U četiri oka.. manje više

(ne mislim na tebe)

:rotf:

sad_puppy_762581.jpg

:sad2:

Ma kad bih ovo video prekinuo bih svaki seks bre. Vidi ga kaki je... :sad2:
 
E da vas pitam.. Doveli ste ribu/momka u sobu sa namerom da se upustite u pogane radnje i prepustite se telesnim uživanjima :lol:

Jel vam smeta kad je tu u sobi vaš kućni ljubimac, kuče, mače, papagaj, kornjača, hrčak, gušter žaba ili nešto deseto :lol: Jel vam neprijatno pa morate da stanete da ga izvedete iz sobe da ne gleda, ili ne smeta i nastavljate bez obaziranja? :mrgreen:

znači doveo si devojku u sobu, čestitam :)
 
ono sta neko vidi govori o njemu a ne o postavljacu slike. ja vidim jedan umilni neodoljivi pogled malenog krivca, malene slihtare pune dragosti. kako da joj ne oprostis? :aha:

a ja bih ga tukao dok je mali, da ga bolje vaspitam, da ne bude previse nekulturan i divlji...dok su mali treba ih tuci kao i djecu kasno je kada poodrastu...:aha:
i ja sam svoga tukao i vaspitao i taman kada sam ga doveo do zrelosti...poginuo :(
 
drag i pufnast. :heart:

zaista je neprijatno kad te posmatra neko takvo bice sto se tice ove teme

Ma da, ja ne bi mogao pogotovo zato sto sam ga poznavao, poistovjecivao sam ga sa drugom i bas ne bih sada kada skontam mogao pored njega, nema sanse...jos on hiperaktivan bio, samo bi trcao i skakao po sobi...bas se sjecam kada je poginuo, ne znam jel se auto u njega il on u auto zaletio...
 

Back
Top