UDRUZENJE METALACA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Moon Child:
*Lenja_Pita*:
Moon Child:
*Lenja_Pita*:
Ma, OK...samo sam pitala, a i ne viđam toliko pankere na ulici sa pivom koliko ove druge...ali, nema veze, lična stvar.. :wink:
pa zato sto pankera u odnosu na metalce ima 1:50 :lol:

To sam i htela da kažem, ali sam se uplašila da bih mogla zaraditi prozivku :wink: :roll: :D
mislim da stvarno nema potrebe da se plasis prozivki :)

Eh, traume iz detinjstva, hahahaha :D :lol: :lol:
 
:idea: :wink:

ali daaj.udruzenje...
i dalje mislim da je smesno :roll:

muzika treba da bude nesto u cemu se pronalazis,nesto sto te hm...ispunjava,kada osetis ono nesto...ne mogu da objasnim bas sad...
ali...muzika,ma koja god to bila(osim narodnjaka,stvarno,bez uvrede...) ti pomaze da bolje upoznas sebe...
moje reci zvuce glupo i 'preveliko' zato sad zavrsavam i odoh da sviram :D
 
A sta ima ja koji sam izgleda jedini pravi klasicni Heavy Metalac da trazim sa onima koji su tu muziku sasvim unistili i napravili ruglo od nje.
Ja ne mogu prvenstveno kao gitarista da priznam nikakvo poredjenje jednog Erkekkjeter Silenoz-a, iz Dimmu Borgir sa ogromnim fantasticnim znanjem jednog Michael Schenker-a ili Matthias Jabs-a,koji i danas u svojim pedesetim godinama sviraju bolje nego neki koji su tako idiotski uprostili metal.
Ne mogu da poredim pevanje King Diamonda i njegov pristup muzici kakav ima na primer Shargath ili Maniac.
Debilno poredjenje.
Dakle,ja sam samo za pravo udruzenje starih metalaca protiv ovih novih zanrova metala koji jesu cisto brutalno izivljavanje nad instrumentima,a ne muzika.
 
Ja volim King Diamonda.
A sto bi ti pravio udruzenje koje ce da se bori protiv necega? Ne mozes da negiras sve ono sto ti ne volis i sto ti mislis da nije kvalitetno.Mislim mozes,ali kakav bi ti onda covek bio?
Meni Shagrat ima ok glas i ok peva.Hej,ali pre nego sto me napadnes imaj na umu da su ukusi razliciti.
Samo ti kuliraj i stay heavy
 
Pa ako hocete nesto zaista brzo i ubitacno Motorhead su uvek na raspolaganju,a ako ste previse daleko od ovih klasicara,pa tu su legendarni Running Wild,pa ljudi poslusajte njihove himne poput "Adrian S.O.S.",
"Branded And Exiled","The Rivalry","Rebel At Heart",
"Uaschintum","Prisoners Of Our Time".
I eto vam zestina.Ali sa totalnim smislom,ne urlanje,nego zasnivanje samog sviranja na brzini.
posto vec necete Motorhead,jel'te.....
 
Majesty Of The Nightsky:
Ja volim King Diamonda.
A sto bi ti pravio udruzenje koje ce da se bori protiv necega? Ne mozes da negiras sve ono sto ti ne volis i sto ti mislis da nije kvalitetno.Mislim mozes,ali kakav bi ti onda covek bio?
Meni Shagrat ima ok glas i ok peva.Hej,ali pre nego sto me napadnes imaj na umu da su ukusi razliciti.
Samo ti kuliraj i stay heavy

Izvini,ali ovde nije u pitanju ukus,nego nesto drugo.
Shargath ne zna da peva.Neko sa hronicnom upalom grla bi trebao malo da ozdravi (teske zime u Oslu), pa tek onda da uzme mikrofon.
Ja jako postujem "For All Tid" i "Stormblåst" albume,sta vise,mislim da su i tekstovi fantasticni na tim albumima,i onaj mracni uvod "Det nye riket",ali malo normalnijeg pevanja ne bi bilo na odmet kada su u pitanju Dimmu Borgir.
Ok,priznajem,jako mi se svidja njihova obrada legendarne himne "Metal Heart" od Accept,e to kada sam ih video i cuo uzivo da sviraju stvarno sam se pitao sta ce im sav onaj black.
 
Majesty Of The Nightsky:
[black_angel:
]hehehe...zanimljiv topic..
u svakom sluchaju...imate josh jednog chlana :twisted:
ma bre treba pobiti hopere i rapere!!!!
iskreno ja ne vidim smissao u toj muzici...pointless
dok je metal neshto sasvim drugo...ah..
zivim za njega...

Ne zivim za metal,zivim od metala.........

ma kakav metal, sta vam je lepo u toj muzici ?...
Kako je samo ruzno kada se neko oblaci kao metalac, zar ne vidi taj na sta lici samo...

Ovamo pricate kako mrzite na primer pop i narodnu muziku (ne volim ni ja ovu drugu), ali na kraju pored svega ispada da bas uz takvu vrstu muzike i igrate na rodjendanima, svadbama...
 
Ratka_:
ma pored repera i hopera treba pobiti i sve metalce !!!! Kakvi su to samo idioti ! Lice na narkomane, kada se onako obuku. To je najgluplja vrsta muzike na svetu.
Sta fali pop i narodnoj muzici ?
Ovamo mrzite tu vrstu muzike, a uz nju uglavnom igrate na rodjendanima, svadbama i ostalim proslavama !

Kakav ti je to stav? :?
Na kraju ceo svet da sluša samo Grand?
da se lepo naslušamo muzike, koja pored pevača i muzičara u pozadini, ide na prejbek....
: :: :: :
Smetaju ti metalci koji liče na narkomane, a ti si tako fina da ćeš ih sve pobiti...
 
Ratka_:
ma pored repera i hopera treba pobiti i sve metalce !!!! Kakvi su to samo idioti ! Lice na narkomane, kada se onako obuku. To je najgluplja vrsta muzike na svetu.
Sta fali pop i narodnoj muzici ?
Ovamo mrzite tu vrstu muzike, a uz nju uglavnom igrate na rodjendanima, svadbama i ostalim proslavama !
jao covece koj' si ti debil
 
Moon Child:
Ratka_:
ma pored repera i hopera treba pobiti i sve metalce !!!! Kakvi su to samo idioti ! Lice na narkomane, kada se onako obuku. To je najgluplja vrsta muzike na svetu.
Sta fali pop i narodnoj muzici ?
Ovamo mrzite tu vrstu muzike, a uz nju uglavnom igrate na rodjendanima, svadbama i ostalim proslavama !
jao covece koj' si ti debil


E, kretenu jedan, jadna ti !
leci se..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top