U cem je to veliko zadovoljstvo.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ljudi koji lazu glume kriju stvari ne pricaju "bas sve" nego vade iz konteksta da bi bilo lepse i td da bi dosli do seksa,

u cemu je to zadovoljstvo u seksu koji se TAKO dobije?

Kako kome..to znaci da ako moze da te przi i ti se hvatas na sve to onda to i radi..inace postoji i nesto sto se odavno zove flert..lep naziv i nacin da se dodje do istog..i car istog je sto u sebi nosi neizvesnost..moze da bude a i ne mora..
 
U cemu su "cilj opravdava sredstvo" ljudi bolji od silovatelja i ubica? U tome sto su manje hrabri a jednako zli ili sta... to onda znaci da su jos gori. Silovatelji i ubice su onda za njih nivo.

sredstva su lazi......ono sto si sam napisao....a ne noz.,silovanje i dr.(ima ovde bas bukvalnih likova :p)...a cilj je sex!!!! a ne smrt....
Laz zna da bude korisna :lol: ako znas da je iskoristis...u lepe svrhe......tj, da opalis ribu..sto ti bas i ne radis cesto ?a? ae priznaj....budi iskren...mislim ti ne lazes ...:D
 
ovi te sa stilom zaebu, prodaju ti maglu i ti si srećan, sve do trenutka buđenja...i još svališ krivicu na sebe posle, njih opravdaš...to je najopasnija sorta

Neka mi oprosti tvoja mama, ali ja u laganju ne vidim nikakav(ama bas) stil - vec sekljakluk kakvom nema ravnog - mozda i nesto najsuprotnije od stila, ali vidim grcki profil... osim toga mislim da nisi ni malo pametna da bi bila kompetentna da pricas na tu ili bilo koju drugu temu. Suti the fak ap .
 
Poslednja izmena:
ovi te sa stilom zaebu, prodaju ti maglu i ti si srećan, sve do trenutka buđenja...i još svališ krivicu na sebe posle, njih opravdaš...to je najopasnija sorta

Ne.ne..ne prihvatam da toliko neko moze da ne koristi svoje male sive celijice i da ne kapira i razdvoji stvarno od moguceg...ako takvi postoje ..onda mi ih je zao..nikad svoji i nikad na sigurnom..pa jos i osecaj krivice..jedan od onih osecaja koji
svako emotivno bice trose polako deo po deo do krajnjeg cilja..unistenja..
 
Neka mi oprosti tvoja mama, ali ja u laganju ne vidim nikakav(ama bas) stil - vec sekljakluk kakvom nema ravnog - mozda i nesto najsuprotnije od stila, ali vidim grcki profil... osim toga mislim da nisi ni malo pametna da bi bila kompetentna da pricas na tu ili bilo koju drugu temu. Suti the fak ap .

a ja mislim da si ti težak kompleksaš...priznaj..koja ti nije dala:)
 
Poslednja izmena:
Ljudi koji lazu glume kriju stvari ne pricaju "bas sve" nego vade iz konteksta da bi bilo lepse i td da bi dosli do seksa,

u cemu je to zadovoljstvo u seksu koji se TAKO dobije?

Zreli muškarci i žene vrlo dobro znaju šta je laž i šta je gluma, i ponekad im to smeta, ili ne smeta - zavisno od toga do kakvog odnosa im je stalo. Neko voli sofisticiranost u pristupu, neko direktnost. Seks je, sam po sebi, zadovoljstvo sa osobom koja nam je privlačna. Sve između - od trenutka kad takvu osobu sretnemo pa do seksa - uglavnom je igra (skrivanja i postepenog otkrivanja).
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top