Udajem se!

pa eto vidiš
menjamo partnera za kućnog ljubimca
menjamo partnera za hologramski prikaz
menjamo ga za drvo(ima jedna što se udala za drvo nećete verovati)
njoj su se muškarci baš ogadili
Da li je ovo revolt ljudi ili njihova glupost? :think:
Ne znam sta je jer ne poznajem damu.
Meni vuce na marketing plus kuvanje zabe.
Ako je svet toliko glup da se virtuelno zeni i udaje OK.
Tako ce da nas istrebe brze nego bilo kakvim virusom.
Pardon ne brze vec SIGURNIJE jer necemo imati decu.
 

Ljubav i seks s robotima i hologramima su neizbežna stvarnost

Pedesetsedmogodišnja Alisija Framis se priprema za venčanje s hologramom nazvanim AILex, koji je kreiran uz pomoć veštačke inteligencije.
Ovaj događaj obeležava čudnu prekretnicu u istraživanju odnosa između ljudi i AI tehnologije, koji su do sada bili ograničeni na AI devojke.

Sada će Alisija dobiti AI "supruga", koji će imati i hologramske karakteristike.
Pogledajte prilog 1501784


Da li biste se udale za robota?
(ali dobro razmislite, šta je dobro a šta loše u vašoj budućoj vezi - na primer - robotu ne perete gaće, ne kuvate ručak, ne objašnjavate zašto kasnite s posla i naposletku ako počne da gunđa postoji jedno lepo dugme da se ta situacija reši)

Tako ja gledam na stvari u vezi ljubavi sa nepostojećim muškarcem koji ipak u vašem životu egzistira na veoma fensi i modern način.

Ne verujem da ume da zameni osigurač u kući ako izbije kurcšlus (svesne namere sam stavila ovu reč)
U takvim situacijama iz budžeta morate odvojiti izvesnu sumu za ,Pravog Majstora, koji bi rešio kratak spoj sa žicama :lol:
Ili recimo ne zarađuje platu, ne ide na pijacu, ne vodi decu u školu...znači na vama ostaju sve obaveze kao i u slučaju da imate muža od krvi i mesa, zar ne?
Vas pozivam da sagledamo zajedno šta je bolje da sedi uz ženu u savremenom trenutku -dežmeksati lenjivac umoran od života ili duhovno bliska veštačka inteligencija skrojena prema vašim kapacitetima

Nagradno pitanje
Mnogo sam radoznala kako na primer izgledaju virtuelni gosti, virtuelni bidermajer, virtuelni pokloni sa svadbe ... i tako :lol:
Udrite
Naročito su mi važni odgovori žena koje su u dugim iscrpljujućim vezama i brakovima. Hajde da shvatimo prednosti i mane i da malo prodiskutujemo šta nas zaista čeka u skorijoj budućnosti sa frajerima koje možemo trošiti do mile volje a isto tako ukinuti jednim klikom.
Da li smo to oduvek čekale ili ne?
Mislim da je bas na krsti bila vijest o onoj sto se vjencala sa lutkom.
Izgleda da je problem nastao u vezi da slabim zalaganjem supruga oko plisane djece.
Zanimljivo kako pravimo humor oko bolesti. A cenzura na stosta drugo.
 
Mislim da je bas na krsti bila vijest o onoj sto se vjencala sa lutkom.
Izgleda da je problem nastao u vezi da slabim zalaganjem supruga oko plisane djece.
Zanimljivo kako pravimo humor oko bolesti. A cenzura na stosta drugo.
Више ми личи на 5 минута славе, него на болест.
 
Више ми личи на 5 минута славе, него на болест.
Nedavno citam covjeka koji napise koliko ga pali njegov virtualni asistent. Samo da mu das pojavni oblik, eto ti ozbiljne povezanosti.
Nijedan odnos nema sve komponente, od emocije, seksaualne privlacnosti, intelektualne, duhovne.
Kad ovom odnosu izuzmes fizicko i seksualno, to moze dati pun osjecaj odnosa.
Mislim da smo dosta odmakli od zdravog.
 

Ljubav i seks s robotima i hologramima su neizbežna stvarnost

Pedesetsedmogodišnja Alisija Framis se priprema za venčanje s hologramom nazvanim AILex, koji je kreiran uz pomoć veštačke inteligencije.
Ovaj događaj obeležava čudnu prekretnicu u istraživanju odnosa između ljudi i AI tehnologije, koji su do sada bili ograničeni na AI devojke.

Sada će Alisija dobiti AI "supruga", koji će imati i hologramske karakteristike.
Pogledajte prilog 1501784


Da li biste se udale za robota?
(ali dobro razmislite, šta je dobro a šta loše u vašoj budućoj vezi - na primer - robotu ne perete gaće, ne kuvate ručak, ne objašnjavate zašto kasnite s posla i naposletku ako počne da gunđa postoji jedno lepo dugme da se ta situacija reši)

Tako ja gledam na stvari u vezi ljubavi sa nepostojećim muškarcem koji ipak u vašem životu egzistira na veoma fensi i modern način.

Ne verujem da ume da zameni osigurač u kući ako izbije kurcšlus (svesne namere sam stavila ovu reč)
U takvim situacijama iz budžeta morate odvojiti izvesnu sumu za ,Pravog Majstora, koji bi rešio kratak spoj sa žicama :lol:
Ili recimo ne zarađuje platu, ne ide na pijacu, ne vodi decu u školu...znači na vama ostaju sve obaveze kao i u slučaju da imate muža od krvi i mesa, zar ne?
Vas pozivam da sagledamo zajedno šta je bolje da sedi uz ženu u savremenom trenutku -dežmeksati lenjivac umoran od života ili duhovno bliska veštačka inteligencija skrojena prema vašim kapacitetima

Nagradno pitanje
Mnogo sam radoznala kako na primer izgledaju virtuelni gosti, virtuelni bidermajer, virtuelni pokloni sa svadbe ... i tako :lol:
Udrite
Naročito su mi važni odgovori žena koje su u dugim iscrpljujućim vezama i brakovima. Hajde da shvatimo prednosti i mane i da malo prodiskutujemo šta nas zaista čeka u skorijoj budućnosti sa frajerima koje možemo trošiti do mile volje a isto tako ukinuti jednim klikom.
Da li smo to oduvek čekale ili ne?

Ja rekoh ti se udajes, preseče me 😂
 
U velikoj si dilemi i sad i mene uvlačiš u to bespuće zbilje.

Bolje da napustim temu dok nije kasno.
Špatula, vidjen si!
Watching I See You GIF
 

Back
Top