U Srbiji sa Tadicem na vlasti i hleb i mleko postali LUKSUZ za vecinu gradjana!

plasim se da ce narod u krvi da spere sva ova ponizenja koja je doziveo pod zutim banditima. a to kad krene, onda se, istorija nas uci, osveta ne zaustavlja samo na glavnim krivcima vec ruka pravde stize i njihove pristalice, glasace, partijske poslusnike...

Narod se UCUTAO trenutno, a ko je pametan zna o cemu pricam, ovi na vlasti (i njihove pristalice) ni brige ni pameti, cuti narod...Cuti....a onda...
 
Ko kaze da nemam za hleb i mleko?
Ali, mnogi nemaju, znaci li to da ako je meni iole pristojan zivot u smislu da ne gladujem, treba da budem imuna na one koji nemaju ama bas ni za hleb i mleko?
Jutros su se u Sapcu mlekadzije solidarisali sa gradjanima, pa nisu hteli da izruce stotile litara mleka na ulice (kao dosad) nego su podelili gradjanima. Imam mleko, ne brini, i da nemam- ne bih od tebe trazila:(

tako razmislja prosecan DS-ovac

"bitno je da ja imam a ostali nek crknu"
 
У Грчкој 450 хиљада,а шта ћемо са Црном Гором,Бугарском,Турском,Хрватском,Египтом,Тунисом....Шта ћемо са милионима корисника интернета у Србији? Моја поента је да је свако кројач своје судбине.Није све тако црно у Србији,народ није захвалан на ономе што има,оће више,незасит је. У западним земљама народ ни не зна ко влада,сам се о себи брине,не требају му акције,бонови,доприноси...

u crnoj gori 350.000, sveukuno na svim lokacijama manje od milion. A u Srbiji 7 miliona ljudi.
Jel vidis kako si sam sebi uskocio u usta? zasto se pravis pametan??
 
Ko kaze da nemam za hleb i mleko?
Ali, mnogi nemaju, znaci li to da ako je meni iole pristojan zivot u smislu da ne gladujem, treba da budem imuna na one koji nemaju ama bas ni za hleb i mleko?
Jutros su se u Sapcu mlekadzije solidarisali sa gradjanima, pa nisu hteli da izruce stotile litara mleka na ulice (kao dosad) nego su podelili gradjanima. Imam mleko, ne brini, i da nemam- ne bih od tebe trazila:(

Нисам ја на тебе директно мислио. 90% млађих од 30 година има профил на Фејсбуку,а опет влада опште сиромаштво у Србији...Наравно има и оних који живе на ивици беде,ал да кажемо да су они у већини не можемо ! Њима треба помоћи наравно,ал не треба целокупан народ да се жртвује због оних који су сиромашни...Треба да се ради на корист свих...
 
tako razmislja prosecan DS-ovac

"bitno je da ja imam a ostali nek crknu"

Ја и моји родитељи смо много радили на ономе што имамо,не морам ја сад да се сажаљевам на друге.Када би народ био вредан и радан било би чуда....
 
Нисам ја на тебе директно мислио. 90% млађих од 30 година има профил на Фејсбуку,а опет влада опште сиромаштво у Србији...Наравно има и оних који живе на ивици беде,ал да кажемо да су они у већини не можемо !

Ajde bre ne lupetaj vise kakvih 90% kakav Facebook kakva manjina ne bulazni bre vise.
Naravno da OGROMNA VECINA naroda zivi katastrofalno i odrice se svega, neki manje drugi vise a evo sad vidimo da se toliko naroda odrice cak i hleba toliko da mu je opala prodaja za 10%!! i o cemu ti sad pricas nesretnice?! da li je tvoj mozak sposoban da shvati koliko je to tragicno i katastrofalno da se u jednoj evropskoj zemlji toliko naroda odirce cak i hleba? da li si ti normalan??
 
Poslednja izmena:
Ја и моји родитељи смо много радили на ономе што имамо,не морам ја сад да се сажаљевам на друге.Када би народ био вредан и радан било би чуда....

O tome ja tixom govorim mesecima vec. Ne radi se o neosecajnosti nekoga za drugoga.Prosto, radi se o tome da situacija jeste teska, ne samo kod nas vec u celom svetu. I pametan covek nema vremena za sazaljenje.Mora da gleda sebe i sovju porodicu pre svega.
:zcool:
 
Ajde bre ne lupetaj vise kakvih 90% kakav Facebook kakva manjina ne bulazni bre vise.
Naravno da OGROMNA VECINA naroda zivi katastrofalno i odrice se svega, neki manje drugi vise a evo sad vidimo da se toliko naroda odrice cak i hleba toliko da mu je opala prodaja za 10%!! i o cemu ti sad pricas nesretnice?! da li je tvoj mozak sposoban da shvati koliko je to tragicno i katastrofalno da se u jednoj evropskoj zemlji toliko naroda odirce cak i hleba? da li si ti normalan??

Погледај мало па ћеш знати. А шта си ти лично урадио поводом сиромаштва у Србији,сем што сереш по форуму? Јеси купио некој сиротињи један хлеб и млеко,јеси дао неком своју стару одећу ( ја јесам ),јеси нешто конкретно урадио??? Чисто сумњам...
 
Ја и моји родитељи смо много радили на ономе што имамо,не морам ја сад да се сажаљевам на друге.Када би народ био вредан и радан било би чуда....

da bre radili uclanili se u Demokratsku Stranku i paraziratirali na grbaci naroda i ove zemlje

ko vas ne zna bando zuta...
 
Погледај мало па ћеш знати. А шта си ти лично урадио поводом сиромаштва у Србији,сем што сереш по форуму? Јеси купио некој сиротињи један хлеб и млеко,јеси дао неком своју стару одећу ( ја јесам ),јеси нешто конкретно урадио??? Чисто сумњам...

ne mozemo mi da nahranimo sirotinje koliko ti i tebi slicni Tadicevci napravite istih....

nije resenje da ljudi zive od milostinje vec napraviti drustveni sistem da ogromna vecina gradjana u njemu moze posteno da radi i zaradi.

al ne mozes ti to da razumes. ti nemas mozak za to. ti si TADICEVAC .
 
Poslednja izmena:
da bre radili uclanili se u Demokratsku Stranku i paraziratirali na grbaci naroda i ove zemlje

ko vas ne zna bando zuta...

Ти си дебил,како ти можеш да знаш да ли сам ја члан неке странке или не. Ни од кога моји родитељи и ја нисмо украли,или живели на туђи рачун. Свако ко је вредан није му тешко...
 
Ти си дебил,како ти можеш да знаш да ли сам ја члан неке странке или не. Ни од кога моји родитељи и ја нисмо украли,или живели на туђи рачун. Свако ко је вредан није му тешко...
Sad ce da ti kaze da si lopov.Znam ceo scenario.
 
ne mozemo mi da nahranimo sirotinje koliko ti i tebi slicni Tadicevci napravite istih....

nije resenje davati bilo kome bilo sta vec napraviti drustveni sistem da ogromna vecina gradjana u njemu moze posteno da radi i zaradi.

al ne mozes ti to da razumes. ti nemas mozak za to. ti si TADICEVAC .

Значи боље је просеравати се него радити нешто конкретно....
 
Значи боље је просеравати се него радити нешто конкретно....

Tixi radi-tvrdi da zaradjuje 500 000 dinara mesecno.
al kad bi se zezali.
:D
Obican sitan svercer benzina sa Kosova.I prasica.
Ranije je valjao automobile sa cg tablama i akciznu robu preko granicnog prelaza Gazivode dok nisu pripucali.Posle je malo olabavio.
Zato je besan na Tadica.Drzava jese mozda ovakva i onakva ali je sivoj ekonomiji i svercu stala u kraj koliko toliko.To ga izludjuje.
:D
 
Forum i jeste mesto gde se svi proseravaju a nista konkretno ne rade :)
Oni koji ovo lepe rade nesto,a ni oni sami ne mogu puno uraditi
sretenje-pocetakbunenadahij.jpg
 
Значи боље је просеравати се него радити нешто конкретно....

mi placamo poreze i to najvece poreze u evropi, od svakog pojedinacnog gradjanina Srbije to je i vise nego dovoljno. problem je u tome sto se novac poreskih obeveznika trosi nerezonski, sto se potkrada, sto se od njega finansira luksuziranje predsednika i ministara

Tixi radi-tvrdi da zaradjuje 500 000 dinara mesecno.
al kad bi se zezali.
:D
Obican sitan svercer benzina sa Kosova.I prasica.
Ranije je valjao automobile sa cg tablama i akciznu robu preko granicnog prelaza Gazivode dok nisu pripucali.Posle je malo olabavio.
Zato je besan na Tadica.Drzava jese mozda ovakva i onakva ali je sivoj ekonomiji i svercu stala u kraj koliko toliko.To ga izludjuje.
:D



evo ga opet ovaj sto valja fals lekove :roll:
ti si bre opsednut Tihim, idi na posmatranje. koja god tema da je u pitanju evo ga kvazi-farmaceut sa spikom "da, ali tihi i prasici i gorivo...". bio si smesan sad si samo dosadan
 
Svi se zale a niko nista da uradi... ljudi su sad lenji i da izadju na proteste,koje je lako stvoriti uz dobru brojnost..

Nisu lenji nego imaju vekovni podanicki mentalitet , to stotinama godina vodilo zene agi na servisiranje dok se nisu setili da se pobune , a sada se svi isudjavaju sto ih jasu i ovi lokalni diletanti i lopuze .
 
mi placamo poreze i to najvece poreze u evropi, od svakog pojedinacnog gradjanina Srbije to je i vise nego dovoljno. problem je u tome sto se novac poreskih obeveznika trosi nerezonski, sto se potkrada, sto se od njega finansira luksuziranje predsednika i ministara





evo ga opet ovaj sto valja fals lekove :roll:
ti si bre opsednut Tihim, idi na posmatranje. koja god tema da je u pitanju evo ga kvazi-farmaceut sa spikom "da, ali tihi i prasici i gorivo...". bio si smesan sad si samo dosadan

Ma nemoj? A tvoj ljubavnik tixi nije dosadan sa tadicem?
Svako malo se pohvali da on kao dobro zivi al mu zao raje..
ma nemoj?
A ne izbija sa foruma.u svako doba ga ima a kao biznismen do jaja.
I plus nece da kaze kako to damu POSAO (ma sta to bilo) tako dobro ide a zivi u nekoj vukojebini gde je kupovna moc stanocnistva (po njemu) ravna nuli.
A zaradjuje masno (satro).
:zcool:
 
Poslednja izmena:

Jutros su se u Sapcu mlekadzije solidarisali sa gradjanima, pa nisu hteli da izruce stotile litara mleka na ulice (kao dosad) nego su podelili gradjanima.
Koje ludilo. Kažeš da su ga do sada prosipali. Zatim, da su prešli na poklanjanje mleka za dž.

I posle tog prosipanja i poklanjanja hrane, pričate o nekoj gladi.
 

Back
Top