Ubila se majka dvomesecne bebe

http://www.crnahronika.rs/ubila-se-skocivsi-sa-petog-sprata/ i pored toga shto je i ranije pokushavala pustili je bez nadzora...i ova postporodjajna depresija je fenomen...mada mozda je i stanje u zemlji imalo uticaja

На жалост за овакве случајеве сам и раније чуо ................ захебана ствар, и уопште нема веза са политичком и другом ситуацијом у земљи .................
 
Meni palo na pamet da danas vidim po novimana crnu hroniku- jednostavno sam se rastuzila, toliko losih vesti danas...
...kako li je porodicama koje su zadesile danasnje i nocasnje tragedije?... strasno...
A, ovaj slucaj je samo podsecanje da zdravstvo ne obavlja svoj posao kako bi trebalo... Zna se za postporodjajne depresije i slicne stvari, a niko da ne obavestava i opominje porodice porodilja, niko da im uputi savete...
 
Meni palo na pamet da danas vidim po novimana crnu hroniku- jednostavno sam se rastuzila, toliko losih vesti danas...
...kako li je porodicama koje su zadesile danasnje i nocasnje tragedije?... strasno...
A, ovaj slucaj je samo podsecanje da zdravstvo ne obavlja svoj posao kako bi trebalo... Zna se za postporodjajne depresije i slicne stvari, a niko da ne obavestava i opominje porodice porodilja, niko da im uputi savete...

Ма заболе их баш за све ................ одговорно тврдим да нам је здравство пре 30 година било у бољем стању него данас!
 
Dobro onda kakvu vezu ima poctporodjajna depresija za stanjem u zemlji.

Па ја сам још у првом посту рекао да то нема везе једно са другим, али овај осврт да су медицинске службе требале да примете проблем, упозоре, па по потреби и хоспитализују породиљу, има везе и са стањем у земљи, а здравство је само тужна слика и прилика наша!
 

Back
Top