Turci žele vlast u Beču

Pusti Cosica, taj je za Tita tvrdio da je najveci sin nasih naroda, za Milana Panica da je idealan premijer, za Slobu da je pravi lider srba, za Otpor da je glas naroda. Laka mu crna zemlja bila, ali vecu podguznu muvu srbi ne vidjese u svojoj istoriji. A konkurencija je zestoka.
Elem, postuj druge nacije. Postuj prije svega druge ljude. Valjace ti to, vjeruj mi.



Mozda, ali je Dobrica bio 100% u pravu za siptare...
 
Evropsku civilizaciju je stvorio beli covek na temeljima stare Grcke i starog Rima i na temeljima hriscanstva. Obojeni se tu nikako ne uklapaju. Nemam nista protiv da crnci samostalno kontrolisu svoja prirodna bogatstva u Africi ili da Arapi sami kontrolisu svoju naftu, ali isto tako zelim da Evropa bude cista, tj. naseljena belcima i hriscanima jer samo tako moze da opstane. U suprotnom nasa civilizacija ce propasti.

A u Americi su pokusali eksperiment sa mesovitim skolama za belacku i crnacku decu, ali su dobili rezultat suprotan od ocekivanog jer se broj medjurasnih incidenata samo jos vise povecao.

A KRSTJANSTVO NASTALO U EVROPI,PA OVO STO EVROPA NAZIVA KRSTJANSVOM JE MONTY PAYTON
 
Vidio i upoznao nije isto. A "smrdljiva gamad" zvuci mnogo ruzno. Opet ti kazem, mrznja ce te unistiti. Ne mozes cijeniti svoje ako ne postujes tudje. Putuj, vidi svijeta, upoznaj druge ljude. Citaj i autore s kojima se ne slazes. Nemoj sprcati zivot u neznanju i gluposti.



Previse su moji pretrpeli zla od te bagre da bi im ja sad tepao. Nisam nikada sreo nikog ko je ziveo medju siptarima a da je o njima imao pozitivno ili makar neutralno misljenje. Uostalom, opste je poznato sta siptari rade po Kosovu vec vekovima u nazad i na koje nacine su istiskivali druge narode, ne samo nas vec i Grke, Cincare, Vlahe, Bugare itd.
 
Dobrica nista nije pisao da bi bio u pravu. Dobrica je pisao ono sto je u datom trenutku vecina htjela da cuje.
I da li ti uopste poznajes nekog siptara osim preko Dobrice i medija?

Dosta sam ih upoznao i pretežno su primitivci. Jednom sam upoznao i jednog sa završenim fakultetom koji mi je pokušao objasniti kako su albanci nosioci kulturnog razvoja evrope :mrgreen: , a jedan albanac iz albanije (IT tehničar) se zaprepastio kada sam mu rekao da je Srbija imala državu pre 1000 godina.......... jer , kaže on meni pre toga , "pa mi albanci imamo državu od 1918 i do tada Srbija nije ni postojala kao država":eek:
 
Dosta sam ih upoznao i pretežno su primitivci. Jednom sam upoznao i jednog sa završenim fakultetom koji mi je pokušao objasniti kako su albanci nosioci kulturnog razvoja evrope :mrgreen: , a jedan albanac iz albanije (IT tehničar) se zaprepastio kada sam mu rekao da je Srbija imala državu pre 1000 godina.......... jer , kaže on meni pre toga , "pa mi albanci imamo državu od 1918 i do tada Srbija nije ni postojala kao država":eek:
Zasto su primitivci, jer vjeruju u fals istoriju kojom su ih od malih nogu filovali svi oko njih? Pa sta smo onda mi? Nama su sveci ljudi koji su se za racun turaka borili protiv hriscana, antifasisti oni koji su saradjivali sa nijemcima?! Lako je drugima suditi pogotovo kad si isti ko i oni.
 
...ne znam zasto je to cudno ako populacija jedne nacije ima u svim porama zivota jedne oblasti ili zemlje
ne moze svoju licnu opredijeljenost imati i ucesce u odlukama da obezbijedi ...turci su narod radan i poslovan, zastupljen u svim granama javnosti i zasto ne bi izjasnili se da ucestvuju i politicki u zivotu sredine u kojoj stvaraju i zive a takodje djecu investiraju u sizivot te drzave...mi ovdje mislimo odmah turci traze da vladaju i nekakav fundamentalizam uspavani...sve one zablude o Turcima sam razbio boraveci u CH i posmatrajuci nacin njihovog rada i nemijesanja u nista tudje a spremnost da drugom pomognu...to je moje vidjenje...

Švajcarska je drugo.
Tamo se svi smatraju švajcarcima bez obzira na poreklo.
A i najbogatija (msm na to koliko daju stanovništvu) na svetu
 
Zasto su primitivci, jer vjeruju u fals istoriju kojom su ih od malih nogu filovali svi oko njih? Pa sta smo onda mi? Nama su sveci ljudi koji su se za racun turaka borili protiv hriscana, antifasisti oni koji su saradjivali sa nijemcima?! Lako je drugima suditi pogotovo kad si isti ko i oni.


A ti si kao Srbin, jel? :p

A jedan tipican primer siptarske "kulture" je kada su jednoj Srpskinji u jednom selu na Kosovu krajem osamdesetih 30 siptarskih "komsija" uletelo u dvoriste i devastirali sta su stigli, a jedan od njih je doveo svoje dete da joj se posere na kucni prag. Takvih primera ima kolko hoces.
 
A ti si kao Srbin, jel? :p

A jedan tipican primer siptarske "kulture" je kada su jednoj Srpskinji u jednom selu na Kosovu krajem osamdesetih 30 siptarskih "komsija" uletelo u dvoriste i devastirali sta su stigli, a jedan od njih je doveo svoje dete da joj se posere na kucni prag. Takvih primera ima kolko hoces.
ima,jer masta je cudo.kad se mrznja zakoti svakakve price krenu da kolaju o "zlim" drugimna.
ali,one izbeglice 1998 i 1999 i oni lesevi sto smo iskopavali po srbiji i vadili iz reka od pada Milosevica su stvarni.
 
A ti si kao Srbin, jel? [emoji14]

A jedan tipican primer siptarske "kulture" je kada su jednoj Srpskinji u jednom selu na Kosovu krajem osamdesetih 30 siptarskih "komsija" uletelo u dvoriste i devastirali sta su stigli, a jedan od njih je doveo svoje dete da joj se posere na kucni prag. Takvih primera ima kolko hoces.
Imas ti malo zescih primjera srpskih svinjarija prema siptarima, ako ces vec praviti poredjenja te vrste. Vec sam ti rekao jednom, citaj i knjige autora sa kojima se ne slazes. Prosiri malo vidike.
A argument "ti si kao srbin" ostavi za neke druge sagovornike. Za mene je promasen. Srbin sam sinko.
 
ima,jer masta je cudo.kad se mrznja zakoti svakakve price krenu da kolaju o "zlim" drugimna..


Pa i moj cale je dozivljavao slicna sikaniranja od strane siptarske bagre. Ali ne vredi o tome raspravljati sa licemernim lazovima poput tebe...

- - - - - - - - - -

Imas ti malo zescih primjera srpskih svinjarija prema siptarima,


Koje? MOzda nabijanje na flasu, kao onom nesrecnom Martinovicu?
 
Pa i moj cale je dozivljavao slicna sikaniranja od strane siptarske bagre. Ali ne vredi o tome raspravljati sa licemernim lazovima poput tebe...
ima jedna dobra knjiga srpskog autora o tome kako su srbi vec pre jednog veka satanizovali albance nastojeci da ih predstave kao zlotvore i nizu rasu
Srbija_i_Arbanija.jpg


a sta sam to slagao-lesevi i izbeglice su dokumentovana stvar dok je vecina tih prica koje ti izgovaras rekla kazala.
Bacali su i po pricama srpsku decu lavovima....
 
ima jedna dobra knjiga srpskog autora o tome kako su srbi vec pre jednog veka satanizovali albance nastojeci da ih predstave kao zlotvore i nizu rasu
Pogledajte prilog 356146


To smece od knjige je laz, a taj autor je izdajnik. Isto kao sto si i ti izdajnik.


a sta sam to slagao-lesevi i izbeglice su dokumentovana stvar


Ma nije to nista, trebalo je svo to djubre pocistiti jos 1912. da bismo danas mirno ziveli.


dok je vecina tih prica koje ti izgovaras rekla kazala.


024.jpg

Vrata Saborne crkve u Prizrenu: krstovi namazani ljudskim izmetom od obesnih Šiptara-muslimana (1988)


009.jpg

Spaljeni konak Pećke Patrijašije (16. marta 1981.)


008.jpg

Porušeno i spaljeno srpsko groblje (Begov Lukavac kod Istoka)


020.jpg

Silovana srpska devojčica (9 godina) iz Žitinje kod Vitine na rukama oca Stojana Perića (1983. g.)


015.jpg

Oštećena od Šiptara freska (XIV vek) jednog Svetitelja u Sv. Petru Koriškom kod Prizrena


010.jpg

Oskrnavljen grob Sime Igumanova u manastiru Sv. Marka u Koriši, a na zidu crkve ispisane reči "Umri(te) popovi".



023.jpg

Srpska majka s puškom brani svoju decu i imovinu u selu Prekale kod Istoka. (snimio Mioljub Jelesijević)


http://www.rastko.rs/kosovo/istorija/stradanje_srba/atanasije_1deo.html

- - - - - - - - - -




To je napisao izdajnik kakvih ima u svakom narodu. Takve knjige mogu najbolje da posluze kao toalet papir ili za potpalu.
 
Kad su Siptari tako fini i kulturni pitam se sto ih izbjegavaju u citaviom svijetu.?
Ne zele ih ni za komsije pa je normalno naci dijeleove grada gdje zive samo Siptari i te dijelove grada svi a narocito domacini tj.starosjedioci zaobilaze u velikom krugu.
 
To smece od knjige je laz, a taj autor je izdajnik. Isto kao sto si i ti izdajnik.





Ma nije to nista, trebalo je svo to djubre pocistiti jos 1912. da bismo danas mirno ziveli.





024.jpg

Vrata Saborne crkve u Prizrenu: krstovi namazani ljudskim izmetom od obesnih Šiptara-muslimana (1988)


009.jpg

Spaljeni konak Pećke Patrijašije (16. marta 1981.)


008.jpg

Porušeno i spaljeno srpsko groblje (Begov Lukavac kod Istoka)


020.jpg

Silovana srpska devojčica (9 godina) iz Žitinje kod Vitine na rukama oca Stojana Perića (1983. g.)


015.jpg

Oštećena od Šiptara freska (XIV vek) jednog Svetitelja u Sv. Petru Koriškom kod Prizrena


010.jpg

Oskrnavljen grob Sime Igumanova u manastiru Sv. Marka u Koriši, a na zidu crkve ispisane reči "Umri(te) popovi".



023.jpg

Srpska majka s puškom brani svoju decu i imovinu u selu Prekale kod Istoka. (snimio Mioljub Jelesijević)


http://www.rastko.rs/kosovo/istorija/stradanje_srba/atanasije_1deo.html

- - - - - - - - - -





To je napisao izdajnik kakvih ima u svakom narodu. Takve knjige mogu najbolje da posluze kao toalet papir ili za potpalu.
Izdajnik je poginuo u kolubarskoj bitci 1914. godine a prethodno je bio ucesnik balkanskih ratova. Ne vidjeh da je Cosic dao zivot za Srbiju, jbm mu misha... Ustvari ne vidjeh da je ista dao, ali je uzimao gdje je stigao. K'o i sve patriJote.
 
Isao je u rat zato sto je morao, da ga ne bi streljali kao dezertera. A inace, njegovi izdajnici su jedini u skupstini glasali protiv ratnih kredita 1914.
dimitrije tucovic kao poslinik koji je "izdajnicki" glasao protiv ratnih kredita nije morao da ide u rat.moagao je lepo da se ususka kao i vecina ostalih posalnika u skrupstini za vreme rata.
on je glasao protiv kredita jer je znao da ekonomske grupe forsiraju rat i nadao se da ce tako glasati i ostali socijaldemokrati sirom evrope.Prevario se.

Tucovic je samo bio principejalan i govorio istinu sto se ne podnosi u Srbiji ali doduse ni u mnogim drugim zemljama.
 
Poslednja izmena:
dimitrije tucovic kao poslinik koji je "izdajnicki" glasao protiv ratnih kredita nije morao da ide u rat.moagao je lepo da se ususka kao i vecina ostalih posalnika u skrupstini za vreme rata.
on je glasao protiv kredita jer je znao da ekonomske grupe forsiraju rat i nadao se da ce tako glasati i ostali socijaldemokrati sirom evrope.Prevario se.

Tucovic je samo bio principejalan i govorio istinu sto se ne podnosi u Srbiji ali doduse ni u mnogim drugim zemljama.


Gluposti. Srbija je bila spolja napadnuta, i to nema veze sa srpskim kapitalistima i njihovim interesima.
 

Back
Top