TURISTIČKE AGENCIJE - grdite, pohvalite, upozorite...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mi vec 3 godina zaredom idemo sa Astra Travelom u Sarti i prezadovoljni smo. Sve sto obecaju to i ispune. Prezentacija na cdu im je toliko opsirna da i nema sta da Vas iznenadi. Vodici su im kao iz stranih agencija, puni paznje, a programa i zanimacija koliko hoces. Do sada smo ih i preporucili mnogim nasim prijateljima i svi su se vratili zadovoljni, pa eto i Vama forumasima da preporucimo www.astratravel.co.yu Kod njih nema prevare, kad uplatis dobijes broj sobe u kojoj ces biti i nema pomeranja, nema da ti kazu da nema mesta i slicno. Do pre smo isli sa raznim agencijama, ovo je prva gde su se prema nama od pocetka pa do kraja ophodili prema gostima, ljubazan vodic, stalno dostupan predstavnik, obecano-ispunjeno..
 
Iskreno mislim da je KONTIKI iyvikana agencija dobrim marketingom.
Dobra agencija moye biti svaka, ako umete dobro da izaberete aranzman.
Sve zavisi od nas.
Po meni samo losi putnici idu sa Kontikijem, a milion je kritika na mnogim forumima. Mada ima i onih koji cute kada nisu zadovoljni Kontikijem jer dovoljno je reci u drustvu da putujete sa njima, ali zato skacu za najmanju sitnicu kada je neka druga agencija u pitanju.
Takvi smo mi Srbi...
 
Po meni samo losi putnici idu sa Kontikijem,
kakav ti je bre ovo komentar?
ja sam jedan od tih. ne volim da idem po agencijama, da se mlatim da prikupljam brošure, da se drndam tamo vamo.
uvek sam putovala sama. na sve evropske destinacije i dalje idem sama.
ali za čarterske i nepoznate regije..radije idem organizovano.(sve se primenilo od kada imam decu)
imam novca i mogu da platim. ali ne vidim kontiki kao snobovsku agenciju. to mi baš zvuči...da se naježiš:?
ja nisam zadovoljna kontikijem.ali...ima leka za sve.
ako znaš da se izboksuješ. daj mi sigurnu agenciju?
nema je. kontiki je koliko toliko tu prisutan dovoljno dugo.
 
pajamaca:
kontiki je koliko toliko tu prisutan dovoljno dugo.
Pa o tome pricam. Svi se nesto oslanjaju na Kontiki i kada se desi da zabrljaju ljudi cute kao zaliveni. Nece da pisnu. Jer, Bogati, letovali su sa Kontikijem. A to sto su dobili krs od smestaja nikom nista. O tome ne govore.
Nema sta da te izradi neka agencija i ako se to desi zasticena si kao beli medved od drzave, takoda opusteno putuj tamo gde ti se svidja ako bilo koja agencija ima ponudu za tebe koja je adekvatna.
Nece me niko ubediti da se u Srbiji ne putuje Kontikijem radi snobizma!!!
 
Mi smo jedne godine zakasali sa jednom Niskom agencijom. Uplatili smo sa prijateljima jedan veliki apartman, jer smo imali dve male bebe(6mes.i 9mes.). Radnica u agenciji tj. vlasnica je toliko bila tada ljubazna da je mogla i zvezde bi nam skinula. Tri do cetiri dana pre polaska saopstva nam da nas je ona prebacila u drugu vili da bi nam bilo sto lepse. Nama to uopste nije odgovaralo jer su deca mala,spavaju rano a mi volimo da igramo yamb pa je bilo malo neizvodljivo da ostavis decu samu. Ali ajde nema veze sta je tu je mi pristanemo na tu soluciju tj. nismo imali drugog izbora jer je vec sve bilo prodato. Dosao je dan polaska. Trebalo je da krenemo u 22.30 a mi krenuli u 23.30. Ah, zaboravila sam da kazem da kada smo uplacivali pitali je uredno da li moze da nam obezbedi dole mesta u busu zbog malih beba(ne znamo kako podnose put) na sta je ona izuzetno ljubazno odgovorila da je to najmanji problem.i normalno nije bilo nista od toga jos smo sedeli skroz na zadnjem sedistu.U Paraliji smo stigli oko 16.00h(pre bi stigli do Turske!). Izbacili su nas ispred jedne vile (spoolja izgleda super) gde sa jedne strane stoji konj i pase travu a sa druge strane nemas nista. More nismo ni znali gde se ni na koju stranu nalazi?! Otisli smo do svojih "soba"(pojedina kupatila su veca od njih). Jedan bracni krevet do bracnog obican(skroz spojeni), odmah se nastavlja kuhinja tako da ako ti provri voda za kafu moze da polije onog ko tu spava. Mi nismo pristali na te sobe i krenuli da trazimo nesto drugo. Iz agencije su nam pustali pricu kao da se tu smestimo dva tri dana pa da nam nadju nesto bolje!!! Drugarica i ja smo ostale sa decom tu ispred vile. Autobus se vratio iz Nei Porija i dosao [po putnike iz predhodne smene.Kako je vodic videla da mi nismo usli u sobe tako ja bus stao na stotinak metara od vile.Otrcala sam do nje da vidim sta ce biti sa nama a ona mrtva hladna kaze da imam razumevanja za ljude u busu jer su krenuli kuci.tu smo skroz pukli i tada je doslo do zestoke svadje. Na kraju nam je skroz vratila novac i mi smo za iste pare nasli super smestaj na samoj plazi i bas kakav nam je odgovarao.Da jos veci maler bude kad smo treba;li da krenemo nazad nije bilo mesta u busu za sve nas.Ali uz malu prepirku napravili su nam mesta samo su nam stari bile u drugom busu jer ni za njih nije bilo mesta. To je stvarno bilo jadno uzasno iskustvo sa "Helonom" iz Nisa.
 
Tvoje iskustvo je strasno. Jedino sto ja nikada ne bih sa malom bebom krenuo u app. bus prevozom. Bili ste hrabri.
Inace samo da te podsetim da je ovo tema o agencijama u pozitivnom. Izvini ako sam ti ja skrenuo misli govorom o Kontikiju. Hteo sam samo da kazem da nema idealne agencije i da negativnih iskustava je bilo sa svima.
Moja parola je da na letovanje idete vedri i nasmejani i da u glavi imate jednu jedinu misao: NIŠTA MI NE MOŽE POKVARITI MOJ ODMOR!!!
 
Inace samo da te podsetim da je ovo tema o agencijama u pozitivnom
ne nije.
pogledaj malo temu...spojila sam sve teme vezane za agencije,
a i lepo sam napisala:
BILO JE JAKO MNOGO TEMA O AGENCIJAMA, POHVALAMA, PREVARAMA, BISERIMA RAZNIH TURISTIČKIH RADNIKA...PA EVO SPOJILA SAM SVE TEME U JEDNU...ZA ONE LOŠE DA SE NE PREVARIMO, ZA DOBRE DA SE NE PREMIŠLJAMO....
 
Putovali smo sa Holiday Kg.2003 u Sarimsakli.Utisci nisu losi-podaci o smestaju su bili tacni,tamo nam je bio na raspolaganju vodic koji se solidno snalazio,ali na granici je "zakazao"-naime zbog nekog propusta cekali smo na izlazu iz Turske satima,svi su dolazili i prolazili,a mi stajali...i nije nam bas objasnjeno sta se zbivalo...Takodje,pri odlasku u Tursku predvidjeno je bilo da se obidje Troja,ali kasnili smo pa je to "zaobidjeno"bez reci.Na trajektu sam pitala brkatog tipa koga sam vidjala usput i mislila da je voizac drugog autobusa sta je sa Trojom,a on meni"Cuti more,kakva tvoja Troja,vidis da ljudi jedva cekaju da stignu,koga to zanima"Krenula sam da nadjem direktora agencije jer sam znala da i on putuje sa ovom turom i onda shvatila da je taj brkati u stvari Gospodin Zika-direktor.Tu sam odmah shvatila da Troja ostaje za drugi put.....Dakle,ta dva propusta su postojala,ostalo je bilo O.K.
 
Bezimeni77:
Tvoje iskustvo je strasno. Jedino sto ja nikada ne bih sa malom bebom krenuo u app. bus prevozom. Bili ste hrabri.
Inace samo da te podsetim da je ovo tema o agencijama u pozitivnom. Izvini ako sam ti ja skrenuo misli govorom o Kontikiju. Hteo sam samo da kazem da nema idealne agencije i da negativnih iskustava je bilo sa svima.
Moja parola je da na letovanje idete vedri i nasmejani i da u glavi imate jednu jedinu misao: NIŠTA MI NE MOŽE POKVARITI MOJ ODMOR!!!
Uprkos svemu tome nisu uspeli da nam upropaste odmor.Super smo se organizovali s obzirom na to da smo krenuli na more baz i jedne kasike,viljuske,noza,soljice,case,serpe itd...Zato smo sledece godine isli preko Unis toursa i bili skroz odusevljeni. Jednog trenutka smo pomislili da nije neka skrivena kamera.Agencija ja ispostovala sve ono sto je bilo obecano.Ne mogu a da ne napomenam i agenciju Ivan travel sa kojom smo putovali i Mikija koji je kod njih tada radio(ne znam da li je jos uvek tamo).
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top