U koga imamo veće poverenje ili više poverenja ?

Gruban

Buduća legenda
Poruka
41.349
Predsednik,koji nije hteo da pored predsedničke obavlja funkciju šefa stranke poput njegovih prethodnika ili aktuelni prvi potpredsednik vlade koji se mesec dana po objavljivanju istorijskog raskola u SRS nije oglasio dok ne vidi koja frakcija će prevladati .Prvog odlikuje iskustvo i mudrost a poznat je i po diplomama a drugi je Evropenda brez premca,možda najveći od svih.
 
Ali zamislite da morate da se odlučite,da je na vaše čelo prislonjena cev od revolvera... dakleM jedan ili drugi ?

Превише је то лако, да само треба да кажеш једно од имена и да ти тај неко склони цев са чела. Права ствар би била да мораш да одлучиш коме ћеш га попушити.
 
Ja mislim da, umesto da se izdaju i varaju medjusobno, bolje da organizuju zajedno neki svingeraj.

Види овако: досади мужу жена и жени муж. Хоће мало да се одморе једно од другога и на миру, без присуства оног другог олижу или сисну мало неку другу ваџајну или питончића.
 
У ППВ-а, оф корс. Кад је дечак у Фекетићу имао поверења у њега, што не бих могао и ја? Ако је њега спасао, што не може и мене да извуче из животних мећава? Поготово овај народ што се заглибио у снегу само му рука вири и чека да је ППВ, име не смем рећи, ухвати.
 
У ППВ-а, оф корс. Кад је дечак у Фекетићу имао поверења у њега, што не бих могао и ја? Ако је њега спасао, што не може и мене да извуче из животних мећава? Поготово овај народ што се заглибио у снегу само му рука вири и чека да је ППВ, име не смем рећи, ухвати.

Šteta što narodu ne viri nešto drugo, pa da ga PPV primi. :mrgreen:
 

Back
Top