У Лавову забрана књига, филмова и песама на руском

Ovaj komšija je neki muslimanski komunofašista, samo bi zabranjivao i sakrivao istinu. Baš loše, ali razumljivo jer je njegova političko/ekonomska opcija još lošije završila. Tačnije sama je sebe uništila, jer su oni, ljubitelje te opcije bili najnesposobniji ljudi ikad u ljudskoj istoriji, Osim u zločinima.
Bez "komuno", samo to drugo + Handžar divizija Baaaaaaaaaa... ;)

- - - - - - - - - -

Комшо, ја сам мислео да си ти љубитељ социјалистичке архитектуре?
Воли он и то, али фурунџијски правац. :D
 
I oni pate od nezlecive bolesti kao i vi.Sve to ista ...
MV5BNzZmNjEyNjMtNmVlZi00M2FmLWE3MjYtM2U3OGE1Y2ViYmI5XkEyXkFqcGdeQXVyNzU1NzE3NTg@._V1_CR0,45,480,.jpg
 

Prilozi

  • MV5BYjk1Y2EzYmEtNzJjZS00N2ZkLTk2NjQtYjIwOWVkZTk4NzJlXkEyXkFqcGdeQXVyNTQ1NzU4Njk@._V1_SY1000_CR0,.jpg
    MV5BYjk1Y2EzYmEtNzJjZS00N2ZkLTk2NjQtYjIwOWVkZTk4NzJlXkEyXkFqcGdeQXVyNTQ1NzU4Njk@._V1_SY1000_CR0,.jpg
    80,9 KB · Pregleda: 3
  • NIfo9sD.jpg
    NIfo9sD.jpg
    57,4 KB · Pregleda: 3
Ukrajina je uvek bila fašistička zemlja.
Sada je tužna zemlja.
Služi amerima samo da malo zezaju Rusiju.
A ako bi je napali, nestali bi za nekoliko sati.

A, npr. Skandinavske zemlje se "ne pecaju"
Imaju dobru (i sve veću) saradnju sa Rusijom
Posebno trgovinsku.
I ne dozvoljavaju nove NATO baze na svojoj teritoriji.
Obrazloženje je logično:
"Onda bi mi bili prva meta".

Inače, Norveška ima toliki suficit da je prošle godine
predložila da svaki stanovnik dobije po 50.000€.
Na ovo se narod toliko uvredio da je vlada skoro pala zbog toga.
 
Poslednja izmena:
Види се да немаш појма. Лавов односно Галиција је Источна Европа

Ja sam bio u Galiciji pre 14 godina, i to baš u Lavovu (Iako smo bili stacionirani u gradu Rivne), taj grad svoju pristojnost duguje Poljacima i Austrougarima, i to je centralno-evropski grad u odnosu na ostala blatom i snegom okovana sela sa dve prodavnice koja čine 90 posto Ukrajine. Ono što se ne vidi na ovim slikama jeste jad i beda u kojoj živi taj narod zapadne Ukrajine (Zbog čega je taj deo države bio pogon u borbi protiv centralne vlade) a meni je u sećanju ostala pijaca u Lavovu na kojoj se u 21. veku prodavalo meso na kartonima koji su položeni na tezge, i mleko u plastičnim flašama od koka-kole što mislim da nije bio slučaj ni u Moldaviji devedesetih. Kada sam mislio na pustoš , govorio sam o mentalitetu, siromaštvu i ovom fašističkom nakotu koji tu obitava. Ništa lepo niti korisno iz Ukrajine nije došlo već nekoliko vekova , mada bi neki za pogrome, glad i nasilje rekli da i nisu toliko loša stvar.

Samo u prokletoj pustoši ( Iako apsolutno podržavam borbu Ukrajinaca protiv težnji da ih Rusija pretvori u svoje dvorište kojim će vladati plemenske poglavice finansirane od strane Kremlja) je moguće da u ovom vremenu neko zabranjuje literaturu na stranom jeziku, tim više što taj strani jezik može da ponudi daleko veća književna, civilizacijska i kulturološka ostvarenja nego što će njihov matični biti u stanju da izrodi u narednih 40 eona.

Narod Ukrajine se svojski trudi da ostane bez ikakve podrške civilizovanog sveta sa ovakvim ispadima.
 
Ovo mora da im je EU naredila ... Uslovi za ulazak u EU i NAto :think:

Ja smatram sebe čovekom vrlo otvorenog uma i spreman sam da prodiskutujem o svim stavovima, pa mogu i da lepo zasednem sa Latinkom Perović, recimo, da čujemo šta sve zašto kada i kako.

Ali meni jedna stvar nije uopšte jasna kod mnogih (jakih) levičara u Srbiji. Podržavaju u Srbiji sve socijalističke mere, ali su oštro orijentisani na Zapad, žele u EU i NATO pakt, smatraju da je 1990-ih velikosrpstvo prolilo dosta krvi zbog čega Srbi treba svim komšijama iz bivše Jugoslavije da se izvinjavaju, podržavaju manjine i ljudska prava maksimalo, kao i diktatorske komunističke režime; obožavaju Tita, a u slučaju Rusije radi se o jednoj fobiji gde uopšte nije bitno ko šta gde, ako se papa izjasni protiv Rusije na sav glas bi slavili.

Monstrum Staljin valjao, a Putin ne valja. Ne možeš suditi slučajno da ne povrediš prava pedofilu koji siluje 7-godišnjakinju, ali zato streljanja 1944. i 1945. godine su bila pravda.

Ništa meni tu nije jasno...može li neko da mi objasni...

:dontunderstand:

WatchfulAbsoluteAlabamamapturtle-small.gif
 
Poslednja izmena:
Ovaj komšija je neki muslimanski komunofašista, samo bi zabranjivao i sakrivao istinu. Baš loše, ali razumljivo jer je njegova političko/ekonomska opcija još lošije završila. Tačnije sama je sebe uništila, jer su oni, ljubitelje te opcije bili najnesposobniji ljudi ikad u ljudskoj istoriji, Osim u zločinima.

A misli da je lukav, jer se služi čirilicom
 
slučaju Rusije radi se o jednoj fobiji gde uopšte nije bitno ko šta gde, ako se papa izjasni protiv Rusije na sav glas bi slavili.

Po tvojim upisima na forumu sam shvatio da si istoričar (Izvinjavam se ako grešim) , i po nekim mojim skromnim saznanjima evropska levica je uvek bila najoštrija britva Rusofobije, toliko da je čak i sastanak na kome je Moltke tražio podršku za vojne kredite od socijal-demokrata je završen za svega sat vremena kada je na scenu stupila mobilizacija ruske vojske pred WW1. O Austro-Marksistima i toj ekipi da ne govorimo.
 
Ја не знам зашто је ово нека бум вест.

У Лавову су најгори русомрзци. Највеће погузије нациста у ДСР-у су били Хрвати, па Украјинци после њих.

Сваке године се тамо обележава годишњица стварања СС дивизије Галиција.

Вежу људе за бандере, ако се посумња да у било каквом смислу говори позитивно о Русији и Русима.

То је највећи шљам који постоји и не треба обраћати уопште пажњу на њих. Нек' се гуше у сопственој мржњи.
 
Ja smatram sebe čovekom vrlo otvorenog uma i spreman sam da prodiskutujem o svim stavovima, pa mogu i da lepo zasednem sa Latinkom Perović, recimo, da čujemo šta sve zašto kada i kako.

Ali meni jedna stvar nije uopšte jasna kod mnogih (jakih) levičara u Srbiji. Podržavaju u Srbiji sve socijalističke mere, ali su oštro orijentisani na Zapad, žele u EU i NATO pakt, smatraju da je 1990-ih velikosrpstvo prolilo dosta krvi zbog čega Srbi treba svim komšijama iz bivše Jugoslavije da se izvinjavaju, podržavaju manjine i ljudska prava maksimalo, kao i diktatorske komunističke režime; obožavaju Tita, a u slučaju Rusije radi se o jednoj fobiji gde uopšte nije bitno ko šta gde, ako se papa izjasni protiv Rusije na sav glas bi slavili.

Monstrum Staljin valjao, a Putin ne valja. Ne možeš suditi slučajno da ne povrediš prava pedofilu koji siluje 7-godišnjakinju, ali zato streljanja 1944. i 1945. godine su bila pravda.

Ništa meni tu nije jasno...može li neko da mi objasni...

:dontunderstand:

WatchfulAbsoluteAlabamamapturtle-small.gif
Izgleda tebi mnogo toga nije jasno... Znas li da postoje i levicari koji su kao i desnicari Evroskeptici ;)
Zaista ne znam zasto si mene citirao, jasno sam napisao sta mislim ... trenutno se u Evropi neke zemlje takmice u tome ko je veci fasista i nacista...
 
БРАВО ЗА БРАЋУ УКРАЈИНЦЕ - ТАКО ТРЕБА СА АГРЕСОРОМ!

Сећам се Комшо када си оптуживао Милошевића да је био нациста и оштро осуђивао његове поступке.

Сада подржаваш нацисте на делу.
Шта је за рећи, криза идентитета? :dontunderstand:
 
Ја не знам зашто је ово нека бум вест.

У Лавову су најгори русомрзци. Највеће погузије нациста у ДСР-у су били Хрвати, па Украјинци после њих.

Сваке године се тамо обележава годишњица стварања СС дивизије Галиција.


Вежу људе за бандере, ако се посумња да у било каквом смислу говори позитивно о Русији и Русима.

То је највећи шљам који постоји и не треба обраћати уопште пажњу на њих. Нек' се гуше у сопственој мржњи.

МУКИ Блеја о томе не зна ништа! И НАЈВАЖНИЈЕ: НИСУ УКРАЈИНЦИ РУСОМРСЦИ, ради се о веома малом
проценту становноштва северозападне Украјине, потомцима квислиншких формација из 2. светског рата
али којима су западни медији дали несразмерно много простора.

САХРАНА БАНДЕРАША ПРЕ 3 ГОДИНЕ:
Pogledajte prilog 510064

Овако то изгледа... ...а "КОМШО" "југославен" и србомрзац слави ту багру на Крсти!
 
Izgleda tebi mnogo toga nije jasno... Znas li da postoje i levicari koji su kao i desnicari Evroskeptici ;)
Zaista ne znam zasto si mene citirao, jasno sam napisao sta mislim ... trenutno se u Evropi neke zemlje takmice u tome ko je veci fasista i nacista...

Inspirisao si me...mislio sam na vrlo specifičnu skupinu levičara.

I u pravu si ništa živo mi nije jasno. Nije mi jasno ni da li komša njima pripada.
 
Inspirisao si me...mislio sam na vrlo specifičnu skupinu levičara.

I u pravu si ništa živo mi nije jasno. Nije mi jasno ni da li komša njima pripada.
I ja se cudim ... i ne verujem da je tako nesto postavio, znajuci istoriju te Ukrajine i ponasanje nekih u ww2 ... teska vremena.
I desnica poremeca i levica , sve je danas nekako mesano, pokvareno, prevrtljivo... a ideologije nestaju.
 
Inspirisao si me...mislio sam na vrlo specifičnu skupinu levičara.

I u pravu si ništa živo mi nije jasno. Nije mi jasno ni da li komša njima pripada.

Комша не припада никоме.

По његовим писањима на форуму, не можеш открити шта је и ко је.

Иде из крајности у крајност, где Милошевића назива нацистом (што је, руку на срце, глупост обична), а сада подржава оне исте који негују нацистичку традицију.

Не иде то, никако.
 

Back
Top