Ugrozenost heteroseksualnog, zdravog, belog muskarca

Zasto bi uopste bio ugrozen?Ko te to ugrozava,jal`....?Forumashice?Lose vreme?Bolest?Crnci?Manjine?******?Ako si dozvolio sebi da budes ,onda jesi ugrozen....ali to znaci da nisu krivi gore navedeni vec tvoj prst koji samo zeli da pokaze na nekog....Keep d fejt.....bre...8)

Indirektno ugrozavaju:

islamiti-dobijaju supsidiju za gradjanje svojih verskih objekata jer ih je vec 1000.000 u NL a to politicari ne zele da ispuste kao svoje glasace pa im daju i shakom i kapom. A za izgradnju pravoslavne crkve ni jedna organizacija ne dade ni centu...
crnci-po novom, antidiskriminacionalnom zakonu svaki poslodavac mora da ima odredjeni % njih u radnom odnosu. I onda dodje belac na intervju, mnogo jaci kandidat..ali se mora primiti crnac
******-ne mzoes da setac ulicom od njih..ne mzoes dete da izvedes u setnju jer dobijes pitanje "Zasto se one dve chike ljube"

Ako kazes nesto protiv islamista-dobijas otkaz a mzoes i noz u rebra. Ako oni nesto kazu protiv tebe to je ok, jbg, ugrozeni su
Ako kazes nesto protiv crnaca dobijes otkaz a ako oni nesto kazu protiv belca, treba ih razumeti, bili ugnjetavani, jelte
Ako kazes nesto protiv zena bivas zigosan kao shovinista, a one mogu da prde koliko hoce, kazu moras razumeti, takve su...a i bile su ugnjetavane
Ako se razvedes dete ide majci-ti ga vidjas za vikend..kazu majke osecajne...
aj ok
Ako se razvedes zeni ostaje stan..kazu teze joj se snaci..nego muskarcu...aj ok
Prilikom deobe imovine prilikomr azvoda iako si vise zaradjivao od nje a ona vise trosila, delis na pola..kazu ona vise radila po kuci...a sa druge strane vrse kampanju da se sve treba pola pola raditi...a ovamo ona dobije isti kolac za manje rada jer eto..vise radila u kuci
Ako se potuces sa crncem na ulici i dodje murija...mozes da se vadis koliko ti volja, da smisljas razne price..dovoljno je da crnja kaze da si mu rekao da je crno govnashce i sva tvoja prica pada u vodu, ti si kriv...nema veze sto crnac za to nema svedoke
Isto i sa homicima...ako mu raspalis samar a on tebi 10, ti si kriv, sigurno si pre toga rekao da nisi ljubitelj homica..a to homic potvrdi i uz kaznu zbog narusavanja javnog reda i mira dobijes i kaznu za deskriminaciju
A ako kojim slucajem raspalis samarcic zenki jer te pre toga izgrebala, gadjala serpom i krenula da te cupa za kosu a ti je u samoodbrani malo grublje pomazis po licu...e tesko si ga tebi....ne smes da je udaris...ona je slabija, neznija, krahija, osetljivija..
E sada, nisam ja direktno ugrozen od svega nabrojenog..ali indirektno jesam..
Direktno ne jer imam posao, niko od tih navedenih mi nije shef(a ja nikada ne bih pristao da mi neko od navedenih bude shef), niti pak shamarac crnce i homice a jos manje arape a indirektno jesam, jer smatram da to nije normalno i da taj put, ta diskriminacija prema belom muskarcu heteroseksualcu ne vodi nikuda
Ne mislim da treba heteroseksualni muskarac evropske krvi da bude nadredjen po zakonu ali mi se nes vidja ni ovo sto vodi u podredjenost
 
evo, nije mi teško..saćemo..samo da..

img200604240422280551.gif


alexa
 
Vise puta sam rekao, a sada cu ponoviti...
Da su zene fizicki jace 99% muskaraca bi bilo tucheno, dokaz je ovaj tvoj post
Tu je razlika izmedju nas
Trenutno je u Evropi svega 20% zena fizicki zlostavljano...
Ne mijesaj babe i zabe... Ja bih tebe udarila samo jednom i sa samo jednim ciljem, a to je da vise ne ustanes... Nema to veze sa fizickim zlostavljanjem, nego sa fizickom egzekucijom!
 

Back
Top