U Srbiji 1 milion zaposlenih izdrzava 6.5 miliona ostalih

Tihi-

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.712
STATISTIKA:

http://webrzs.statserb.sr.gov.yu/axd/dokumenti/saopstenja/ZP12/zp12032009.pdf

Ukupno zaposlenih u Srbiji:
Septembar 2008: 1100875
Mart 2009: 1097287

-------------

ova statistika jasno pokazuje da u Srbiji efektivno sada radi nekih 900.000 ljudi , jer je od januara meseca 142.000 radnika popilo otkaz, 900.000 volova izdrzava 6.5 miliona dece, budzetskih parazita, neradnika, penzionera....

900.000 crnaca dirinci dan i noc, placa najvece poreze u evropi da bi na njihovim ledjima zivelo 6.5 miliona ostalih

nema u Srbiji srece dok se ova crna statistika ne promeni i dok najmanje 3 miliona ljudi od 7.5 miliona koliko ima Srbija danas, ne bude zaposleno i radilo....
 
Tihi, gde si ti živeo do sad???
Šta ćemo sa 28000 zaposlenih u državnim institucijama ili agencijama koje je izmislio Mladja??????????????????????????????????????????????????????????????????
SFRJ, je imala čini mi se oko 4000 zaposlenih. Zaboravi na ostale koji primaju platu iz budžeta!!
A sem toga, pitaću te što si se ti uzbudio, kad je državni sekretar Ćirić izjavio da je kriza prošla i od druge polovine 2009 kreće prosperitet?
A, Tihi?
 
Tihi, gde si ti živeo do sad???
Šta ćemo sa 28000 zaposlenih u državnim institucijama ili agencijama koje je izmislio Mladja??????????????????????????????????????????????????????????????????
SFRJ, je imala čini mi se oko 4000 zaposlenih. Zaboravi na ostale koji primaju platu iz budžeta!!
A sem toga, pitaću te što si se ti uzbudio, kad je državni sekretar Ćirić izjavio da je kriza prošla i od druge polovine 2009 kreće prosperitet?
A, Tihi?

koliko sam ja ucio algebru, mi smo odavno u drugoj polovini 2009., znaci ds cira ne govori istinu
 
sad sam video daje u ovaj spisak zaposlenih uracunato i 130.000 radnika u zdravstvu , 70.000 u drzavnoj upravi i 130.000 u prosveti

ovako ispada da u ovoj drzavi efektivno radi 500.000 ljudi i izdrzava 7 miliona ostalih!

LUDILO
Одличан податак. Значи 500 000 људи одржава 6 700 000. Значи 1 човек издржава 13 људи.
Тим вредним људима, будућа власт мора посветити максималну пажњу, на њима почива цела ЗДРАВА ЕКОНОМИЈА.
 
koga bre ti izdrzavas? z:D

da si ti privatnik, neko ko je u realnom sektoru privrede kukao bi ti ovde kao sinja kukavica a ne bi podrzavao dizanje poreza jedinima koji ovde nesto rade i doprinose

mene ne sigurno . zato kazi na kojoj si drzavnoj sisi nakacen sinak?

znam ja privatnike, sto to kukumavce i proserava se a puni para....
prosipaj ti nekom drugom te tvoje zalopojke...
 

Back
Top