U kojoj meri zene gledaju na muska tela?

mala_nish:
a ja pa najvise na svetu mrzim kada decko "nema" dupe.. pa mu se onako usukaju farmerice..

lara#1:

Ljudi, pa mislila sam na oblo, debelo i podignuto dupe kod tipa. Sportsko zategnuto malo je ok. Ako svoje dupe mozes porediti s zenskim jovane, to bas i nije nesto sexy - za mene.

Ajde sad dajte idealne bulje za muskarce pa da vidimo koliko smo daleko od toga...
 
Poznato je da muskarce nazivaju "vizuelnim" bicima jer im se pogledi lepe za vitka zenska tela, ali kakav je slucaj sa zenama? Zanima me da li u istoj meri gledate na muska tela kao i muskarci na zenska ili ne, ili malo manje, ili mozda vise ili...

Ipak smo mi svi napravljeni od istog materijala samo se razlikujemo u nekim tamo hormonima i par izraslina po telu pa mi je ne logicno da jedna se strana lozi na to a druga ne kao sto se to prica..

I da, zene postujte slike idealnih muskih tela da vidimo koliko smo daleko od toga :)

Tema je pisana u čednijem vremenu, u medjuvremenu su se izdešavali "Veliki Brat" i "Seks i Grad" kojima se narušava odnos medju polovima...
Da vidimo kako bi konzumentkinje ovih dokumntaraca danas odgovorile na ovu temu...
 

Back
Top