У мом су стану основали ДС, а сад ме избацују

Biće obeštećena za svoje, šta je problem?

A preterujete sa propagandom, kao i kontrapropagandom.

Siroti Jozef, nikad neće moći saznati da je bio samo amater.

Zena nece da bude "obestecena", vec jednostavno neda svoje.
Evo ti jedan lep primer, ali ovoga puta u demokratskoj drzavi.

DSCF3826.JPG


Verovatno su i njemu nudili obestecenje da proda kucu u centru Chicaga, ali covek ocigledno nije hteo, a isterali ga nisu da bi sagradili jos jedan soliter.

....znate i sami najbolje kako vam je u takvoj drzavi....

:thumbdown:
 
Da je zasluzila,to nije.
Ali na zalost nema ko to da postuje,zajedno sa Zoranom otisa je i DS i cela vizija i njegova ideologija.

pa o tome rec svo vreme.

mislis da je bila vizija

a da ovi su ok samo sto ne postuju viziju

e, pa da te obavestim te vase vizije nije bilo, nikada. a ovi sto rade to je to, ovo je ostvarila ta vizija i ideologija, ja nisam. nema vadjenja.
ne bije majka sina sto se kockao i izgubio pare, nego sto je pokusao da se vadi.
 
Joj *devojko, da ti nisi malo opsednuta ili zaposednuta

Plasirash ovde neke otuzne, rekla-kazala priche sve u zelji da promovishesh svoj lichni stav, i da odbranish (amaterskom ambicijom) jednu *politiku koja je, vec odavno na izdisaju a u istoriji ce imati mesto u *rubrici;
"Srpski mazohzam"


Vidim da imas problem sa alergijama,pa onako da ti usput predlozim odlazak kod alergologa da bi konstatovala uzrok senzibiliteta koga izgleda bas i nisi svesna.Sredina u kojoj si verovatno ti pojacava reakcije a to moze i da se iskomplikuje.Znaci LDP sredina ti ne odgovara- i menjaj pod hitno.Vazduh izgleda nije dobar pa te gusi i opterecuje sto te razumem u potpunosti.I sto je najgore ti mislis da i drugi oko tebe imaju taj problem.Mada doduse mislis da ce te apotekarske ustanove izleciti.Nece.Uzrok moras otkloniti da bi izlecila alergiju.Preduzmi nesto za svoje dobro.
 
Poslednja izmena:
sto se tice cikaga i isterivanja iz kuce, daj malo vesti o onima sto zive u satorima pored jezera, izbaceni iz kuca zbog seke

Ti sto su ostali bez kuca zbog seke nisu bili sposobni ni Yugo na kredit da kupe, a kamoli kucu, te su danas u vreme "krize" ostali zasluzeno bez nje. Ako slepci po BG ne ostaju masovno bez stanova i kuca gde su cene cak i skuplje a plate na "nivou", onda ti je jasno ko je sve ostao na ulici u Americi tj. pored jezera kako ti kazes.
 
Vidim da imas problem sa alergijama,pa onako da ti usput predlozim odlazak kod alergologa da bi konstatovala uzrok senzibiliteta koga izgleda bas i nisi svesna.Sredina u kojoj si verovatno ti pojacava reakcije a to moze i da se iskomplikuje.Znaci LDP sredina ti ne odgovara- i menjaj pod hitno.Vazduh izgleda nije dobar pa te gusi i opterecuje sto te razumem u potpunosti.I sto je najgore ti mislis da i drugi oko tebe imaju taj problem.Mada doduse mislis da ce te apotekarske ustanove izleciti.Nece.Uzrok moras otkloniti da bi izlecila alergiju.Preduzmi nesto za svoje dobro.

Pored NADRIpravnika, veoma je popularno i NADRIlekarstvo.
Sve to ima svoje razloge.U nedostatku.....izmedju ostalog, nekog zdravog argumenta, da replicirash na temu, ti se *hvatash za moj nickname, a to je vec toliko puta *prezvakano da vec postaje otuzno,
Da li ja tebi u temi "Politika treba da pishem o lokaciji "Na mesecu" ne treba, naravno.Dovoljno si inspirativan za prave odgovore vezane za politiku!
 
moze biti, ali drzava nije samo drzava bogatih i nihovih `prava`, kao sto se sekiras da se vrati davno oduzet hotel

ako je demokratija prva briga je dobrobit vecine, bar nama ovde u srbiji tako objasnise ovo, tj sve nam rade da bi nama bilo bolje, a mi nezahvalni ne znamo da sacekamo pedesetak godina iliti bar 200

cekaces,onoliko koliko se godina sve ruiniralo, i to da budes srecan ako cekanje traje samo toliko.
 
pa o tome rec svo vreme.

mislis da je bila vizija

a da ovi su ok samo sto ne postuju viziju

e, pa da te obavestim te vase vizije nije bilo, nikada. a ovi sto rade to je to, ovo je ostvarila ta vizija i ideologija, ja nisam. nema vadjenja.
ne bije majka sina sto se kockao i izgubio pare, nego sto je pokusao da se vadi.



Ljudska svest jos nije dostigla taj nivo i ni jedno drustvo nije bez nepravdi.
Ali ovo,nase, drustvo je dno dna,brat bratu ce podmetnuti nogu ako tu vidi interes.
Kod nas je poremecen sistem vrednosti koji je Zoran hteo promeniti ili bar pokusati i postaviti temelje pa neko drugi da nastaviti,jer je to dug proces.
Tako da bi bar ovu babu postedeo ovoga i to bio jedan korak napred.
 
cekaces,onoliko koliko se godina sve ruiniralo, i to da budes srecan ako cekanje traje samo toliko.

a gde si ti to, majke ti, pa ti cekanje ne pada tesko

mozda imas dzakuzzi i hd, citas kursne liste i preracunavas koliko si dobar na kursnim razlikama, pa ti je dobro, mada kad pocne...

i jos nesto, ja ne cekam milostinju, bar ne od vasih-rezima, od rezima se sklanjam, sta ja znam, ali u medjuvremenu radim, zaradjujem i plivam, kao i sav posten narod
 
a gde si ti to, majke ti, pa ti cekanje ne pada tesko

mozda imas dzakuzzi i hd, citas kursne liste i preracunavas koliko si dobar na kursnim razlikama, pa ti je dobro, mada kad pocne...

i jos nesto, ja ne cekam milostinju, bar ne od vasih-rezima, od rezima se sklanjam, sta ja znam, ali u medjuvremenu radim, zaradjujem i plivam, kao i sav posten narod

Sta ti lupetaras, ko kaze da mi ne pada tesko?

Ti se iscudjavas zasto mora da se ceka i pravis se lud kao da ne znas sta se dogadjalo i u kakvom se mi ponoru nalazimo, ja se samo za razliku od tebe ne ponasam kao da sam pala sa marsa.

kako si povezao da to sto ne mislim kao ti znaci da imam djakuzi?

kupanje.gif
 
pa rekao si cekaces, znaci ja , narod cekam, ti , rezim, ne cekas tebi je vec bolje

inace, ko lupetara ti kazi, vazis kao strucnjak

sto se marsa tice, sva je prilika da su ljudi dosli ovde odatle , da ne kazem pocece trka za pasos marsovaca, a sve zbog sengena

ja sam jednu kucu vec sazidao tako da znam za zivot i mimo interneta

pa naglasavam ti jer ne shvatas,
kakve veze ima tvoje zidanje kuce sa ovim osim da se pohvalis kako ti i nije tako lose koliko kukumavcis,
a ja sam na forumu tek mesec dana kako ti zakljucujes da ne znam za zivot mimo interneta?
(nisam rekao nego sam rekla)
 
Poslednja izmena:
zidanje spominjem jer si spomenula rusenje i ponovnu izgradnju, izgradnja, tu sam rillajf i riltajm kvalifikovan i znam sta je potrebno nesto da se stvori

sta je shvatam, a sta ne, ne sekiraj se. meni konvinira takav tvoj stav, da ga ne objasnjavam

ovde ima dosta experata za sve i svasta, ako vec dajes svoj doprinos pokrenutim temama bice primecen

ne brinem ja za tebe, ti si sposoban da shvatis knjizevni genij Legije,z:mrgreen:
a i svakako si primecen uglavnom po svako trecem uvredljivom i prostackom postu.
 
Poslednja izmena:
Ljudska svest jos nije dostigla taj nivo i ni jedno drustvo nije bez nepravdi.
Ali ovo,nase, drustvo je dno dna,brat bratu ce podmetnuti nogu ako tu vidi interes.
Kod nas je poremecen sistem vrednosti koji je Zoran hteo promeniti ili bar pokusati i postaviti temelje pa neko drugi da nastaviti,jer je to dug proces.
Tako da bi bar ovu babu postedeo ovoga i to bio jedan korak napred.


Potpuno si u pravu!

Stanje svesti je od presudnog znachaja za stanje u drushtvu,
Na zalost, vecina postavlja *standarde.

dr Zoran Djindjic je pokushao da sa nama "preskochi neku svetlosnu godinu ali to je *neprirodno.i neizvodljivo.
Ipak, mi nemozemo da *dobacimo dalje od radilalsko-nazadnjachke-koshtunjavske vecine. To je nasha realnost.
VLAST JE SAMO NEVINO OGLRDALO DRUSHTVA!
 
samo..ne do svog grobaz:mrgreen:

Pa naravno....sta si mislio na sta ciljam;)...........!?

Ljudska svest jos nije dostigla taj nivo i ni jedno drustvo nije bez nepravdi.
Ali ovo,nase, drustvo je dno dna,brat bratu ce podmetnuti nogu ako tu vidi interes.
Kod nas je poremecen sistem vrednosti
koji je Zoran hteo promeniti ili bar pokusati i postaviti temelje pa neko drugi da nastaviti,jer je to dug proces.
Tako da bi bar ovu babu postedeo ovoga i to bio jedan korak napred.

Sa prvim delom se slazem,da li je ovo feudalizam ili neki novi tip vladavine nikad necu shvatiti...............a Djindjic i sve da je poziveo i hteo to da uradi sto jaaako sumnjam ne bi mu uspelo.................



dr Zoran Djindjic je pokushao da sa nama "preskochi neku svetlosnu godinu ali to je *neprirodno.i neizvodljivo.
Ipak, mi nemozemo da *dobacimo dalje od radilalsko-nazadnjachke-koshtunjavske vecine. To je nasha realnost.
VLAST JE SAMO NEVINO OGLRDALO DRUSHTVA!

Aj molim te ne seri...........za vasu nesposobnost su uvek krivi ili radikali,ili Kostunica,ili SNS(da su na vlasti pa da razumem ove izlive gluposti)......LDP je najsmesnija stranka na politickoj sceni....misljenje vam se menja kako vetar dune.... da Jovanovic dodje na vlast Srbija upoznala jos jedan nivo propadanja...prodao bi je zajedno sa gradjanima u sekundi................
 
Poslednja izmena:

Back
Top