• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

U početku beše reč ...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

lokateli

Veoma poznat
Poruka
13.068
Samo još ovo, pre fajronta....
Hvala vam svima...i onima koji su me, kao novog, prigrlili, i onima koji su me zezali i onima koji su me psovali......
Jedino je besmrtna ostala ledena i ni reč mi nije uputila :(...što će reći da je ona jedina prava džomba ovde, i ja to moram da priznam, ma koliko me bolelo njeno ignorisanje....

dobra predskazanja

Buduća legenda
Banovan
Poruka
48.597
Hvala vam svima...i onima koji su me, kao novog, prigrlili, i onima koji su me zezali i onima koji su me psovali......
Jedino je besmrtna ostala ledena i ni reč mi nije uputila :(...što će reći da je ona jedina prava džomba ovde, i ja to moram da priznam, ma koliko me bolelo njeno ignorisanje....

Nije fajront u vecnost, to je samo dva sata
A sutra ispocetka.:lol:

picololeone

Legenda
Banovan
Poruka
51.779
Ja je ne volim, ali ovu pesmu volEm... :lol:

Da, nije losa pesma...

Hej, hej, evo i ja te pozdravljam!:bye:

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.