U Pazaru skidaju Bosnjacku zastavu

Prilozi

  • srbija_1024x768.jpg
    srbija_1024x768.jpg
    23,4 KB · Pregleda: 1
Da li je u Republici Srpskoj dozvoljeno isticanje zastave druge drzave, Srbije u ovom slucaju?
to je grb a ne zastava mada mislim da je bosnjacima u Srbiji zvanicni simbol ovo drugo ,a da je ovaj prvi simbol bosanskih muslimana



zastava.jpg


http://www.bnv.org.yu/

то је национална застава Бошњака у Србији а не застава БиХ федерације....

нема потребе је склањати,али сам сигуран да ће се на то гледати као на неко угрожавање права националних мањина(нормално захваљујући дебилима као мокри),ако се нико није бунио за хрватску заставу у Суботици ,нема потребе правити проблем и овде.

ово су заставе БиХ федерације

540px-CoA_of_the_Federation_of_Bosnia_and_Herzegovina.svg.png

x14142371390098028.jpg


а ово је застава Републике Српске,тако да ту нема никакве логике што пишете.

600px-Flag_of_Republika_Srpska.svg.png
 
брате ти као да си пао са Марса.........
па бивши Муслимани из устава из 1974 су у Дејтону 1995 постали Бошњаци.....
ми Санџак зовемо Рашка и тако се води као Рашки округ а они га зову Санџак-стари турски назив.

када је у питању Париз пре бих то "предграђе" назвао Мароко или Алжир него Турска,тај назив Турска више одговара неком Берлинском предграђу.
 
I treba da je skinu:klap:


ми не добијамо ништа скидањем те заставе јер је Рашка у Србији ,али они (НВО+остали) добиће још једну дневницу више од својих спонзора да лају о "правима мањина" како су она угрожена скидањем те заставе.
 
HA NOCRI TA zastava je tvoja a ne nasa,i to nije zastava vojvodine.opste dobro ustavom iz 1974 je samo potvrdjeno da su to muslimani po veroispovesti sto i jesu.zasto ih drzava naziva bosnjacima?zasto se na dnevniku ne kaze muslimani iz raske oblasti vec bosnjaci iz sandzaka?
 
Pitao sam za zastavu drzave Srbije. Mada ne vidim zasto bi ti bilo zabranjeno. Mi u Vojvodini imamo svoju zastavu:

zastava.GIF


I to je uredu isto kao i zastava republike Srbije.

http://www.lsv-zr.org.yu/images/zastava.GIF

ЛСВ -- то ти Неша рекао да окачиш ту заставу.
има неке жуте звездице:rotf: :rotf:

асоцира на жуту монархију:super:
 
ми не добијамо ништа скидањем те заставе јер је Рашка у Србији ,али они (НВО+остали) добиће још једну дневницу више од својих спонзора да лају о "правима мањина" како су она угрожена скидањем те заставе.

Moze im se
 
opste dobro ustavom iz 1974 je samo potvrdjeno da su to muslimani po veroispovesti sto i jesu.zasto ih drzava naziva bosnjacima?zasto se na dnevniku ne kaze muslimani iz raske oblasti vec bosnjaci iz sandzaka?
Бошњаци постоје од 1995 Дејтоном(јел ти сада мало зај-ебаваш)
а за Дневник се обрати Тијанићу и Верану Матићу,
 
HA NOCRI TA zastava je tvoja a ne nasa,i to nije zastava vojvodine.opste dobro ustavom iz 1974 je samo potvrdjeno da su to muslimani po veroispovesti sto i jesu.zasto ih drzava naziva bosnjacima?zasto se na dnevniku ne kaze muslimani iz raske oblasti vec bosnjaci iz sandzaka?

Nisam ni rekao da je tvoja, ali je to definitivno zastava Vojvodine. Na svakom birackom mestu u Vojvodini je bila ta zastava za drugi krug pokrajinskih izbora.
 
bosnjacka nacija?koja to nacija?znaci ja ako zelim mogu da se proglasim marsovcem a srbiju zemlju iz dimenzije x ako se tako osecam?naravno da je bosnjacka nacija nepostojeca jer se tome protive istorijske cinjenice i svi dobro znamo od kad je potekao taj termin i zasto je nastao taj termin.kao i pojam "kosovari".
 
ми не добијамо ништа скидањем те заставе јер је Рашка у Србији ,али они (НВО+остали) добиће још једну дневницу више од својих спонзора да лају о "правима мањина" како су она угрожена скидањем те заставе.

Па могу и да лају и да шиље ону ствар када на власти имамо марионете без мозга.
 

Back
Top