Ugrozenost heteroseksualnog, zdravog, belog muskarca

Kratko sam na ovom forumu al stekoh utisak da je ovaj tip neki provokator sta li...i kontam da je dugo na forumu,znaju ga ljudi.I non stop provocira,mislim,gde god sam procitala njegove postove tako je bilo.Tako da mi nije jasno kako se JOS UVEK ljudi primaju na njega?:shock:

Tesko da bi se mogao nazvati provokatorom. Za to je potrebna vestina. On je tako smesan u tome je stvar:lol::lol::lol::lol:
 
Vidis da prolazi cim si svratila.:smile:

Vidi,kako bih ti rekla,aj da sam svratila zbog Aleksinih provokacija pa da kazes...no ko sto recem,uvek su iste pa i nisu zanimljive.Tema mi delovala zanimljivo pa reko da vidim o cemu se radi,kad ono,medjutim-opet isto ko i na svakoj temi koju on postavlja,bar na onim koje sam imala prilike da procitam:? prepucavanje,podjebavanje,ko ce kome itd.Bla bla...truc.

Ovo za alter ego nisam sigurna da sam razumela,ako je meni uopste bilo upuceno pitanje.:roll:
 
Vidi,kako bih ti rekla,aj da sam svratila zbog Aleksinih provokacija pa da kazes...no ko sto recem,uvek su iste pa i nisu zanimljive.Tema mi delovala zanimljivo pa reko da vidim o cemu se radi,kad ono,medjutim-opet isto ko i na svakoj temi koju on postavlja,bar na onim koje sam imala prilike da procitam:? prepucavanje,podjebavanje,ko ce kome itd.Bla bla...truc.

:

A mene za to sto pises nije briga tako da eto.....
 

Back
Top