• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

U početku beše reč ...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

away

Elita
Poruka
24.163
Ja sam zaljubljenik u životinje, a posebno u velike mačke. ;) Imala sam tu sreću da radim sa njima.

Ne sumnjam da imaš iskustvo.
Mačke imaju jednu osobinu: ne dopuštaju komprimis u razmeni ljubavi izmedju čoveka i životnje ... pružaju samo onda kada one hoće i koliko one hoće.
Takva osobina kada se sretne kod ljudi, rezultira suštinski ne zadovoljstvom u ljubavi i težnjom da podredi sebi sve po svaku cenu.

Ja volim pse, ima rota sa pedigreom, i nema ništa lepše od osećaja ne sebične obostrane odanosti i uzvraćene ljubavi :)

ps / iskustva su različita, lepo je razmeniti ih :)

Poruka
51.043
Ne sumnjam da imaš iskustvo.
Mačke imaju jednu osobinu: ne dopuštaju komprimis u razmeni ljubavi izmedju čoveka i životnje ... pružaju samo onda kada one hoće i koliko one hoće.
Takva osobina kada se sretne kod ljudi, rezultira suštinski ne zadovoljstvom u ljubavi i težnjom da podredi sebi sve po svaku cenu.

Ja volim pse, ima rota sa pedigreom, i nema ništa lepše od osećaja ne sebične obostrane odanosti i uzvraćene ljubavi :)

ps / iskustva su različita, lepo je razmeniti ih :)

Imam i psa (bulmastifa) i mačku. Do pre godinu dana imala sam 2 psa (nažalost, jednog psa morali smo da uspavamo). Celog života okružena sam "kućnim ljubimcima", ali je i moj nekadašnji posao bio vezan za životinje, divlje.

Moje iskustvo: mačke pružaju ljubav prevashodno KOME hoće. Sve ostalo je manje bitno. Uostalom, ne bi trebalo da nam cilj bude da "nateramo" bilo koga, pa ni životinju, da nas voli kada i koliko mi hoćemo.

Pokazaću ti par sličica.

away

Elita
Poruka
24.163
Imam i psa (bulmastifa) i mačku. Do pre godinu dana imala sam 2 psa (nažalost, jednog psa morali smo da uspavamo). Celog života okružena sam "kućnim ljubimcima", ali je i moj nekadašnji posao bio vezan za životinje, divlje.

Moje iskustvo: mačke pružaju ljubav prevashodno KOME hoće. Sve ostalo je manje bitno. Uostalom, ne bi trebalo da nam cilj bude da "nateramo" bilo koga, pa ni životinju, da nas voli kada i koliko mi hoćemo.

Pokazaću ti par sličica.

Da, složile smo se :)
Slažem se da je LJUBAV najbitnija.
Naravno da je sumanuto bilo koga "naterati" da nas voli - i obrnuto, ali priroda je to tako uredila kod mačaka ... :)

Kovač

Buduća legenda
Poruka
30.786

Pokazaću ti par sličica.

Da nisi radila u cirkusu?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.