Udaja

cave man

Buduća legenda
Banovan
Poruka
29.317
caos, u poslednje vreme kuliram, mrzi meda pisem. na odmoru sam poduzem, vec dva meseca. Reci mi, kako se ovde brise profil? Posto sam se nedavno udala, truba je da dolazim... :)
Poz

ovaj pp sam dobio davno kad sam muvo neku mislim da ima 15 godina sigurno al situacija se nije promenila
imali smo primere istaknutih clanova ovde koji su nedavno isto postupili...
moje pitanje je,zbog cega je to tako,dal je forumashenje rezervisno samo za neozenjene i neudate?
 
To je zesce primetno na ljs pdfu, smejurija sta ljudi tripuju :lol:
Imas gomilu koji imaju klona za ljs a jedan nick za ostalo, ne smeju da ih zena/ muz ne provale
Pa budalastina na kvadrat
 
ovaj pp sam dobio davno kad sam muvo neku mislim da ima 15 godina sigurno al situacija se nije promenila
imali smo primere istaknutih clanova ovde koji su nedavno isto postupili...
moje pitanje je,zbog cega je to tako,dal je forumashenje rezervisno samo za neozenjene i neudate?

to je zenska psiha
ko i ono gnjave te dok ne nadju tipa onda dignu nos eto kao ti si njih svo vreme jurio LOL
 
ovaj pp sam dobio davno kad sam muvo neku mislim da ima 15 godina sigurno al situacija se nije promenila
imali smo primere istaknutih clanova ovde koji su nedavno isto postupili...
moje pitanje je,zbog cega je to tako,dal je forumashenje rezervisno samo za neozenjene i neudate?

Obična glupost...i da nisam ovako lepo vaspitana rekla bih, čisto preseravanje dotičnih forumaša..:lol:
 
To je zesce primetno na ljs pdfu, smejurija sta ljudi tripuju :lol:
Imas gomilu koji imaju klona za ljs a jedan nick za ostalo, ne smeju da ih zena/ muz ne provale
Pa budalastina na kvadrat
de nestade mod sa ljisa:hahaha:

- - - - - - - - - -

to je zenska psiha
ko i ono gnjave te dok ne nadju tipa onda dignu nos eto kao ti si njih svo vreme jurio LOL

nisi odreagovo na vreme:hahaha:
 
ovaj pp sam dobio davno kad sam muvo neku mislim da ima 15 godina sigurno al situacija se nije promenila
imali smo primere istaknutih clanova ovde koji su nedavno isto postupili...
moje pitanje je,zbog cega je to tako,dal je forumashenje rezervisno samo za neozenjene i neudate?

Dobrovoljan ulazak u kavez...kakav je to odnos u braku, ako mi je panika od muza da dodjem na forum?! Svasta...ja vas stalno, upravo sa muzem, komentarisem, :zkez:
 
pa muzu.... al nemam pojma dal i on gasi profil:think:

...ima i zena takvih. Opet, sta tacno smeta? Ako je neko sumnjicave prirode, onda je objektivno "opasnije" da mu zena/muz odlazi na posao, ili ostaje kod kuce sam/a, ili ode do marketa, ili izadje sa drugaricama...ode u teretanu...pa tek onda na nekom kraju krajeva je forum upitan. :lol:
 
...ima i zena takvih. Opet, sta tacno smeta? Ako je neko sumnjicave prirode, onda je objektivno "opasnije" da mu zena/muz odlazi na posao, ili ostaje kod kuce sam/a, ili ode do marketa, ili izadje sa drugaricama...ode u teretanu...pa tek onda na nekom kraju krajeva je forum upitan. :lol:

kod kuce sama? pa tu su suvremena sredstva prismotre...
sve van toga ne garantujem...
 

Back
Top