Tumacenje avatara kao simbola....

mislim..tema je glupa do bola,sori frozen tebe gotivim ali tema ti je ocajna.\
sad kao ja imam malog plavog zeku u avataru...
random ce reci da je to zbog neceg seksualnog,falusnog ili vaginalnog ili kopulacionog neko ce reci da je slatko neko ce reci da je shit a u stvari ne mozete a da ga ne povezete samnom,,,tako da ustvari ne komentarisete zeku nego mene.
a za tako nesto ima hiljadu tema.
aj da odgovorim da ne ispadnem stoka: anakin ima najusraniji avatar na forumu,,,ne samo da ne gotivim nju nego ne podnosim ni ovu kretensku pindzi-mish glumicu i nikako mi ne ide u glavu kakve ona ima veze sa anakinom kog uzgred simpatisem...siroti anakin,sta je doziveo...sad se u grobu prevrce hohohohohohooh
 
@ Banegad2004 i Vragolasta Amfibija,
Ok vase misljenje postjem,al niko vas nije terao da postujete na temi-u prvom postu sam izneo princip: prvi post pa komentar na njegov avatar itd.,(isti princip postoji i na mnogim temama)nisam ja kriv sto su svi vise tumacili forumase a premalo avatare.....Mozda ste sve shvatili malo preozbiljno,naravno da po meni ne mozes samo na osnovu avatara vec uopste da steknes neki istinski utisak o nekome na forumu,al svako se ponasa na odr.nacin...ponavljam,ko oce da se igra OK ko nece-ne mora.Nije zlonamerna tema,ja je bar nisam tako zamislio.Krenuo sam fer jer je prvi post bio moj-mene tumacis a ako tumacis onda mogu i drugi tebe-to je ravnopravno.
 
moj zeka je lepsi od tvoje ruke...idi krvari,umri...nema ti spasa.
juce sam reanimirala jednog coveka,,,umro je pa sam ga ja ozivela
i danas su me svi tapsali po ramenu i rekli da moram da castim
tako
ajd sad odoh da gledam vor stars kog mi je jedan ljubazni mladic poslao poshtom
 
@Kaa Pa dalo bi se zakljuciti i po nicku i po avataru da voli zmije,da je 'otrov' i sl a ja bas imam drugacije misljenje...
@Vragolasta Pomalo detinjasta,smirena i sl.
E frozen,ok si ti meni al' ovo stvarno nema veze sa zivotom.Mislim za POP Mareta bi se po avatrima zakljucilo da je sportista opterecen izgledoma nesto ne verujem...Pa i moj avatar.Al' ne mogu da ga promenim.Nigde da nadjem odgovarajucu slicicu...
A sta biste rekli na Banetov avatar:lol:
 
Vragolasta Amfibija:
moj zeka je lepsi od tvoje ruke...idi krvari,umri...nema ti spasa.
juce sam reanimirala jednog coveka,,,umro je pa sam ga ja ozivela
i danas su me svi tapsali po ramenu i rekli da moram da castim
tako
ajd sad odoh da gledam vor stars kog mi je jedan ljubazni mladic poslao poshtom
Ti,bre...ma nisi ti amfibija,ko si ti i sto se lazno predstavljas - prava amfibija je umela da cita.
 

Back
Top