U Crnu Goru na letovanje? Neka,hvala!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vala evo i meni ako moze jer mi je zena iz Srbije pa mi otvori glavu sa tom Grckom.
Daj da vidim evo sad cu uplatiti za troje apartman da citiram kolege sa foruma sa cijeg balkona u more se skace za pare koje ovdje pominju helasoljubci.
Obala mora mi je na 40 km od stana ali evo da vidimo ponudu tu spektakularnu na grckom primorju pa da idemo,sto da ne :)
 
Kao sto svaki prozor u Parizu ne gleda na Ajfelov toranj , jer to kao sto znamo nije niti moguce , isto tako ne moze svaki apartman biti na samoj plazi uz to josh da se nadje za male pare za shpic sezone , nezavisno sto je sad decembar .
Sve je u percepciji , to je bar poznato u marketingu .
Ono sto je jeftino , generalno ne vredi niti toliko malo , primer za to je kineska roba .
Jeftino i dobro , to je najblaze kazano trazenje igle u plastu sena i ako se na kraju nadje to je vishe izuzetak no pravilo .
U 99% slucajeva dobije se upravo ono shto se plati , i nema potrebe da se oko toga dalje raspravlja jer to ne kazem ja vec trzishte koje funkcionira po principu shta platis to klatish .
Promocija uveliko pomaze da se proda bilo koji proizvod u bilo koje vreme , ali generalno dobrom proizvodu je to manje potrebno do nepotrebno .
Kad je nesto jeftino , tacno se zna zasto je jeftino , samo mnogi to nece da priznaju .
 
Kao sto svaki prozor u Parizu ne gleda na Ajfelov toranj , jer to kao sto znamo nije niti moguce , isto tako ne moze svaki apartman biti na samoj plazi uz to josh da se nadje za male pare za shpic sezone , nezavisno sto je sad decembar .
Sve je u percepciji , to je bar poznato u marketingu .
Ono sto je jeftino , generalno ne vredi niti toliko malo , primer za to je kineska roba .
Jeftino i dobro , to je najblaze kazano trazenje igle u plastu sena i ako se na kraju nadje to je vishe izuzetak no pravilo .
U 99% slucajeva dobije se upravo ono shto se plati , i nema potrebe da se oko toga dalje raspravlja jer to ne kazem ja vec trzishte koje funkcionira po principu shta platis to klatish .
Promocija uveliko pomaze da se proda bilo koji proizvod u bilo koje vreme , ali generalno dobrom proizvodu je to manje potrebno do nepotrebno .
Kad je nesto jeftino , tacno se zna zasto je jeftino , samo mnogi to nece da priznaju .

esi prodA sav onaj paradajz?
kakva si pametnica sa ajfelovim tornjem uf uf uf... jos malo pa me napali da dodjem u cg kod siptarcica na letovanje :mrgreen:
 
ajde nadji mi smestaj na mikonosu; app u avgustu za troje?

mikonos nije u jonskom moru

- - - - - - - - - -

Vala evo i meni ako moze jer mi je zena iz Srbije pa mi otvori glavu sa tom Grckom.
Daj da vidim evo sad cu uplatiti za troje apartman da citiram kolege sa foruma sa cijeg balkona u more se skace za pare koje ovdje pominju helasoljubci.
Obala mora mi je na 40 km od stana ali evo da vidimo ponudu tu spektakularnu na grckom primorju pa da idemo,sto da ne :)

koji period ti treba?
 
Kad smo vec kod Njegosa , Tute Bugarina , *********a i ostalih likova shto stvarnih shto fiktivnih ... de pa proverite post na pdf u Flogita o liku Michalis Bouzalisu iz priche veoma " zadovoljnog " opljachkanog gosta u Nea Flogiti ...
Coek je josh i dobro proshao kazem , jer shta bi tek bilo da su ga opeljeshili tuto completo a on se kojim slucajem nashao dekintiran , bez papira , mobilnim , prijatelja ...itd... na Kritu s troje dece ...
Mizerija bi bila bash onako ultimate , ako kojim slucajem covek je doneo odluku za Krit na bazu gornjih hvalospeva o bajno sjajno jeftinom letovanju od likova koji od Potosa dalje krocili nisu , a lepo ga zena molila da idu recimo na Jaz u CG .
BTW kad su zeni u starom gradu u Budvi oladili novcanik sa dvadesetak eura , kljuc od apartmana i propusnicu za Jaz , gazdarica na Prijevoru je pukla od muke , istog trena nam donela rezervni kljuc i novu propusnicu , a sutradan kad smo joj ponudili da platimo kljuc ili napravimo o nashem troshku rezervni , gazdarica nam rece da to ne dolazi u obzir i rekla josh i to da ju je muz strashno nagrdio shto nam nije refundirala josh i 20 eura , na shto smo mi pa ondak rekli da o tome nema govora .
 
Kad smo vec kod Njegosa , Tute Bugarina , *********a i ostalih likova shto stvarnih shto fiktivnih ... de pa proverite post na pdf u Flogita o liku Michalis Bouzalisu iz priche veoma " zadovoljnog " opljachkanog gosta u Nea Flogiti ...
Coek je josh i dobro proshao kazem , jer shta bi tek bilo da su ga opeljeshili tuto completo a on se kojim slucajem nashao dekintiran , bez papira , mobilnim , prijatelja ...itd... na Kritu s troje dece ...
Mizerija bi bila bash onako ultimate , ako kojim slucajem covek je doneo odluku za Krit na bazu gornjih hvalospeva o bajno sjajno jeftinom letovanju od likova koji od Potosa dalje krocili nisu , a lepo ga zena molila da idu recimo na Jaz u CG .
BTW kad su zeni u starom gradu u Budvi oladili novcanik sa dvadesetak eura , kljuc od apartmana i propusnicu za Jaz , gazdarica na Prijevoru je pukla od muke , istog trena nam donela rezervni kljuc i novu propusnicu , a sutradan kad smo joj ponudili da platimo kljuc ili napravimo o nashem troshku rezervni , gazdarica nam rece da to ne dolazi u obzir i rekla josh i to da ju je muz strashno nagrdio shto nam nije refundirala josh i 20 eura , na shto smo mi pa ondak rekli da o tome nema govora .

da li svestan kako sam se sada rasplakao na tu dobrotu ... a sto ne naglasis da je domacica kuce iz recimo Trstenika :rotf: ... tvoji te ladno odzepare u budvu i ti bi opet... majko moja i sve svete krave ovog sveta.
da li si procitao negde ikada da je neko odzeparen u grckoj? prepuno sipaca olosa i ostalih ali turisticka mesta su kao Akropolj, svetinja, tu je murija ali je ne vidis, ali ako se potrudis vidis gomilu iz "javne bezbednosti"
jer TAKO SE CUVA I POSTUJE GOST I NJEGOVE PARE koje je krvavo zaradio odakle god da dolazi...
 
Ako se neshto nekome negde nije dogodilo , ne znaci da tog neshta tamo nema .
Svi misle da u Grcku ne pljushte kazne za saobracajne prekrshaje sve dok ne osete na svoju kozu to neprijatno iskustvo .
Prevencija je OK ali pricha je o tome shta ocekivati ako se desi neki peh , a pehovi se deshavaju svuda nezavisno dali je pricha o dzeparenju ili o klasicnoj kradji po apartmanima .
Grci su maheri da izmuzu i zadnji euro od gosta , ali ako stvari krenu naopako ima velike shanse da svako upozna svog " Michalis Bouzalisa ".
Kad se setim jedne gazdarice u Vrasni kako se non stop muvala po apartmanu duplim kljucem i gasila klimatizer , cudim se sada da i sami nismo bili ondak opeljesheni ...
 
Mi uvek koristimo termine predsezone i na kraju sezone. A to je u Grčkoj moguće i jeftino.
Jednom prilikom smo bili u CG u septembru i vlasnik prodavnice nije hteo da otvori frižider za sladoled jer je "prošla sezona". I ulična rasveta nije radila na šetalištu jer je bio kraj sezone i tako još ponešto. Možda je sad drugačije ali ne volim da proveravam.
Uplatili 12 dana za tri osobe u aprtmanu u Grčkoj u septembru za 153 evra (znači dan za troje oko 12 evra). A i juče uplatih za sina put u Atinu, obilazak Meteora, Pirej i Glifade, sa prevozom i noćenjem na pet dana za 89 evra.
 
zato i jeste tako jeftino. prakticno ste resili briga tog grka.
u tom periodu, jedino su krit/karpatos/rodos bezbrizne opcije.
budite srecni ako dobijete samo 2 ili 3 dana kise.
2012 je, u sartiju recimo, tamo oko 12/9 tri dana padao pljusak (znaci pada ceo dan, ne padne sat vremena pa sunce)...
 
Nisam uplatiLA u januaru, nego u decembru.
U tom mestu letujemo nekih 18 godina iz nekoliko razloga...
Nalazi se na takvom položaju da je mnogo lepih plaža na desetak km, a te plaže su na različitim klimatskim regijama. Uvek je moguće otići na plažu gde sija sunce i nema vetra pošto je u pitanju poluostrvo gde brdo pravi klimatsku razliku pa je obavezno drugačije vreme sa jedne i sa druge strane. Dešavalo se da smo na sunčanoj plaži a da na dva km od nas pljušti i sevaju munje.
Do sada smo išli u sopstvenom aražmanu kod gazdarice koja je , na žalost , prošle godine umrla, pa smo se snašli preko agencije dok ne uspostavimo ponovni kontakt sa rodbinom koja je nasledila partmane.
 
ma da, u citavoj grckoj pljusak pada 3 dana za redom ali tu gde ste vi sija sunce, pirka vetric a pticice cvrkucu jer ''brdo pravi klimatsku razliku''. jel to na planeti zemlji? pozovite BBC da urade 12-u epizodu ''planet earth'' sa tim poluostrvom..

ajd ti lepo u seljanovo i uživaj
kažu ove godine se montira nova ljuljaška:hahaha:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top