Учење страних језика

niko ti nece reci da je najbolji metod za ucenje stranih jezika verovali ili ne ali nikada necete pogoditi da je to upravo sexy price :D

pogotovo kada se uzivite u pricu nije vam bitno koji cete jezik uciti ali cete nakbrze nauciti jer nema gramatike uopste i sve su ruzne reci da ne ponavljam sta mu je mia amicia radila :D

A koje si to jezike naučio tako?
 
Руски и енглески сам учила у школи,али сам их више научила након тога.У школи сам се само упознала са њима и научила оно најосновније.
Италијански сам научила самостално.Користећи много књига и без икакве помоћи са стране.
 
Mislim za ovaj sajt sto cu da sada postavim ovde i koji sam nasao melahonicno i sasvim slucajno da zasluzuje svaku ali bas svaku paznju, za sve ljubitelje stranih jezika.
Ocaran sam tim sajtom, kao sto ima za engleski, nemacki, francuski, italijanski, i jos mnogo toga u sub kategorijama i podkategorija ima.
Sto je najvaznije abdevtvovanje ili kako se na moderan nacin kaze dodavanje na sajt je veoma vremenski relativno, znaci izabrali ste novine, odlucili ste se za jezik engleski, i on odma taj sat u datom trenutku postoje novine i od danas i od juce, tako i za video ige i ostalo.

Evo vam link, verujem da cete uzivati, razgledajuci silni sadrzaj :) poz

http://avaxhm.com/



Voleo bih sada da vidim da neko stavi neki bolji sajt od toga!!!!! :D!!!!
 
Pozdrav,
imam prijatelja koji je veliki fan japanskog jezika, ali sticajem okolnosti nije upisao studije za Japanski jezik, kako je vremenom svahtio da želi. Interesuje me da li neko studira ovde Japanski jezik i ukoliko da, može li mi navesti imena nekih udžbenika koje koristite. Najbolje bi bilo da mi podelite link do PDF udžbenika koji su besplatni, a tiču se japanskog jezika.

Unapred hvala.
 
Ima li neko dvojezicne knjige (knjiga na jednom jeziku se nalazi u jednoj koloni a u drugoj koloni na drugom jeziku taj isti tekst na istoj stranici, uglavnom ko ima znat ce sta trazim :) ) u pdf ili u wordu za norveski, njemacki, engleski, ruski..bilo koji jezik..naravno druga kolona nek bude na nasem jeziku :)

Cuo sam da je ovo jedna od najefikasnijih metoda ucenja jezika, ako ko ima iskustva, pisite...
 
Ima li neko dvojezicne knjige (knjiga na jednom jeziku se nalazi u jednoj koloni a u drugoj koloni na drugom jeziku taj isti tekst na istoj stranici, uglavnom ko ima znat ce sta trazim :) ) u pdf ili u wordu za norveski, njemacki, engleski, ruski..bilo koji jezik..naravno druga kolona nek bude na nasem jeziku :)

Cuo sam da je ovo jedna od najefikasnijih metoda ucenja jezika, ako ko ima iskustva, pisite...



Assimil je definitivno metoda koja spada u sam vrh medju kursevima za ucenje stranih jezika, a narocito ako se koristi u kombinaciji sa pratecim audio fajlovima.
 

Back
Top