ucena

sta radite kad vas zenska uceni necim u fazonu ne moze nesto ako ne nesto drugu

da li popustiti ili joj jednostavno reci da isqlira jer se zabrojala ako misli da moze tako da uslovljava

ova tema isto nije licna nemam takvu situaciju samo razmisljam sta bi uradio da sam u takvoj situaciji


To najvise volim.Ispunim uslove ucene, i onda je cekam da joj naplatim. Onda joj ostane samo da spusti ushi... Inace... :evil:
 
nećemo =I
imamo pravo na kritiku onoga što mislimo da ne valja.
kad bismo se samo jedni drugima ulagivali dokle bismo došli?

imas pravo i moralnu obavezu da isto biras reci

pre nego tudje teme nazivas "kretenska generalizacija" obrati paznju na sopstvenu emancipovanost

gospojice sto pocinje recenicu sa dakle...
 
Zene ucenjuju sexom, mushkarci emocijama...stvari tipa: ako mi ne dash p..., ignorisacu te i ponasacu se kao kreten prema tebi. Bila sam x puta u toj situaciji. Jednom nisam htela da se kresnem sa deckom u WC-u diskoteke. Dugo smo bili zajedno i dobro je znao da mrzim stvari tipa sex na javnom mestu, posebno ako je dotichno javno mesto shtrokavo. Medjutim, bio je pijan te vecheri, navalio na mene k'o mutav, a kada je video da stvarno necu potpuno me je ignorisao, kao da sam potpuno nepoznata osoba koja je doshla tu i bez pitanja sela za njegov sto. Naravno, otishla sam, a on mi je sutradan poslao poruku da je spreman da mi oprosti ako mu se izvinim...:dontunderstand:

To nije muškarac to je KRETEN
 
zavisi dosta od situacije do situacije, ali sam obecao sebi da ako me zena uceni sa sex da leti odma napolje....to mi je nesto najniže što bih mogao doživeti...
 
Cinjenica:
Ona moze da ode sutradan i bilo gde i da u roku od 2 minuta nadje momka, a tebe lepo da odjebe ko da nikada nisi ni postojao :D.
Tako da je resenje u zlatnoj sredini, negde popustiti negde ne.
 
Cinjenica:
Ona moze da ode sutradan i bilo gde i da u roku od 2 minuta nadje momka, a tebe lepo da odjebe ko da nikada nisi ni postojao :D.
Tako da je resenje u zlatnoj sredini, negde popustiti negde ne.

ko kaze da ja svaku sekudnu ne mogu da nadjem zensku

nije problem naci treba ziveti a da nisi smoren

fakat je da niko nije nezamenljiv pogotovo u ranoj fazi odnosa
 
sta radite kad vas zenska uceni necim u fazonu ne moze nesto ako ne nesto drugu

da li popustiti ili joj jednostavno reci da isqlira jer se zabrojala ako misli da moze tako da uslovljava

ova tema isto nije licna nemam takvu situaciju samo razmisljam sta bi uradio da sam u takvoj situaciji

"Tamo gde ponos uzme pod svoje, ljubav kofere pakuje"
 
sta radite kad vas zenska uceni necim u fazonu ne moze nesto ako ne nesto drugu

da li popustiti ili joj jednostavno reci da isqlira jer se zabrojala ako misli da moze tako da uslovljava

ova tema isto nije licna nemam takvu situaciju samo razmisljam sta bi uradio da sam u takvoj situaciji

Ako nešto želi, izaći ću joj u susret, nevažno mi je sve to. To kafansko-burazersko nadjebavanje treba prepustiti političarima, nema za inaćenje i pametovanje mesta u vezi dvoje ljudi koji vole i cene jedno drugo, lako se takvi mogu skontati o svemu. Ako nisu spremni na kompromise i sporazumevanje bolje da se raziđu, neko drugi će im biti potaman, moći će s njim. A ima i samih, ostali su i takvi živi, i to je za ljude, pa ko hoće da proba...
 

Back
Top