umetnice Jelene Karleuse?
 
Пошто видим да модератори не воле нашег великог сународника Дарка, тј. да не заслужује нову тему са одговарајућим насловом, нити отворене и јасне нападе на првог великог лажова и неспособњаковића (признао је на конференцији за новинаре у суботу да је неспособан, следећим речима - "ја сам неспособан"), нећу писати СЛОБОДА ЗА ДАРКА нити да је један од Стефановићевих надимака ПЕДЕРКО, него ћу аргументовано писати. Дакле, немој брисати, Длугомире...

Шарић прошао полиграф
http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/hronika/aktuelno.291.html:501118-Saric-prosao-poligraf

Дакле, Миловић је лажов. Треба га ухапсити, то је свима, сем ретардима (жао ми је, напредњаци мили и најмилији), јасно. Очекујем оставке Вучића и Стефановића - јер се овај први, 20. јуна, захвалио Миловићу на борби против криминала, иако је знао да је тесно сарађивао са Дудићем и Чуметом, док је онај други, 19. јуна, вероватно у договору са Вучићем, тврдио да је Миловић прошао полиграф. Иако вероватно није. И наравно, јер докази против Дарка Шарића не постоје, или их је Миловић направио, очекујем да Дарко Шарића буде пуштен на слободу.

1958386_685899108133389_1693186527_n.jpg
 

Back
Top