Quantcast

Ucinih to!

McMillan

Poznat
Poruka
9.581
Juce sam se svadjao sa bivsom... Oko gluposti, sta bi bilo kad bi bilo i sta bre ona vise hoce od mene, konkretno...???
Nikako da se odlepi od mene...
Joj, jos me boli grlo...

majcheki

Iskusan
Poruka
6.522
Heh, pre neki dan sam ušla u poslastičarnicu i tražila maltene od svakog kolača po jedan!
To sam uvek htela da uradim :lol:
Pa stvarno... večito stanem ispred one vitrine i merkam ih - da'l ću krempitu ili princes krofnu ili šampitu ili čokoladnu kuglu ili kesten šnit...
Kad sam došla kući i otvorila kutiju - uzela sam viljušku i... :lol:

evi

Aktivan član
Poruka
1.394
Nekada davno za svoj rodjendan sam se napila i najopustenije pozvala u 3 ujutru telefonom svog bivseg (kog sam i tad volela) (bivseg tada vec 10god) koji je mirno spavao sa svojom buducom (koja mu nije postala buduca, ali ne zbog mene) i probudila nju koja se javila na fon, i lepo opusteno trazila njega....... i naravno dala mu je slusalicu i naravno on je pricao samnom....

majcheki

Iskusan
Poruka
6.522
E Daringo - dobijaš godišnju predplatu na forum internet krstarice :lol:
To podrazumeva da možeš da se kačiš na net kad god ti pada na pamet i da ovde pišeš koješta - svašta :lol: :lol: :lol:
Mani se romantike - ovaj fazon ti više leži :lol:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.