У мом су стану основали ДС, а сад ме избацују

A ti slobodno nastavi, vidim ide ti od **ruke, pa bash iz tih razloga i ne ochekujem neshto pametnije od tebe, a kamo li da se slozish samnom, jer to bi' dozivela kao lichni promashaj

A ti kad budes osmislila pametniji izgovor za ovu smesnu vlast(mada sumnjam da u tvom mozgu ima toliko mesta od zablentavljene propagande"Seselj i Milosevic su krivi za sve)....mocicu da pricam sa tobom kao covekom..............i nema te da cu se ikada sa tobom sloziti....ne bih da izgubim ono malo ociju i zdravog razuma sto imam...:)
 
Pored NADRIpravnika, veoma je popularno i NADRIlekarstvo.
Sve to ima svoje razloge.U nedostatku.....izmedju ostalog, nekog zdravog argumenta, da replicirash na temu, ti se *hvatash za moj nickname, a to je vec toliko puta *prezvakano da vec postaje otuzno,
Da li ja tebi u temi "Politika treba da pishem o lokaciji "Na mesecu" ne treba, naravno.Dovoljno si inspirativan za prave odgovore vezane za politiku!

Ma dobro sad odjednom svi nadri pravnici-nadrilekari.Ti ko one Nazovi postene sto za svaku zenu kazu *****.A izgleda da te ***** ne mogu da dodju na red odNazovi postenih.Te tako sa i ti zanijela pa svi nadri.Sori,ja sam devojcica od 52 god.z:)
 
`рани куче да те уједе...

Права ствар на правом месту :ok:


Ustvari, vi hoćete da "žuti" otežu sa privatizacijom hotela, ili da nameste da ga g-đa Višnja kupi, ili da izvrše brzu denacionalizaciju preko veze...šta tačno?

Нећемо "ми" ништа,
"нама" овде ништа ТУЂЕ не треба,
сем да покажемо да може и овако:

Да се "другови" из ДС обрате госпођи Вишњи, како то доликује у
демократским земљама,
а не да јој реплицирају преко медија или чак ни то.

То је бедно!
 
Права ствар на правом месту :ok:




Нећемо "ми" ништа,
"нама" овде ништа ТУЂЕ не треба,
сем да покажемо да може и овако:

Да се "другови" из ДС обрате госпођи Вишњи, како то доликује у
демократским земљама,
а не да јој реплицирају преко медија или чак ни то.

То је бедно!

"Obraćanje", kako kažeš, teško da ima veze sa demokratskom zemljom, već ličnom kulturom :lol:
Znači, ti im zameraš nevaspitanje?

Tj. pod pretpostavkom da joj se drugovi nisu obratili....ili samo nisu tebe lično obavestili...
 
"Obraćanje", kako kažeš, teško da ima veze sa demokratskom zemljom, već ličnom kulturom :lol:
Znači, ti im zameraš nevaspitanje?

Tj. pod pretpostavkom da joj se drugovi nisu obratili....ili samo nisu tebe lično obavestili...


Па, ја вероватно и не знам како изгледа једна демократска земља,..
кад бркам појам културе са начином опхођења према грађанима !??
 
Па, ја вероватно и не знам како изгледа једна демократска земља,..
кад бркам појам културе са начином опхођења према грађанима !??

Aha, ti ustvari misliš da žuti treba da se "obrate" i to ne preko medija (pošalju pismo, pozovu telefonom, svrate na kaficu,...) svakom građaninu koji ima neke veze sa nekom privatizacijom nečega (bivšem vlasniku, nasledniku bivšeg vlasnika, radniku, ....)?
I to je onda demokratska zemlja.

:lol: Urnebes.
 
Aha, ti ustvari misliš da žuti treba da se "obrate" i to ne preko medija (pošalju pismo, pozovu telefonom, svrate na kaficu,...) svakom građaninu koji ima neke veze sa nekom privatizacijom nečega (bivšem vlasniku, nasledniku bivšeg vlasnika, radniku, ....)?
I to je onda demokratska zemlja.

:lol: Urnebes.

Прочитај њихов (да ли је можда то и твој)
програм странке, а могла би успут и неки Закон који се односи управо на "проблем" из теме!
 
Прочитај њихов (да ли је можда то и твој)
програм странке, а могла би успут и неки Закон који се односи управо на "проблем" из теме!

U temi nije pomenut nijedan zakon, ako imaš nešto konkretno na pameti, deder, prepričaj.
Više volim da gubim vreme na Krsti nego u čitanju zakona i programa.
 
U temi nije pomenut nijedan zakon, ako imaš nešto konkretno na pameti, deder, prepričaj.
Više volim da gubim vreme na Krsti nego u čitanju zakona i programa.

Ово сам чекала,........
...............да ме насмејеш......:hahaha::hahaha::hahaha:


Извини, нисам то "нацртала", уместо госпође Вишње!
 
"Višnja Ninković je učestvovala u osnivanju Demokratske stranke:
"Povratak oduzete imovine bilo je sveto pravilo"


2001. госпођа Вишња каже:

"Sveto pravilo koje je ušlo kao najvažnija tačka u program - kaže Višnja Ninković - bilo je vraćanje oduzete imovine i donošenje Zakona o denacionalizaciji, odmah po osvajanju vlasti. Bez toga, sećam se da su govorili, nema ulaska u Evropu, Srbija ne može postati pravna država. ......

..
- U Nacrt zakona o denacionalizaciji uneta je odredba o vraćanju imovine svuda gde je to moguće - nastavlja Ninković. - Predstavnici Ministarstva za privatiazaciju i ministar Vlahović nisu stvar shvatili tako. Oni su, zapravo, iskoristili svoje učešće u radnoj grupi da bi preduhitrili donošenje takvog zakona. Svoja saznanja kako mi napredujemo i šta radimo zloupotrebili su da sačine Zakon o privatizaciji i time onemoguće povratak imovine kako smo mi zamislili u predloženom Zakonu o denacionalizaciji. Žurili su i prosledili taj svoj predlog još u maju, da bi on odmah zatim ušao i u skupštinsku raspravu i bio usvojen početkom jula.


4b.jpg

Đurđe Ninković (levo) za recepcijom uoči Drugog svetskog rata


4.jpg

Đurđe Ninković, (unuk) zamenik ministra u ostavci, za stolom gde su sedeli Koštunica, Đinđić, Čavoški, Nikola Milošević...

http://www.ilustrovana.com/2001/2235/4.htm
 
politicki zlocini ne zastarevaju

sto su hapsili omatorele esesovce, gde je tu pijetet prema starcima

svako delovanje na javnoj sceni stavlja licne osobine u drugi plan,

pa zar i cela prica nije u tonu `ja sam njima ucinila kad im je bilo najteze, da krenu sa mrtve tacke, a ono meni tako, pa neka mi sada vrate bar u visini cene stana u centru grada`

opet drazva da placa partijske racune, e to iritira. nekome torta sa slagom, a ostalima da nemaju deci sta da daju da jedu. za ovo zadnje imam primer od pre dva dana bas u bgd koji se tragicno zavrsio, ali necemo sa teskim detaljima.
 
Nije on jahac popova.
Cuvene trke sa jahanjem popova, organizovao je tadasnji mladi bolsevik a potonji gradonacelnik Bgda. Aleksandar Aca Bakocevic.
Koji je bio i dzokej na tim trkama.


Јоооој, немојмо поново о јахању попова,
таман смо то "заборавили"....а и НИЈЕ тема.......молим вас!z:poz:



.
 
*********************************************************************************************************


Такви су ови из ДС-а,
заборавише и Ђинђића, а камо неће тебе Вишња!!!



.


Baba Višnja je već pisala o nemilim dešavanjima po ovom forumu

########################################################################
Baba Višnju prevarili 5. oktombra
-
http://forum.krstarica.com/blog.php?b=207
########################################################################

Jedna je Baba Višnja!
 
Јоооој, немојмо поново о јахању попова,
таман смо то "заборавили"....а и НИЈЕ тема.......молим вас!z:poz:



.

Covek je nepravedno optuzio prof.Micunovica da je jahao popove sto nije tacno,
samo sam mu odgovorio na lazne optuzbe, istine radi.
 

Baba Višnja je već pisala o nemilim dešavanjima po ovom forumu

########################################################################
Baba Višnju prevarili 5. oktombra
-
http://forum.krstarica.com/blog.php?b=207
########################################################################

Jedna je Baba Višnja!

та .......... баба Вишња је рекла :

.."Zatoj baba Višnja uverava sve vas da je peti oktombar jedna velika prevara ovih što nas vozaju.



а...ово је случај госпође Вишње која каже:
"U mom stanu su osnovali DS, a sad me izbacuju na ulicu.."



.
 
та .......... баба Вишња је рекла :

.."Zatoj baba Višnja uverava sve vas da je peti oktombar jedna velika prevara ovih što nas vozaju.



а...ово је случај госпође Вишње која каже:
"U mom stanu su osnovali DS, a sad me izbacuju na ulicu.."



.

Kakva koincidencija... z:)
 

Back
Top