UDRUZENJE METALACA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ma ne naaapaaadam te bre 1udaco...iako grubo jesam zvucala---->sorry
8.gif
 
Pa dobro, postujem. Samo to ne znaci da treba da sputavas svoje umetnicke mogucnosti...

wild_child:
Gwydion:
sto, covek je samo predlozio da s eafirmisete kao umetnice. I ja bih gledao ako snimite, ono valja se ...

wild_child:
Uroshe......stvarno si zagoreo tamo u Texasu :D Kad se vratish u Srbiju (ju ju jos 3 meseca) nadjem ti devojku.oke? :D


Ma zna vangelis zasto ja to kazem :P
 
Na ovaj prvi ne mogu da se ulogujem, tj registrujem se ali posle mi ne prepoznaje sifru. Mrzi me da cimam Mandija da mi to odradi, vec sam mu i onako duzan sto sta. Na ovaj drugi sam registrovan ali nemam vremena da idem tamo. Plus sto mi je previse rasisticki za moj ukus. Sto pitas?


wild_child:
Ma dobices i specijalno izdanje ,sve sa backstage snimcima i to.

Ps.Da li ti mozda ides na forume tipa Totalh ili Perunovog Hrama :D
 
Nadjes mi devojku...ne fala, naci cu je sam....jbg...ipak se nadam da cu studirati u BG....a ako bog da Ministarstvo da mi odobri stipendiju za Portugal..mmmm :) pa u pohod na portugalke

A jel mogu i ja da dobijem primerak filma?
Ps. Pogledaj mi sliku u profilu :)
 
Gwydion:
Na ovaj prvi ne mogu da se ulogujem, tj registrujem se ali posle mi ne prepoznaje sifru. Mrzi me da cimam Mandija da mi to odradi, vec sam mu i onako duzan sto sta. Na ovaj drugi sam registrovan ali nemam vremena da idem tamo. Plus sto mi je previse rasisticki za moj ukus. Sto pitas?


wild_child:
Ma dobices i specijalno izdanje ,sve sa backstage snimcima i to.

Ps.Da li ti mozda ides na forume tipa Totalh ili Perunovog Hrama :D


Ma zato sto sam te videla,tj tvoj nick.Posto sam ja na oba :D
 
ne postiram na tim forumima posto nemam vremena. Ima jos foruma za koje ne znas :P

wild_child:
Gwydion:
Na ovaj prvi ne mogu da se ulogujem, tj registrujem se ali posle mi ne prepoznaje sifru. Mrzi me da cimam Mandija da mi to odradi, vec sam mu i onako duzan sto sta. Na ovaj drugi sam registrovan ali nemam vremena da idem tamo. Plus sto mi je previse rasisticki za moj ukus. Sto pitas?


wild_child:
Ma dobices i specijalno izdanje ,sve sa backstage snimcima i to.

Ps.Da li ti mozda ides na forume tipa Totalh ili Perunovog Hrama :D


Ma zato sto sam te videla,tj tvoj nick.Posto sam ja na oba :D
 
razocarao me. Ja sam ocekivao da se ponudi da glumi?

wild_child:
vangelistexas:
Nadjes mi devojku...ne fala, naci cu je sam....jbg...ipak se nadam da cu studirati u BG....a ako bog da Ministarstvo da mi odobri stipendiju za Portugal..mmmm :) pa u pohod na portugalke

A jel mogu i ja da dobijem primerak filma?
Ps. Pogledaj mi sliku u profilu :)

Ma za mog kolegu sve :shock:
 
Anonymous:
DeepPurple:
Ma daj, dosta s vise s tim anti-udruzenjima! Na kraju cete pristupiti * Kju Kluks Klanu!!! Niza bica odsada kuliram, sve sto su toliki ljudi imali da kazu o crapu vec je odavno receno, nek superzvezdica nadje i procita ako sme da se suoci sa bolnom istinom. Crap uostalom nije ni muzika (molim te - one smejurije od textova i muzika, pardon, zvuci od dva i po takta - jel to muzika? Hahaha, mozda ali za laku noc! :lol: ) - sto praviti udruzenje kako bismo "pokazali" mafiji i manekenima??? Bez poente!


e opet ovaj majmun izigrava nekog peace makera..... ajde gubi se ako nemas sta da kazes:)).ovde se govori o mrznji i niza bica kao sto smo mi samo mozemo da razumemo sta corey zeli da kaze:))..... tako prestani sa sae mesas i spustas na nas nivo ili cemo i tebe da nabijemo na kolac zajedno sa kreperima :)).... Metal u glavu reperima!!!
sve ih treba prikucati na krstacu:)))

hate all the way!!!!!!

E, super...

Ako ces vec da prozivas nekoga imaj muda da se pokazes ko si, sta si... :roll:
 
Mislim da je ova planeta prenatrpana mrznjom i raznim sranjima!
A s obzirom da ti "reperi" sta god da su sire,ne bih se slozila na to im odgovaramo niti da se nerviramo.Ipak cini mi se da pravi metalac treba da drzi do sebe-WARIORS OF PRIDE!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top