Ucinih to!

I pored svog zdravog razuma otidjoj sinoc u neko fancy mesto za izlaske.
I razocarao sam se
Jes bilo ljudi, ali i previse za moj ukus.
Malo je falilo da pocnem da mlatim svakog ko me pogura da bi se provukao pored.
:(
Ipak ne vishe.
 
Usisala sam stan :P
Mozda se uskoro nakanem na neko malo detaljnije i temeljnije ciscenje stana...Ali ovaj probuseni pupak mi nimalo ne pomaze u tome :mad:
Konacno mi neko pokusao protumaciti horoskop..lele mene, pa zasto sam bas ja morala biti tako komplikovana, zaaaastooooo :(
 
pa kako si ga se otarasila

pa pazi ako te je smarao onda ce da nastavi samo sad malo prikuplja snagu

i ja sam ponekad smarach.

*

vratila sam jaknu i sad sam junak i sad cu d aneshto zabrljam
 
promasio si temu, ovde valjda pises kad si uradio nesto ono osmelio si se...osim ako nisi krtisca a onda ne bi ni mogao d avidis sunce
mozda ako si sova
izvini sto ti se udvaram jace je od mene idem na zenski kutak, boli me nesto ispod leve lopatice i nervira me mozda imam tumor i jedva cekam da odapnem
 
?:
pa kako si ga se otarasila

pa pazi ako te je smarao onda ce da nastavi samo sad malo prikuplja snagu

i ja sam ponekad smarach.

*

vratila sam jaknu i sad sam junak i sad cu d aneshto zabrljam
Salgala sam da imam nekih porodicnih problema i da je los tajming da imam ista sa njim ( kao nisam u elementu) , po sistemu ti si super a ja freak
ali pre toga posto je insistirao da mu pruzim priliku ( poljubim ga)
sam mu otvoreno rekla da me ne privlaci... ali to mu nije bilo dovoljno... Znam da ce se opet pojaviti ali bar cu neko vreme biti mirna, ma to je neki ludak...3 puta smo izasli a on me pita gde cemo na more!!!! A dojmio se tako normalnim....
 
Zaboravih reci da sam juce skuvala rizu :P
Malo je zagorila, ali jestiva je :roll:
Konacno sam isla da skratim vrhove, da ne bude k'o u onoj pjesmi "Kosa plava, iskrzana..."
I odbrusih jednoj babi ostrokondzi koja je pocela da galami sto smo drugarica i ja parkirale auto na ulici ispred njene kapije, i lupile vratima :shock:
Mis'im, posle finih pokusaja da kazem da nismo imale namjeru da je uznemirimo, na kraju sam rekla "Ajmo, vidis da joj je dzabe govorit..." A ona stala psovati za nama...Boze kakvih sve skotova od ljudi ima!
 
Dina81:
Salgala sam da imam nekih porodicnih problema i da je los tajming da imam ista sa njim ( kao nisam u elementu) , po sistemu ti si super a ja freak
ali pre toga posto je insistirao da mu pruzim priliku ( poljubim ga)
sam mu otvoreno rekla da me ne privlaci... ali to mu nije bilo dovoljno... Znam da ce se opet pojaviti ali bar cu neko vreme biti mirna, ma to je neki ludak...3 puta smo izasli a on me pita gde cemo na more!!!! A dojmio se tako normalnim....
Reci ti njemu kad mu budes dovela popa i nikija ima da ga nema 8) ;)
 
shut the f u c k up,shut the f u c k up,shut the f u c k up.........bre pa nisi sam
c004.gif
 

Back
Top