U cem je to veliko zadovoljstvo.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zreli muškarci i žene vrlo dobro znaju šta je laž i šta je gluma, i ponekad im to smeta, ili ne smeta - zavisno od toga do kakvog odnosa im je stalo. Neko voli sofisticiranost u pristupu, neko direktnost. Seks je, sam po sebi, zadovoljstvo sa osobom koja nam je privlačna. Sve između - od trenutka kad takvu osobu sretnemo pa do seksa - uglavnom je igra (skrivanja i postepenog otkrivanja).

A sta je ono "sirtaki je igrala jedna lepa grkinja krisom mi se smesila a tuga je nestala" ? Nista nije mogo da je slaze jer je iz grcke. Jel to nezrelo ako ju je ebo a nije je slagao? Nemoralan cin? Aj nam objasni tvoje vidjenje morala.
 
Lagali ne lagali, nema nemoralnosti ako čin oboje priželjkuju.

pa da.
samo mislim da se tema odnosi na drugu situaciju.
na primer, on njoj kaze- aj mi daj malo, vodim te posle u bioskop. i ona mu da, a on kaze- e nema bioskop sada, nestala im struja.
ili on njoj kaze- aj mi daj malo, sredim ti sa hirurgom besplatne nove sise.
i ona mu da malo a on kaze- e hirurg zapalio za brazil, sorry.
i tako to, slaze da dobije:lol::lol::lol:
 
Ok, znaci... ako vidis da je momak iskren (citaj: opusten , ti onda zakljucjes da je nezreo? I da je imao traume u detinjstvu pa zato ne laze? Vidim razumes se u logiku i u zrelost izvrsno... a zasto si onda ti sama tako iskrena tj. iskreno pricas da si lazovcina? Ma je li to malo kontradiktorno... Nije bilo dovoljno Beby-laka (farba za djecu) u to vreme kad si se rodila pre pola veka ili sta?
 
Poslednja izmena:
pa da.
samo mislim da se tema odnosi na drugu situaciju.
na primer, on njoj kaze- aj mi daj malo, vodim te posle u bioskop. i ona mu da, a on kaze- e nema bioskop sada, nestala im struja.
ili on njoj kaze- aj mi daj malo, sredim ti sa hirurgom besplatne nove sise.
i ona mu da malo a on kaze- e hirurg zapalio za brazil, sorry.
i tako to, slaze da dobije:lol::lol::lol:

E sad - ako će ona da pristane na seks zato što joj se ide u bioskop :lol:, ili joj treba intervencija kod plastičnog hirurga :lol:, tu nema iskrene obostrane želje. Onda pričamo o kupoprodaji. :neutral:
On "dobije" seks, ona takođe "dobije" seks, s tom razlikom što devojka ne zaradi extra profit.
 
Ok, znaci... ako vidis da je momak iskren (citaj: opusten , ti onda zakljucjes da je nezreo? I da je imao traume u detinjstvu pa zato ne laze? Vidim razumes se u logiku i u zrelost izvrsno... a zasto si onda ti sama tako iskrena tj. iskreno pricas da si lazovcina? Ma je li to malo kontradiktorno... Nije bilo dovoljno Beby-laka (farba za djecu) u to vreme kad si se rodila pre pola veka ili sta?

Ajd smanji malo doživljaj. ;)
 
@"borac"
Ok, a s obzirom da mislis da je nezrelo i ako muskarac kaze sa kojom je imao seks, da li onda ikad kazes ko je drugi roditelj tvoga deteta ili smatras da to ne treba da se zna? Oces li mu reci "ti nezrela budalo" ako ikad kaze da ima decu sa tobom, ili kako...

molim iskren odgovor. Efemerno su mi zanimljivi ovi tvoji pogledi na zrelost kod muskarca...
 
@"borac"
Ok, a s obzirom da mislis da je nezrelo i ako muskarac kaze sa kojom je imao seks, da li onda ikad kazes ko je drugi roditelj tvoga deteta ili smatras da to ne treba da se zna? Oces li mu reci "ti nezrela budalo" ako ikad kaze da ima decu sa tobom, ili kako...

molim iskren odgovor. Efemerno su mi zanimljivi ovi tvoji pogledi na zrelost kod muskarca...

Ne razumem pitanje. Pojasni.

p.s. Efemerno = prolazno, kratkotrajno
 
Da, ali i kurzivno.

Pitanje:
U vezi tvoje izjave da pravi muskarac nikad nece reci sa kojom je zenom imao seks, koju si napisala na stranicama ovog foruma... da li to znaci da tvoj muz nije pravi muskarac ako kaze da ima decu sa tobom, odnosno, da li treba da se zna ko im je muski roditelj odnosno ako nisu vec iz epruete?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top