U Sarajevu sve manje Srba i Hrvata

Драган Ђокановић, познато је то, никада није стављао интерес странке коју је основао, још давне 1990., испред интереса Срба, па да му спочитаваш необјективност. Поготово што су у питању неспорна историјска документа. Дакле, његова књига "Република Српска" остављена је српском народу као истинито свједочење човјека који је потписао Декларацију о оснивању српске републике и који је радио на стварању њених институција и може послужити свим будућим генерацијама да знају како је и зашто створена Република Српска. Да, између осталог, сазнају како је Сарајево остало без Срба.

Глупости, Срби то као не знају? Не буди смијешан.
 
А не, не! Само Србин, један врло обичан Србин, склон истини и са аверзијом према примитивцима.

Тако склон истини, вјероватно се сјећаш оне већ помињане Алијине изјаве да ће сви Срби који су пуцали на муслимански дио града, бити кажњени?
 
Ja nikako ne mogu da razumijem Hrvate što se zalažu za jedinstvenu Bosnu.
Muslimane razumijem, jer vrijeme radi za njih zbog visokog nartaliteta i postaće jednom apsolutna većina.
Hrvati se iz BIH masovno iseljavaju u Hrvatsku i njihov broj se za ovih 10-15 godina prepolovio.
Hrvata u Bih za nekih 20 godina praktično neće biti više.
Zašto neće da se BIH podijeli i uzmu to što je njihovo, dok još mogu i pripoje ga Hrvatskoj.

Možda samo zato da napakoste bosanskim Srbima, pa makar i na svoju štetu. Druge logike tu nema.
 
Dokle više, ebote sa tim Sarajevom...

Godinama već slušam kako tamo nema Srba, u tom bosanskom Teheranu... A onda malo malo pa naslov, sve je manje Srba tamo...

Pa od čeg manje, kad ste još pre 10 godina kukali da ih nema više...

Ко тебе тјера да читаш или постујеш овдје? Нико.

И шта ти смета тема о највећем српском граду послије Београда за вријеме бивше Југе?
 
Ко тебе тјера да читаш или постујеш овдје? Нико.

И шта ти смета тема о највећем српском граду послије Београда за вријеме бивше Југе?

A ti pali u cergu, pored CARA KONSTANTINA VELIKOG!
:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:

Pa muka mi je više od vas izbeglica...
 
Кога боли дупе за то што је теби мука? Отвори тему па пиши колико хоћеш. Не спамуј, већ ако имаш нешто паметно рећи, реци (напиши), ако немаш - разгули.

A koga boli dupe što tebe boli dupe... Ovo nije spam, nego moje mišljenje u vezi teme... Dakle ja sam lepo reko šta mislim o tome... A ako ja ne treba da pišem na ovoj temi, onda napišite zabranjeno za Srbijance!
 
Драган Ђокановић, познато је то, никада није стављао интерес странке коју је основао, још давне 1990., испред интереса Срба, па да му спочитаваш необјективност. Поготово што су у питању неспорна историјска документа. Дакле, његова књига "Република Српска" остављена је српском народу као истинито свједочење човјека који је потписао Декларацију о оснивању српске републике и који је радио на стварању њених институција и може послужити свим будућим генерацијама да знају како је и зашто створена Република Српска. Да, између осталог, сазнају како је Сарајево остало без Срба.
Vratiću se na temu samo da još jednom dokažem onom "pravedniku" da nije u pravu kada pokušava negirati sve one koji ne misle kao on.
To je pokazao do sada više puta pokušavajući krivicu za sve pripisati isključivo jednoj strani i oklevetati sve koji drugačije misle ili pišu.
 

Back
Top